سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42956
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » از 17نویسنده شهرستان دلفان تجلیل شد
Print This Post

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت: در راستای تجلیل از اصحاب فرهنگ و هنر از 17 نفر از نویسندگان برتر این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش سلام دلفان- ‘یوسف نوری زاده’ افزود: این نویسندگان در سالهای 92 و93 17 عنوان کتاب را در زمینه های تاریخی ، ادبیات ، دفاع مقدس و آموزشی در شهرستان دلفان به نگارش درآورده اند .

وی، کتاب را میراثی ماندگار و گرانبها عنوان کرد و بیان داشت: شایسته است که این میراث بخوبی حفظ و ترویج داده شود تا دیگران بتوانند از این نعمت گرانبها در جهت افزایش آگاهی استفاده کنند.

‘نوری زاده’ هدف از اجرای این اقدام را شناساندن توانمندی ها و ظرفیت های ادبی و فرهنگی شهرستان دلفان و تجلیل از فعالان عرصه فرهنگ و هنر عنوان کرد.

وی اظهار داشت : امیدواریم بتوانیم در آینده گام های مؤثرتری در جهت معرفی بزرگان و نویسندگان و ترویج بیشتر فرهنگ و ادب شهرستان دلفان برداریم.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دلفان گفت : کمترین حمایت ما از نویسندگان تجلیل از آنها ویادآوری کار ارزشمند وبزرگ آنهاست .

منبع:ایرنا

  1. بیش می‌گه:

    یکی از کتابها که ازش تجلیل شد در وصف و تمجید صادق هدایت ملعون بود نخونده از بیت المال بهشون جایزه می دید صادق هدایتی که از فحش دادن به تمام مقدسات ما از خدا گرفته تا امام حسین و اساطیر ما مثل حافظ سعدی ……… هیچ اباعی نداشت کسی که به اسلام یهود و…. دیگر ادیان فحش میداد اقای نوری بخونید خوبه براتون

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار