سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42064
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تشکر هیات‌های مذهبی خرم‌آباد از محسن رضایی
Print This Post

طی بیانیه‌ای جمعی از هیات‌های مذهبی خرم‌آباد از محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به خاطر شرکت در مراسم گل‌ و گلاب(گل‌مالی) خرم‌آباد تشکر کردند.

به گزارش سلام دلفان- جمعی از هیات‌های مذهبی خرم‌آباد طی بیانیه‌ای از محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به خاطر شرکت در آیین گل و گلاب (گل‌مالی) خرم‌آباد تشکر کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: السلام علیک یا اباعبدالله، جا دارد از حضور ارزشمند سردار رشید اسلام یادگار هشت سال دفاع مقدس و سرباز امام و رهبری، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به خاطر حضور ارزشمند وی در آیین بی‌نظیر گل و گلاب (گل‌مالی) خرم‌آباد تقدیر و تشکر کنیم. هرساله با فرا رسیدن عاشورای حسینی مردم دیار لرستان به ویژه شهرستان خرم‌آباد آیین دیرینه گل وگلاب (گل‌مالی) را انجام می‌دهند. این مراسم از روز تاسوعا با تهیه خاک رس و گلاب آغاز می‌شود و در صبح روز عاشورا با ترکیب گلاب‌ها و خاک، آیین گل و گلاب(گل‌مالی) در لرستان انجام می‌گیرد، به صورتی که مردم دیار لرستان سر تا پای خود را در عزای امام حسین (ع) به گل آغشته می‌کنند. محسن رضایی در مراسم گل و گلاب (گل‌مالی) لرستان و شهرستان خرم‌آباد حضور یافت و در هیئت حزب‌الله علوی، خود را به گل آغشته کرد.

منبع: ایرنا

  1. عاشق لرستان می‌گه:

    کاش مردم لرستان غیرت لری خود را نشان می دادند ویک صدا به این شیر مرد لر رای می دادند .
    در استانهای دیگر همین طور است اکثر آرا مردم سمنان به روحانی داده شد .
    اکثر آرا مردم لرستان به کی داده شد؟
    یادگار ۸سال دفاع مقدس سردار بی ادعا محسن رضایی

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار