سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4244
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بیلبوردهای تبلیغاتی علیه احمدی نژاد در آمریکا + عکس
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق: گروه"كامپس كلورادو" از راه اندازی یک كمپين جديد از طريق بيلبورد خبر داد و اعلام كرد كه اين گروه طي آن ، اوباما ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از مشرق:

گروه”کامپس کلورادو” از راه اندازی یک کمپین جدید از طریق بیلبورد خبر داد و اعلام کرد که این گروه طی آن ، اوباما را با محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران پیوند می دهد.

این گروه محافظه کار می گوید که منظور از این بیلبوردها تاکید بر مخالفت مشترک اوباما و ” احمدی نژاد” با استقلال آمریکا در زمینه انرژی است.

بنا به گزارش وب سایت گروه “کامپس کلورادو”، این ۲۸ بیلبورد که در سرتاسر ایالت کلرادو نصب خواهند شد، اوباما، احمدی نژاد و یکی از سه نماینده دموکرات این ایالت در مجلس نمایندگان – “اد پرلماتر”، “سال پیس” و “جو میکلوسی” – را با این شعار به نمایش می گذارند که “بهای بالاتر بنزین، آری!؛ استقلال انرژی آمریکا، نه!”.

“تیلر کیو.هولتن” رئیس کامپس کلرادو درباره قصد راه اندازی این بلیبوردها در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: ” رئیس جمهور اوباما و اد پرلماتر، در دوران کار سیاسی خود با انرژی تولیدی آمریکا مخالفت کرده اند.”

وی افزود : اوباما و پرلماتر از طریق مخالفت با خط لوله “کی استون” و حفاری های اکتشافی داخلی، به طور مستقیم به افزایش بهای بنزین در سرتاسر کشور کمک کرده اند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار