سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44368
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد:گروه های تکفیری و داعش نتیجه تفرقه مسلمانان است
Print This Post
  حجت الاسلام ' سید جعفر هاشمی نژاد ' روز چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دستور وحدت ، خواست خداوند است و در قرآن کریم به آن ...

 

حجت الاسلام ‘ سید جعفر هاشمی نژاد ‘ روز چهار شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دستور وحدت ، خواست خداوند است و در قرآن کریم به آن اشاره صریح شده است که متاسفانه به آن عمل نمی شود و شاهد اختلاف بین مسلمانان هستیم .

وی، اظهار داشت : اختلاف مسلمانا ن اختلاف سیاسی نیست بلکه اختلافی کارشناسی است که می توان زیر شعارهای اصولی اسلام ، قرآن و اهل بیت جمع شد.

وی، بیان اینکه دستور خداوند در مورد وحدت مسلمانان غریب و مطلوم واقع شده است بیان داشت: کسانی که به قرآن و پیامبر گرامی اسلام اعتقاد دارند باید همدل و یک صدا باشند تا شاهد پدید آمدن گروههای تکفیری و داعش بنام اسلام نباشیم.

امام جمعه نورآباد گفت: مشکلاتی که امروزه در جهان اسلام وجود دارد عامل مهم آن تفرقه است و اگر نعمت وحدت در خانواده و یا شهری وجود نداشته باشد ،خانواده از هم می پاشد و مسائل اساسی شهرنیز بر زمین می ماند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه وحدت را هم عقل و هم شرع قبول دارند اظهار داشت : از تمام گروه هایی که به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی پایبند ، دلبسته و علاقمند هستند می خواهم برای وحدت حساب ویژه ای بازکنند و در گفتار و عمل منادی وحدت باشند.

وی افزود: دشمنان اسلام برای تفرقه ما حساب ویژه ای باز کرده اند و می خواهند با ایجاد تفرقه از آب گل آلود ماهی بگیرند که باید هوشیار بیدارباشیم و با بصیرت توطئه آنان را خنثی کنیم.

امام جمعه نورآباد با گرامیداشت هفته وحدت و سالروز تولد حضرت محمد (ص) خواستار هرچه با شکوهتر برگزار شدن تولد آخرین فرستاده خداوند برای هدایت بشریت شد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار