سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46660
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » رونمایی از لیست ۱۳۰ میلیاردی بدهکاران شهرداری
Print This Post

دانه درشت ترین بدهکار شهرداری نورآباد ، فرمانداری شهرستان است با بیش از ۶۷ میلیارد ریال که مربوط به سال های پیش است…

به گزارش سلام دلفان- اسماعیل میرزاییان از بدهی سنگین بیش از ۱۳۰ میلیارد ریالی ادارات دولتی به شهرداری نورآباد خبر داد و گفت : متاسفانه علی رغم مکاتبات بسیار زیادی که با ادارات مذکور شده اما تاکنون نتوانسته ایم مطالبات شهرداری را وصول نماییم

وی اظهار داشت : در صورت پرداخت این بدهی ها بیش از ۵۰ درصد از مشکلات شهر نورآباد و همچنین بدهی های شهرداری مرتفع خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اینکه برخی کارگران و کارکنان شهرداری چندین ماه است حقوق خود را دریافت نکرده اند گفت : سقف بدهی های شهرداری بسیار بالاست و اگر این مطالبات وصول نشود شهرداری برای پرداخت حقوق و معوقات کارکنان و همچنین طرح های عمرانی شهر با مشکل مواجه خواهد شد.

وی گفت : بزرگترین بدهکار شهرداری نورآباد ، فرمانداری شهرستان است با بیش از ۶۷ میلیارد ریال که مربوط به سال های پیش است و امیدواریم فرماندار فعلی محترم با رایزنی های مصرانه با استانداری وضعیت بحرانی شهرداری را به آگهی مسئولین برساند.

برابر جدول زیر پس از فرمانداری به ترتیب ادارات مرکز فنی و حرفه ای با بیش از ۱۶ میلیارد ریال ، بیمارستان با بیش از ۱۵ میلیارد ریال و اداره ورزش و جوانان با بیش از ۱۵ میلیارد ریال بزرگترین بدهکاران شهرداری هستند.

کمترین مبلغ بدهی نیز مربوط به سازمان عشایری است با ۸۷ هزار تومان

شهرداری ها از جمله سازمانهای غیر دولتی و مردم نهاد اند که در صورت عدم پرداخت مطالبات ادارات دولتی و غیر دولتی و نیز مطالبات شهروندان به طور حتم با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

امیدواریم مسئولین محترم با در نظرگرفتن وضعیت اعتبارات شهرداری و طرح های معطل مانده شهر هر زودتر پیگیر پرداخت این مطالبات باشند.

انتظار می رود اعضاء محترم شورای شهر نیز درباره پیگیری مطالبات شهرداری گزارشی را به مردم عزیز ارائه نمایند.

 

 

13-2 3-1

4

منبع : نسیم دلفان

 1. محمد می‌گه:

  جناب آقای میرزایی اگه شما این قدر به کارکنان خود اضافه کار (که در کار نیست)جمعه کار وسایر موارد پرداخت نکنی مجبور نیستید خون مردم بدبخت را به خاطر اینکه فلانی ۳میلیون حقوق بگیرد توشیشه کردید شما هم مثل سایر ادارات به کارکنان شهرداری حقوق واضافه کار پرداخت کنید خدارا خوش نمیاد

 2. یک فرهنگی می‌گه:

  باسلام
  شهرداری فقط بابت کسب این در آمد (حدودا ۱۳میلیارد تومان ) رقم پنج درصد یعنی حدودا ششصد وپنجاه میلیون تومان به آموزش وپرورش بدهکار است
  لطفا مبلغ هفتاد ودو میلیون بابت بدهی ردیف ۹ راکم کرده وبقیه پول را به حساب اداره آموزش وپرورش منطقه واریز نمایید .آموزش وپرورش باید سریعتر نسبت به دریافت مطالبات خود از ارگانهایی مثل شهرداری اقدام نماید

 3. رحمخان می‌گه:

  اقای شهردار: حقوق خود شما وشورا در ماه بیش از۲۰میلیون تومنه ولی به کارگرهای زحمتکش ۲یکبار حقوق ۷۰۰هزاررا پرداخت میکنید:

 4. ازاد مرد می‌گه:

  البته تو بدهکارهای شهرداری یک نفر دانه درشت هم هست که شما جرات ندارید اسمشو بگید چون فردای اون روز توسط …. عزل میشید میدونی که منظورم کیه؟؟؟؟

 5. نام شما... می‌گه:

  آره چرا اسم اون ارگان رو نیاوردی؟؟؟
  از چی ترسیدی
  چرا آبروی تمام ادارات رو بردی بجز…

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار