سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 43644
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۳
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ضرورت همدلی بیشتر دستگاههای اجرایی برای پیشگیری از اعتیاد
Print This Post

فرماندار دلفان مبارزه با مواد مخدر را نیازمند عزم ملی و مشارکت همگانی دانست و گفت: برای پیشگیری از اعتیاد هماهنگی دستگاههای اجرایی ضروری است.

به گزارش سلام دلفان، علی باقری روز شنبه در کارگروه پیشگیری از مواد مخدر با تاکید بر آموزش همگانی در جهت مبارزه با مواد مخدر در سطح مدارس و دانشگاهها، ورزش را یکی از موضوعات اساسی در زمینه جذب جوانان و نوجوانان و دوری از مواد مخدر عنوان کرد و گفت:توسعه ورزش و زیر ساخت های ورزشی و همچنین تشویق جوانان به ورزش بهترین راه مقابله با گسترش اعتیاد و ریشه کن کردن آن در جامعه است.

وی با بیان اینکه ورزش نقش مهمی در سلامت جسم، روح و روان انسانها دارد، بر لزوم افزایش فعالیت های ورزشی در سطح این شهرستان در راستای مبارزه با اعتیاد و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

رییس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلفان اظهار داشت :طی 9 ماهه امسال121 نفر در رابطه با مواد مخدر از جمله توزیع کنندگان انواع مواد در شهرستان دلفان دستگیر شده و 64 کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف و ضبط گردید.

وی ساماندهی کمپ های اعتیاد را در شهرستان دلفان مورد تاکید قرار داد و افزود : مراکز ترک اعتیاد بایستی براساس دستورالعمل های سازمان بهزیستی و چارچوب های علمی فعالیت کنند.

 

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۹:۵۶

    سلام. دستگاهها خودشون این مشکلو دارن انوقت چطور میخوان بیان کمک….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار