سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 45430
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تحویل ۱۵۰ هزار مسکن مهر تا پایان امسال
Print This Post
وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال ۱۵۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس ...

وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال ۱۵۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس آخوندی در سفر به استان اصفهان با اشاره به اینکه دولت به تمام تعهدات مسکن مهر پای‌بند است، اظهار کرد: در دولت گذشته تنها 50 درصد واحدهای مسکن مهر تکمیل شد و با انتصاب قائم مقام در این حوزه، به صورت مستمر مشکلات مسکن مهر بررسی و پیگیری می‌شود.

وی تاکید کرد: بر اساس پیگیری‌های صورت گرفته وزارت راه و شهرسازی، در روزهای گذشته شورای پول و اعتبار با افزایش میزان تسهیلات بانکی مسکن مهر از 25 به 30 میلیون تومان موافقت کرده است که امیدواریم با این افزایش، روند ساخت مسکن مهر تسریع شود.

وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: بر اساس بررسی صورت گرفته در آبانماه امسال 350 هزار واحد مسکن مهر بلاتکلیف و رها شده بوده است که با پیگیری‌ها متاثر در حال حاضر 209 هزار واحد از این پروژه‌ها، وارد مرحله عملیاتی و ساخت به منظور تکمیل شدن و واگذاری شده است.

آخوندی اعلام کرد: در پروژه مسکن مهر 300 باب مدرسه، 300 باب مسجد و 70 باب کلانتری توسط وزارت راه و شهرسازی در دست ساخت است که تاکنون ساخت 75 باب مدرسه و 70 مسجد به اتمام رسیده است که به زودی به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: در دهه فجر امسال از ابتدای این دهه(12بهمن‌ماه) تاکنون در 4 روز اخیر 50 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور افتتاح و به متقاضیان واگذار شده است.

وی تاکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تا پایان امسال 150 هزار واحد مسکن مهر تحویل متقاضیان خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار