سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45323
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » زنگ خطر طلاق در دلفان به صدا درآمد/ آمارهای بالای طلاق در دلفان نگران کننده است
Print This Post

دادستان عمومی شهرستان دلفان گفت : دادخواست های بالای طلاق در دلفان نگران کننده است و این آمار زنگ خطری است که بایستی برای پیشگیری از آن چاره اندیشی کرد.

  محمد رومیانی  افزود: بر اساس اعلام اداره ثبت و احوال شهرستان دلفان در سال جاری تعداد ۱۶۶ فقره طلاق در دفاتر رسمی ثبت ازدواج و طلاق این شهرستان به ثبت رسیده است.

به گفته وی ، در سال گذشته ۳۱۴ فقره دادخواست های طلاق به دادگستری این شهرستان وارد گردید که توسط قضات و شعب حل اختلاف موردبررسی قرار گرفت.

وی اظهار داشت : یکی از مهمترین آسیب های طلاق فرزندان طلاق است که پس از مدتی بدون پدر و یا مادر چگونه می خواهند در جامعه رشد کنند؟ .

رومیانی ، در ادامه به آمار پرونده های دادگستری شهرستان دلفان اشاره کرد و بیان داشت : در سال گذشته ۱۴ هزار و ۶۲۵ فقره پرونده بوده که این آمار نگران کننده است .

وی ادامه داد : اگر میانگین هر پرونده را ۱۰۰ برگ فرض کنیم حداقل یک میلیون و ۴۶۲ هزار و ۵۰۰ برگ قضات دادگستری بایدمطالعه کنند که مطالعه این تعداد کاری دشوار است.

وی افزود: بایستی با آموزش و همکاری دستگاههای مربوطه از تراکم پرونده ها دردادگستری جلوگیری کنیم .

دادستان دلفان ، تصادفات ، اختلافات ملکی و دعاوی بانک ها از مردم بات مطالبات را از مهمترین علل تراکم پرونده ها در دادگستری شهرستان دلفان عنوان کرد .

منبع: ایرنا

 1. حمزه می‌گه:

  به نام خدا
  چه عجب یکی از این معضل هم صحبت کرد.

 2. محمد می‌گه:

  سلام به اقای دادستان بگید همین الان نوراباد پرونده هایی در جریان هستند که تازه عقد کردن اما خانواده بدون دلیل مهریه اجرا گذاشتن شاید طلاق ببگیرنحاضرم ثابت کنم فقط با دادستان هماهنگ کنید و راهنماییم کنید لطفا پیگیر باشید.عقدشون یکسال هم نشده ۷۰۰ سکه مهریه اون دانشجوی بدبخته که بی دلیل زندگیش داره از هم می پاشه

 3. محمد می‌گه:

  سلام دلفان امیدوارم تا دادگاه برگزار نشده هماهنگی لازم را با مسولین برای حل مشکل فوق و راهکاری ارایه دهید با تشکر تا شاید مشکل این دو جوان حل بشه مربوط به کامنت بالا

 4. محک. الف می‌گه:

  میانگین پرونده ها کمتر از ۳۰ برگ است.

 5. محمد قبادی می‌گه:

  سلام لکستان….اکثر طلاقای ک توی دلفانه همش برمیگرده ب تعصب ما……و حرفای دور از عقلانیت ما حرفای ک زندگی نه تنها ی نفر بلکه ی جامعه رو خراب میکنه…..مثلا طرف توی بچگی یکیو براش نشون میکنه…نکنین بخدا هر چی مردم لکستان دارن بدبخت میشن همش مال تعصبشون اره ………………………انشالله مشکلای جامعمون حل شه

 6. ك گ می‌گه:

  با هزار امید و ارزو اومدم داماد دلفان شدم اما بخاطر نداشتن کار رسمی کارم به طلاق کشید با مدرک ارشد.روز اول تمام شرایط زندگیمو توضیح داده بودم بعد ۵ماه دیو شوم طلاق سیاه بختم کرد تورو خدا پدر و مادارا امید بدن به فرزندانشون .مسولین محترم گناه من جوان چیه؟میتونید پاسخگو باشید؟؟سلام دلفان شجاعت پیگیری این موضوع را از طریق نماینده و مسولین دلفان داری؟

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار