سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 41906
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عقرب کودک چهارساله پلدختری را به کام مرگ فرستاد
Print This Post
سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدختر روز شنبه  گفت:پسر بچه چهار ساله ای در روستای 'آب بید چغامیان' بادامک از توابع شهرستان پلدختر شب هنگام به علت عقرب گزیدگی از ...

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پلدختر روز شنبه  گفت:پسر بچه چهار ساله ای در روستای ‘آب بید چغامیان’ بادامک از توابع شهرستان پلدختر شب هنگام به علت عقرب گزیدگی از ناحیه گردن بیهوش و به بخش اورژانس بیمارستان پلدختر انتقال داده شد.

‘احمد کرموند’ افزود: این کودک بلافاصله توسط پزشک عمومی مورد معاینه قرار گرفت که پزشک معالج به علت مشکلات تنفسی ، قلبی و کلیوی کودک خواستار حضور پزشک متخصص بربالنی بیمار شد.

به گفته وی بنا به تشخیص پزشک متخصص پس از معاینه و به جهت نیاز به اقدامات درمانی بیشتر برای این کودک در یکی از بیمارستانهای اصفهان برای آسیب دیده محلی رزرو شد ولی خانواده این کودک اصرا داشتند که بیمار به بیمارستان خرم آباد اعزام شود و راضی به اعزام به اصفهان نشدند.

وی اظهار کرد: فرد آسیب دیده بنا به درخواست خانواده اش به بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد اعزام شد که به علت وخامت حال ، شدت سم ، خونریزی و سن کم جان خود را از دست داد.

سرپرست مرکز بهداشت و درمان پلدختر به کمبود سرم ضد عقرب نیز دراین شهرستان اشاره کرد و گفت: در شهریور و مهر امسال درخواست سرم ضد عقرب از مرکز استان شده که به علت کمبود این نوع سرم در سطح کشور تاکنون به دست ما نرسیده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار