سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47052
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » در طول سخنرانی نتانیاهو نزدیک بود اشکم در بیاید
Print This Post

رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد: در طول سخنرانی نتانیاهو نزدیک بود اشکم در بیاید از توهینی که به فهم آمریکا شد.

به گزارش سلام دلفان، “نانسی پلوسی”، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا از حزب دموکرات در واکنش به سخنرانی نتانیاهو طی بیانیه‌ای اعلام کرد: در طول سخنرانی نتانیاهو نزدیک بود اشکم در بیاید از توهینی که به فهم آمریکا شد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ساعتی پیش در کنگره آمریکا علیه ایران و برنامه هسته‌‌ای اش به سخنرانی پرداخت و بدون اینکه به نکته جدیدی اشاره کند باز هم مواضع و ادعاهای قبلی خود را تکرار کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهای قبلی خود ایران را نه تنها برای اسرائیل بلکه برای تمام جهان تهدید خواند و گفت که ایران به دنبال نابودی اسرائیل است.

وی به مانند همیشه به مذاکرات هسته‌ای با ایران حمله‌ور شد و باز هم مدعی شد که ایران به دنبال دستیابی به بمب هسته‌ای است و از قدرت‌های جهانی خواست تا مانع از فعالیت‌های هسته‌ای ایران شوند.

یک مقام کاخ سفید نیز پس از سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا به سی‌ان‌ان گفت که سخنرانی نتانیاهو همه‌اش شعار بود.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار