سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46177
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ماجرای شهادت رحمت دادوند و خشاب‌های خالی سامان نسیم+عکس
Print This Post
سامان نسیم در حالی در جنگ مسلحانه با نیروهای سپاه دستگیر شد که تمام تیرهایش را به سمت نیروهای سپاه شلیک کرده و خشابش خالی شده بود. به گزارشسلام دلفان، سامان ...

سامان نسیم در حالی در جنگ مسلحانه با نیروهای سپاه دستگیر شد که تمام تیرهایش را به سمت نیروهای سپاه شلیک کرده و خشابش خالی شده بود.
به گزارشسلام دلفان، سامان نسیم سال ۱۳۷۳ در مریوان به دنیا آمده است.  گفته می شود وی در اواخر سال ۱۳۸۸توسط یکی از آشنایان خود که در قاچاق مشروبات الکلی فعالیت می کرده است با پژاک تماس گرفته و به عضویت در این گروه در آمده است.

سامان نسیم بعد از یک سال و چندماه در تیم عملیاتی گروه پژاک قرار گرفته و برای انجام فعالیت های مسلحانه وارد خاک ایران می شوند. این گروه از تروریست های پژاک در ارتفاعات شمال غرب کشور چندین بار با سپاه پاسداران درگیر می شوند.

پس از مدتی تعقیب و گریز، نیروهای سلحشور سپاه ۲۷ تیرماه ۱۳۹۰ در ارتفاعات مرزی منطقه آلواتان سردشت موفق به محاصره گروه عملیاتی پژاک شده و بعد از  ساعاتی درگیری سامان نسیم زنده دستگیر می شود.

به گفته یکی از شاهدان عینی هنگام دستگیری سامان نسیم، این عضو پژاک تا آخرین تیرهای خود را علیه نیروهای سپاه به کار گرفته و هیچ گلوله‌ای در خشاب او باقی نمانده بود.

درنتیجه عملیات و آتش پراکنی اعضای تیم پژاک “رحمت دادوند” یکی از نیروهای سپاه شهید و سه نفر نیز زخمی شدند.

شهید رحمت دادوند فرزند ابوبکر دادوند که از پیشمرگان کرد مسلمان و متولد شهرستان سردشت بود و در هنگام شهادت دو فرزند داشت. پسرش شایان ۶ ساله و دخترش شیما یک و نیم ساله بود.

حکم اعدام سامان نسیم

سامان نسیم بعداز دستگیری یکسال بعد (سال ۹۱) در شعبه دادگاه انقلاب مهاباد محاکمه و به اعدام محکوم شد.

حکم اعدام سامان نسیم بعد از دو سال وقفه قرار شد پنج شنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۳ به اجرا درآید که تا زمان درج این خبر در ۴ اسفندماه خبری مبنی بر اعدام وی منتشر نشده است.

اعدام سامان نسیم که به صورت گسترده در رسانه های غرب و ضد انقلاب به صورت مظلومانه انعکاس یافته در حالی صورت می گیرد که در زمان شهادت رحمت دادوند یکی از جوانان رشید سردشتی هرگز دمی از حقوق بشر و قربانیان تروریسیم به میان نیاوردند.

منبع: اروم نیوز

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار