سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 46852
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گرانی نان صدای نماینده مجلس را هم در آورد
Print This Post

در مجلس روی داد: واکنش سوری به گرانی نان/ تذکر به وزرای صنعت و نیرو/ انتقاد از صدور مجوزات مالی و اعتباری بدون مجوز

به گزارش سلام دلفان
حجت الله خدایی سوری نماینده سلسله و دلفان در مجلس در تذکری گفت: قطعاً مسئولان باید شخصی که حدود 2 میلیارد تومان برای ورود به شوراهای شهر و روستایی هزینه کرده است، به مردم معرفی و با این مجرم برخورد لازم بشود تا مردم شناخت بیشتری از افراد داشته باشند و در جریان امور قرار بگیرند.

وی در تذکری وزیر صنعت گفت: مردم در مناطق محروم به ما مراجعه کرده و می گویند توان خرید نان سنگگ 800 و 1000 تومانی ندارند، از سوی دیگر در شرایط کنونی یارانه سرمایه داران به دلایل سیاسی و انتخاباتی حذف نمی شود، اما از جهت دیگر، نان گران شده و عده ای از مسئولان محترم چون پول و ثروت دارند، غذاهایشان نیاز به نان ندارد.

این نماینده مجلس در تذکری به وزیر نیرو اظهار داشت: وزیر نیرو به طور مرتب در رسانه ها اعلام می کند که کشور دچار کم آبی است، ولی در عمل این افراد به جای کار کارشناسی به دنبال مسائل سیاسی هستند و تنها به مناطقی به خاطر نفوذ در بدنه اجرایی تمرکز دارند. این در حالی است که همه ملت ایران شهروند بوده و نیاز به اجرای عدالت دارند.

وی یادآور شد: صدور مجوزات مالی و اعتباری بدون مجوز بدترین نوع هرج و مرج در امور مالی کشور بوده و ضربه آن از ضربه تحریم هم بیشتر است، از این رو رئیس جمهور باید دستور بدهد تا این حوزه ساماندهی شود و اگر دانه درشت ها پشت این موضوعات سنگر گرفته اند اسامی شان به مردم اعلام شود.

وی تاکید کرد: انتظار داریم دادستان محترم به عنوان مدعی العموم ورود کند تا شاهد قانون شکنی آشکار و اجز مسئولان بانک مرکزی نباشیم.

منبع :ایرنا

 1. نام شما... می‌گه:

  در مجلس میشینه به گران شدن برق اب و گاز و گندم رای میده بعد میاد ……این حرف هارا میزنه یکی بهش بگه گرانی نان ناشی از گرانی چیزهایی است که خود نماینده به گرانی آنها رای داده

  • نام شما... می‌گه:

   اقای سوری خوهشاشمادیگه ازسیاسیکاری چیزی نگید/منوچهرک….را ارباب دلفان کردی/ک…. بااوردنش سم وتخم کینه ونفاق میکاره غرورش به حدی شده که به جواب سلام من همفکرخودش هم نمیده واقعاازخودم هم بیزارشدم

   • نام شما... می‌گه:

    دوست عزیز بخدای که من وتودیگرمخلوقات خودراخلق کرده اینطورنیست که نوشته ای ازروی عقده کامنت ننویس اگه مشکل داری ایشان راخوب می شناسی باهاش بنشین صحبت کن بینم این طورهست که نوشته ای ایشان که هیچ کاری درزمان تصدی نماینده نگرفته که ارباب باشه معمولا کسانی که ایمانشان ضعیف است ودنبال پست ومقام هستندبعدازپست گرفتن دچارغرورمی گردند وشایدبقول شما جواب سربالاویاسلام دوستان خودرانمی دهند

 2. علی می‌گه:

  اسم این سوری رو دیگه تویه سایت تون نبینم سایتتون رو هک می کنم
  یکی نیست به این بگه تو چه گلی به سر ما زده ی

 3. حاج حسین می‌گه:

  این هم یک ســــــــــــــــــور دیگه.

  بنده خدا اینو نمیگفت فک میکردیم ….

 4. نام شما... می‌گه:

  چرا وقتی نان از 100 به 400 گران شد صداتون در نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 5. علی می‌گه:

  توفعلااقای سوری به عزل ونصب های سیاسی برس اخر من ندونستم به چه کسی وفادار موندی یه روز از جهانی حمایت میکردی حالا از کاظمی بزودی ایشونو هم دور میزنی انطور که شندیم در الشتر هم این سیاستو دنبال میکنی برادر دست بردار حداقل به رفقای خودت رحم کن میگم دکتر ویسی هم قال گزاشتی بابا به پیر به پیغمبر اینجوری رای جمع نمیکنی

 6. داریوش می‌گه:

  چرا برای اختلاس صداتون در نمیاد
  نه اینکه ……………

 7. رومیانی می‌گه:

  کسی نیست به این آقای نماینده بگه چرا در دولت …… رنگ باختی ؟ چرا در ماندن مدیرکل …… ارشاد اینقدر پافشاری کردی؟ اگراصولگرایی اینست …..

 8. سید حسین می‌گه:

  جناب اقای سوری خوب شد که صداتون در اومد من که تا حالا فکر میکردم که شما اصلا بلد نیستید حرف بزنید،باز جای خوش حالی داره

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار