سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43309
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » حسن روحانی با چه لحنی منتقدان را خطاب قرار داده است؟ + جدول
Print This Post
نحوه برخورد دولت امید با منتقدین

دولت یازدهم به مانند دولت‌های سابق، همواره با منتقدین و حامیان خود روبرو بوده است و در این بین، منتقدین بیش از دیگران در سیبل اظهارات دولت‌مردان قرار می‌گیرند.

گروه سیاسی سلام دلفان- آنچه در ادامه و در جدول زیر منتشر شده است، گوشه‌ای از عبارات به کار رفته توسط حسن روحانی رئیس جمهور درباره انتقاد کنندگان به برخی رویکردها و عملکردهای دولت یازدهم است که تقدیم خوانندگان می شود.

حسن روحانی با چه لحنی منتقدان را خطاب قرار داده است؟ + جدول

حسن روحانی با چه لحنی منتقدان را خطاب قرار داده است؟ + جدولو البته یکی از عبارات آقای روحانی نسبت به منتقدین را به دو دلیل از دیگر واژه‌ها تفکیک کردیم، اول اینکه این عبارات در مجلس شورای اسلامی و مقابل نمایندگان مردم استفاده شده است و دوم، مخاطب اصلی این عبارات، مردمی بودند که به آقای روحانی رأی ندادند تا مستحق چنین صفت‌هایی باشند.

حسن روحانی در تاریخ ۱۹ آبان سال ۹۲ با حضور در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از نصرت‌الله سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان، خطاب به نمایندگان و مردم ایران گفت: مردم در ۲۴ خرداد به افراط و تفریط به خشونت، خودرأیی، تک‌رأیی، عدم مشورت، عدم تدبیر، رأی نه دادند و به اعتدال، تدبیر، عقلانیت، رأی آری دادند. ما نباید صدای مردم را در طول ۴ سال پیشِ رو از یاد ببریم و فراموش کنیم. دولت خود را موظف به نظرات مردم، خواست مردم، آرای مردم و رهنمودهای رهبری می‌داند. به هر حال این رأی چیزی شبیه عقود است. از یک طرف رییس جمهور قول‌هایی به مردم داده است و از طرفی مردم مطالبات خود را تبیین کرده‌اند و در واقع نوعی عهد و پیمان بین دو طرف بسته شده است.[۱]

برای دیدن جدول در سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید

[۱]http://www.president.ir/fa/72676

منبع: مشرق

 1. محک می‌گه:

  واااااییییی چه ادبیات زشتی
  وقعا از ریس جمهور بعیده اینقدر بی …. بگه «از شکوفایی و اقتصاد کشور خوشحال نیستند» انصافا اسب …را در میدان … شدیدا جهانده است.
  آخه با وژدان اونوقت که احمدی نژاد میگفت «آب و بریز همون جا که میسوزه» کجا بودی که حرفاشو جدول کشی کنی.
  خدا هدایتتان کند.

 2. نام شما... می‌گه:

  این است مرام اهل تدبیر به جهنم

 3. نام شما... می‌گه:

  ادب مرد به ز دولت اوست

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار