سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41579
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » هشت بنگاه معاملاتی در روستاهای حاشیه شهر نورآباد دلفان پلمپ شد
Print This Post

بخشدار مرکزی نورآباد دلفان از تعطیلی هشت بنگاه معاملاتی ملکی در روستاهای حاشیه شهر نورآباد و عزل یکی از دهیاران در این رابطه خبر داد.

به گزارش سلام دلفان- ‘ ابوالقاسم خسروپور ‘ گفت: این بنگاهها در روستاهای کاظم آباد ،کریم آباد، چشمه خانی و خلیفه آباد بصورت غیر قانونی فعالیت می کردند که نقش مهمی در فروش اراضی کشاوری به مردم داشته اند.

وی افزود : دهیار روستای کریم آباد به سبب کوتاهی در انجام وظایف خود در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز عزل گردید.

وی، با بیان اینکه این اقدام در راستای صیانت ازاراضی کشاورزی انجام شده است بر نظارت بیشتر بر فعالیت بنگاههای مسکن شهرستان دلفان تاکید کرد و افزود : فعالیت بنگاه های معاملات ملکی در برخی نقاط روستایی دلفان موجب افزایش پدیده تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیرمجازشده است که برای جلوگیری از این روند باید فعالیت ها آنان محدود و بر آنان بایستی نظارت بیشتری انجام شود.

این مسئول اظهار داشت : در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری زمین های کشاورزی بویژه در اطراف شهر نورآباد با مشکلات فراوانی مواجه ایم و امیدواریم دستگاههای مربوطه همکاری بیشتری برای جلوگیری از تبدیل شدن این اراضی به مسکونی داشته باشند.

81363718-6038093

‘خسروپور’ یاد آورشد : پدیده ساخت سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی کشاورزی به خاطر کم توجهی های دستگاههای مسئول نسبت به انجام وظایف وعدم نظارت ها ی آنان است که در این صورت محیط امن برای انجام تخلف پیش می آید.

81363718-6038092

بخشدار مرکزی نورآباد از شهروندان خواست هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه شهر نورآباد را به شماره تلفن 06692726042 گزارش نمایند.

منبع:ایرنا

  1. محمد می‌گه:

    راستی خود دوستان بنای یک روستای جدید را اطراف شهر نهاده بودند تا کجا پیش رفت؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار