سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 42971
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اخبار نیروی انتظامی لرستان
Print This Post

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از کشف ۲۳۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه در اجرای طرح مبارزه با سرقت در هشت ماهه امسال در این شهرستان خبر داد.

نیروی انتظامی.pngبه گزارش سلام دلفان، سرهنگ دلیری در تشریح طرحهای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با سرقت در بروجرد گفت: مأموران انتظامی این شهرستان با اجرای طرحهای متعدد انتظامی در هشت ماهه سال جاری موفق شدند ۹۶ دستگاه خودرو و ۱۴۰ دستگاه موتورسیکلت مسروقه را شناسایی و کشف کنند.

وی افزود: در این مدت ۶۳ فقره کیف قاپی، ۳۰۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو، ۱۷۳ فقره سرقت منزل، ۵۳ فقره سرقت اماکن شخصی، ۶ فقره جیب بری، ۳۷ فقره سرقت احشام کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد ادامه داد: در این راستا ۶۲۳ نفر متهم شناسایی و دستگیر شده اند.

سرهنگ دلیری ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در اجرای طرحهای پاکسازی و طرحهای انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، در اسرع وقت از طریق تلفن فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

طرح ارتقای امنیت اجتماعی در دلفان

فرمانده انتظامی دلفان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی نجات کرمی گفت: ماموران انتظامی این فرماندهی طی هفته گذشته در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موفق به دستگیری ۳۵ نفر معتاد و مظنون و توقیف ۳۰ دستگاه موتورسیکلت مزاحم و فاقد پلاک و ۱۰خودرو متخلف در شهرستان دلفان شدند.

وی گفت: در این طرح مقادیری انواع مواد مخدر، سلاح و مهمات و… نیز کشف شد.

توقیف یک دستگاه خاور با ۳۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق

فرمانده انتظامی سلسله از کشف سه هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق با یک دستگاه خاور در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رستگاریان اظهار داشت: ماموران این فرماندهی در محورهای مواصلاتی این شهرستان با توقیف یک دستگاه خاور سه هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط کردند.

وی ارزش گازوئیل کشف شده را ۱۵ میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت: یک نفر در این رابطه نیز دستگیر شد.

دستگیری زمین خوار در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد از دستگیری فردی کلاهبردار و کشف زمین خواری ۳۷۰ میلیون ریالی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ دلیری در این رابطه گفت: در پی مراجعه یک شهروند و اعلام اینکه یک قطعه زمین به مبلغ ۳۷۰ میلیون ریال از فردی خریداری که بعد ازچند ماه متوجه شدم زمین متعلق به فرد دیگری است، پیگیری موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی بروجرد قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران با تحقیقات گسترده و هماهنگی مقام قضایی فرد کلاهبردار را در این شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به اینکه در بازجویی های فنی و پلیسی به عمل آمده کلاهبردار دستگیر شده به جرم خود اعتراف کرد و ۳۷۰ میلیون ریال زمین خواری کشف شد افزود: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف ۵۴ میلیون ریال چک پول جعلی در دوره چگنی

فرمانده انتظامی شهرستان دوره چگنی از کشف ۵۴ میلیون ریال چک پول جعلی و دستگیری دو کلاهبردار در این رابطه خبر داد.

سرهنگ یاراله عبدی گفت: با مراجعه یک دامدار به پلیس آگاهی این شهرستان و اعلام اینکه تعدادی احشام به مبلغ ۸۰ میلیون ریال به یک نفر فروخته و چک پول دریافت کرده که متوجه شده مبلغ ۵۴ میلیون ریال از چک پولهای دریافتی جعلی است، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با تحقیقات گسترده کلاهبردار را در شهرستان کوهدشت شناسایی و دستگیر کرده که نامبرده به جرم خود با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دوره چگنی با اشاره به اینکه یکی از همدستان کلاهبردار نیز دستگیر شد، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری دیگر همدست وی ادامه دارد.

منبع: مهر

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار