سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42652
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
خانه » اخبار برتر » امام جمعه: عزل و نصب های سلیقه ای و باندی یک سم خطرناک است/ باقری: با وجود بی مهری ها از سرمایه گذاری حمایت می کنم
Print This Post
جلسه شورای اداری دلفان؛

دکتر باقری: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل نق زدن هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛ همه مثل یک میدان فوتبال از همدیگر ایراد می گیریم که فلانی چرا این کار را کرد و چرا آن کار را نکرد!

salamdelfan.ir (3)به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام سیدجعفر هاشمی نژاد در جلسه شورای اداری دلفان در محل فرمانداری با انتقاد از توقف طرح های نیمه تمام در شهرستان دلفان گفت: یکی از طرح هایی که با گذشت چندین سال هنوز به بهره برداری نرسیده پروژه ۱۲ طبقه شهرداری نورآباد است که این روند موجب نگرانی مردم شهرستان شده است.

وی همچنین با انتقاد از بلاتکلیفی طرح های ورزشی در این شهرستان اظهار داشت: خبرهای نگران کننده ای از جابجایی اعتبارات اختصاص داده شده به طرح های ورزشی شهرستان به گوش می رسد که ضمن بررسی این موضوع باید مسئولان به جای شعار دادن به مشکلات جوانان در این زمینه رسیدگی کنند.

هاشمی نژاد همچنین با اشاره به مسائل فرهنگی در شهرستان اظهار داشت: دشمن بعد از آزمون و خطاهای فراوان به این نتیجه رسیده که باید با ورود به حوزه فرهنگ اهداف شوم خود را پیاده کند که این امر ضرورت هوشیاری و برنامه ریزی در این زمینه را روشن تر می کند.

وی در ادامه انجام عزل و نصب ها بصورت سلیقه ای، باندی و گروهی را یک سم خطرناک عنوان کرد و افزود: هدف اصلی مسئولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی می بایست ترویج اسلام و ارزشهای انقلاب باشد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد همچنین با اشاره به هفته ایمنی جاده ها از وضعیت راههای روستایی این شهرستان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه جاده های شهرستان دلفان از حداقل امکانات و زیرساخت ها محروم هستند.

وی در ادامه با اشاره هفه هفته کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: متاسفانه شهرستان دلفان با این وسعت جغرافیایی تنها دو کتابخانه عمومی دارد که این دو کتابخانه نیز با مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری زیادی مواجه هستند.

دکتر  علی باقری در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج افزود: هفته بسیج که نمونه بارزی از پیروی از ولایت و همچنین نمونه موفقی از مشارکت مردم مسلمان ایران به پیروی از امام راحل(ره)است و واقعاَ می تواند الگویی در تمام زمینه ها برای مشارکت مردم ایران برای حفظ هویت و اعتقادات و ارزش ها و باور هایشان باشد را گرامی می داریم .

وی با اشاره به مستقر شدن تعدادی از خانوارهای متقاضی در واحدهای مسکن مهر شهرستان افزود: ساکنان این تعداد واحد مسکونی با مشکلات فراوانی روبرو هستند.

salamdelfan.ir (2)

علی باقری از مسئولین ادارات خدمات رسان شهرستان خواست نسبت به رفع مشکلات این متقاضیان هرچه سریعتر اقدام کنند.

وی گفت: وظیفه ذاتی، اداری، احساسی و اخلاقی ما این است که از کلیه سرمایه گذاران دلفانی حمایت کنم و بیشتر برای ما اشتغال و پیشرفت مهم است و واقعا از توقف و ماندن متنفریم، هرچند متاسفانه بعضی مواقع پیشرفت ها ممکن است با تخلفاتی همراه باشد.

باقری ادامه داد: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل نق زدن هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛ همه مثل یک میدان فوتبال از همدیگر ایراد می گیریم که فلانی چرا این کار را کرد و چرا آن کار را نکرد! در صورتی که باید به فکر مسائل ایجابی باشیم، مسائلی که ما را به جلو حرکت می دهد و نه اینکه جلوی برخی از کار ها را بخاطر احتمال خطا بگیریم.

وی افزود: حمایت از سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی مهمترین اولویت و رسالت کاری دولت در شهرستان دلفان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان نیز در این جلسه با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: در این هفته ۳۰ برنامه متنوع فرهنگی هنری، ورزشی برگزار می شود.

salamdelfan.ir (1)سرهنگ حسین محمدی فرد برگزاری یادواره شهدا، غبار روبی گلزار شهدا، تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس، دیدار با خانواده های معظم شهدا، اعزام گروه های پزشکی به مناطق محروم شهرستان و ویزیت رایگان را از مهمترین برنامه های این هفته در شهرستان دلفان عنوان کرد./علی سبزی

 1. تاسف می‌گه:

  به به احسنت به این فرماندار بومی با این ادبیات !!!!!مطالبات شهروندان را نق زدن می نامند …جناب باقری اینان همزبان و همشهری شما هستند

 2. فرهنگی می‌گه:

  جناب فرماندار ادبیات خوبی در مورد مردم فهیم شهرمان به کار نبردی، نق نقو خواندن مردمی نجیب که هر مسئولی ولو بی کفایت ،را با این امید که دردی از هزاران دردشان را درمان کند ،با صداقت کامل در آغوش می گیرند ،خیلی بی انصافی وبه دور از ادب یک مسئول اجرائی می باشد
  امیدوارم در اولین فرصت از مردم شریف عذر خواهی کنی،از مدیر محترم سایت انتظار داریم به عنوان اعتراض مخاطبین موضوع را با فرماندار پیگیری کند

 3. نام شما... می‌گه:

  بالاخره باید بپذیریم که مردم در ۲۴ خرداد ۹۲ خواهان تغییر بودن و دولت حق دارد که نیرو های همسو و همفکر خود را در پست های مختلف بگذارد نباید به بهانه های شخصی و جناحی در مقابل نظر اکثریت ایستاد

 4. نام شما... می‌گه:

  این روزها خبرهای به گوش می رسد که فرماندار برود ودیگری جانشین ایشان بشود اگر صحت داشته باشد خیلی خوشحا لیم تا قدر این مردم کم توقع با این صحبتهایی که در جلسه شورای اداری افاضه کردن بداند !!!!!!!!!

 5. نام شما... می‌گه:

  جناب امام جمعه بومی شهر کسی هم وجود دارد به شما انتقاد کند دخالت شما در نصب مسول اداره ب… اکثر مردم وحتی مسولین شهرمان می دانند آیا از مردم وحتی از کسانی سوال کرد چه کس وبا چه شاخصه مثبتی می تواند رئیس این اداره شود.

 6. فرهنگی می‌گه:

  فرماندار محترم ای کاش به جای کلمه ( نق زدن ) از کلمه ( اعتراض )استفاده می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ایشون می فرمایند ما خفه خون بگیریم . مگه کسی به حرف ما گوش میده که بیام پیشنهاد بدیم

 7. X می‌گه:

  باقری ادامه داد: یکی از آفت های شهرستان ما این است که مردم ما بیشتر اهل (((((((((((((( نق زدن )))))))))))))هستند تا اهل ایجاب و پیشنهاد و پیشرفت؛
  ……

 8. بسيجي می‌گه:

  درسالروز عزل مهندس رضا دریکوند توسط به اصطلاح اعتدالیون درود میفرستیم به شرف این بزرگمرد بسیجی واصولگرا ک تمام قد درمقابل زیاده خواهی های دوم خردادیها مقاومت کرد هرجاهستی خدانگهدارت ودست علی به همراهت

 9. نام شما... می‌گه:

  شاید شما خود را بومی نورآباد نمی دانید که این ادبیات را در مورد مردم فهیم دلفان بکار می برید
  چون چندی پیش از یک منبع موثق شنیدم که جناب باقری زمانی که در خرم آباد تشریف داشتند …

 10. دلفان می‌گه:

  عهده ای همانند معاون مالی اداره اموزش و……. به صورت تیمی افراد بسیجی ونزدیک به ولایت را شناسایی و…….. همانند اقای بهرامی تا به حال دو بار از مدیریت و معاونت لغو ابلاغ می نمایند نتیجه انتخاب باندی جز این نیست

 11. … سر شما دلفانی ها با این فرماندار فهیمتون

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار