سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41327
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » مسابقات کشتی فرنگی استان با میزبانی شهرستان دلفان پایان یافت
Print This Post

مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان استان لرستان با قهرمانی تیم خرم آباد در شهرستان دلفان به کار خود پایان داد.

به گزارش سلام دلفان- رئیس هیئت کشتی شهرستان دلفان گفت: مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان استان لرستان با قهرمانی تیم خرم آباد در مجموعه ورزشی شهید چمران نورآباد به کار خود پایان داد.IMG19130756

ایوب جوادی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات به مدت یک روز با شرکت کشتی گیرانی در هشت وزن برگزار شد افزود: در این مسابقات تیم هایی از شهرستانهای دلفان، خرم آباد، دورود،کوهدشت، بروجرد، پلدختر و الشتر حضور داشتند.

وی گفت: در مجموع تیمی شهرستانهای خرم آباد با ۷۰ امتیاز، دورود ۶۸ امتیاز و نورآباد ۶۱ امتیاز عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و تیم الشتر نیز به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات معرفی شد.

رئیس هیئت کشتی شهرستان دلفان افزود: در بخش انفرادی نیز در وزن ۵۹ کیلوگرم میلاد تیموری از پلدختر، محمد پیامنی از دورود و سید حمیدرضا خامصی  از کوهدشت اول تا سوم شدند.

جوادی افزود: در وزن ۶۶ کیلوگرم نیز رضا فولادوند از دورود، صمد داوری از خرم آباد و یعقوب رستمی از نورآباد، در وزن ۷۱ کیلو گرم برومند اصلانی از دورود، سیاوش دوستداریان از خرم آباد و محمد رضا رضائیان از الشتر حائز رتبه های برتر شدند.

وی ادامه داد: در وزن ۷۵ کیلوگرم حمید یاراحمدی از دورود، فرشاد بلفکه از پلدختر و سید امیر نرگسی از خرم آباد و در وزن ۸۰ کیلوگرم محمد یگانه از خرم آباد، محمد امرایی از کوهدشت و رضا فعلی از دورود اول تا سوم شدند.

جوادی گفت: در وزن ۸۵ کیلو گرم داود فلاحی از نورآباد، یوسف نعمتی از کوهدشت و حشمت اله رومیانی از خرم آباد و در وزن ۹۸ کیلوگرم صمد کاظمی از نورآباد، امیر ابدالی محمدی از خرم آباد و حسین قنبری پور از الشتر عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در وزن ۱۳۰ کیلوگرم نیز آرمان نظری از  خرم آباد، علی بهرامی از خرم آباد و سعید کاظمی  از نورآباد به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

منبع:مهر

 1. ایلام می‌گه:

  سلام
  مرحبا به سعید و صمد کاظمی و تمامی کشتی گیران و مربیان دلفان
  باعث غرور و سربلند ی دلفان هستید
  انشاالله در مسابقات بالاتر نیز شاهد درخشش شما باشیم

 2. همشهری می‌گه:

  باسلام وتبریک به این پهلوانان دلفانی،
  کاش عکس این کشتی گیرهارو هم میزدید،امیدوارم همیشه موفق باشن.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار