سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44484
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امن‌ترین خط هوایی جهان معرفی شد
Print This Post
خط هوایی کانتاس استرالیا به عنوان امن‌ترین خط هوایی جهان معرفی شد.  به گزارش سلام دلفان، وب‌سایت رتبه‌بندی خطوط هوایی جهان طبق روال همه ساله اقدام به معرفی امن‌ترین خط هوایی ...

خط هوایی کانتاس استرالیا به عنوان امن‌ترین خط هوایی جهان معرفی شد.

 به گزارش سلام دلفان، وب‌سایت رتبه‌بندی خطوط هوایی جهان طبق روال همه ساله اقدام به معرفی امن‌ترین خط هوایی جهان کرده و اینبار یک خط هوایی استرالیایی این عنوان را به خود اختصاص داده است.
دلیل انتخاب خط هوایی کانتاس استرالیا به عنوان امن‌ترین خط هوایی جهان این بوده است که این خط هوایی در طول 94 سال فعالیتش یکی از امن‌رتین خطوط هوایی جهان بوده است و هیچ مرگ و میری در پروازهای این خط هوایی گزارش نشده است.

نحوه رتبه‌بندی و فاکتورهای در نظر گرفته شده برای رتبه‌بندی توسط این وب‌سایت توسط سازمان حمل و نقل هوای مدنی مورد تائید قرار گرفته است.

خط هوایی کانتاس استرالیا تمام موتورهای هواپیماهای خود را با استفاده از ارتباطات ماهواره‌ای در تمام طول پرواز کنترل می‌کند و این امر به خلبانان اجازه می‌دهد تا پیش از وقوع حادثه فکری برای برون رفت از مشکل پیدا کنند.

انتخاب این خط هوایی به عنوان امن‌ترین خط هوایی جهان در حالی صورت می‌گیرد که جهان در سال گذشته میلادی شاهد چند حادثه هوایی ناگوار بود که باعث مرگ چند صد نفر شد.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار