سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 44744
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آموزش و پرورش لرستان رتبه نخست اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نوررا کسب کرد
Print This Post

 مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: این نهاد موفق به رتبه نخست استانهای کشور در خصوص اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی شده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، گودرز کریمی فر روز شنبه در جلسه ساماندهی کارگروه امور جوانان استان افزود: در این راستا ۲۴ هزار دانش آموز آموزشگاههای مختلف استان طی سال جاری به این اردوها اعزام شده اند.

وی با اشاره به فعالیت گسترده آموزش و پرورش در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان اظهار داشت: در حال حاضر پنج اردوگاه غنی سازی اوقات فراغت و ۲۴ کلینیک مشاوره ای این نهاد در راستای مشاوره و کنترل خشم فعال است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش لرستان در مجموع ۵۲ برنامه فرهنگی، تربیتی و اجتماعی را برای جامعه هدف خود تدوین و به کارگروه امور جوانان اعلام کرده که متاسفانه هیچ یک از این برنامه ها دیده نشده و در دستور کار کارگروه قرار نگرفته است.

وی با اشاره به اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد در ۲۸ آموزشگاه با جامعه هدف ۲۱ هزار دانش آموز گفت: همچنین اجرای طرح آموزشی مبارزه به رفتار پرخطر نیز در ۷۵آموزشگاه استان در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان نیز گفت: در سالجاری۱۰ هزار نفر جوان تحت پوشش از برنامه های تفریحی و اوقات فراغت این نهادبهره مند شده اند که این تعداد در سال آینده به ۱۲ هزار و ۲۳۵ نفر افزایش می یابد.

ولی الله منتظری افزود: همچنین آموزش مهارت های اجتماعی به ۱۴ هزار و ۵۶۷ دانش آموز نحت حمایت نیز از دیگر برنامه های کمیته امداد در سال ۹۴ است.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار