سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44367
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » اعضای کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان دلفان مشخص شدند
Print This Post

 در سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آیینی شهرستان دلفان، اعضای سومین دوره کانون مداحان این شهرستان مشخص شدند.

 

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان گفت : در این انتخابات ۲۰۰مداح جهت حضوردرانتخابات کانون مداحان دلفان آمادگی خود را اعلام کردند که پس از بررسی صلاحیت این نامزدها، صلاحیت ۱۴ نامزد مورد تائید قرار گرفت.

به گفته حجت الام سلام سید نصرت الله موسوی ، دارا بودن کارت موقت مداحی، عدم سوء سابقه کیفری، رعایت شئونات اسلامی در اجتماع و حسن شهرت، حداقل سن ۲۴ سال و حداکثر ۶۰ سال (منتخبین دوره قبل مستثنی هستند)، عدم وابستگی به جریانات منحرف فکری، دارای سلامت جسمی وروحی، سطح تحصیلات حداقل دیپلم را ازجمله شرایط بررسی این انتخابات عنوان کرد .

وی ادامه داد :این انتخابات با شکوه خاصی برگزار شد که پس از اتمام این انتخابات و شمارش آراء از بین ۱۴ نامزد این انتخابات ۷نفر عضو اصلی و ۳نفر به عنوان عضو علی­البدل انتخاب شدند.

به گفته این مسئول ، از مجموع ۱۴۲رأی مأخوذه؛ امین فاضلی با ۱۱۲رأی، ماشاءالله قبادی با ۱۰۲رأی، اشرف الواری با ۴۴رأی، خلیل محمدیان با ۴۳رأی، قاسم دوستیان با ۳۹رأی ،روح الدین اکبری با ۲۵ رأی، کیومرث شهبازی با ۲۰ رأی به عنوان اعضای اصلی و سید محمد حسینی منفرد با ۱۸رأی، فریبا کوله مرز با۱۸ رأی و ولیمراد خزایی با ۱۷رأی به عنوان اعضای علی­البدل سومین دوره کانون مداحان و شاعران آیینی این شهرستان انتخاب شدند.

منبع: ایرنا

  1. ولی می‌گه:

    با سلام .خدمت شما عزیزان عرض کنم <<>>این کجا و ان کجا

  2. دلداده می‌گه:

    سلام کمی جای تاسف داره که این جمع و هیئت اولا یک مداح بیشتر نداشت اونم قاسم دوستان بود دوما با اسم مداحان،شاعران رو هم زدند در حالی که بنده شاعری بین اینها ندیدم.واقعا کمی مسخره کردن مردم و مداحی و شاعری هستش.شما رو به قرآن این نظر رو نمایش بدید.لبیک یا حسین علیه السلام

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار