سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47129
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تشدید نظارت بر واحدهای صنفی دلفان در آستانه نوروز
Print This Post

با توجه به نزدیکی عید نوروز و افزایش تقاضا برای خرید، واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان دلفان با جدیتی بیش از پیش به بازرسی از واحدهای صنفی به منظور صیانت از حقوق آحاد جامعه مبادرت نموده است.

به گزارش سلام دلفان، رییس اتاق اصناف دلفان گفت ؛ همه ساله در هفته های پایانی سال به لحاظ کشش ناشی از افزایش تقاضا در سطح بازار ، تشدید بازرسی ها و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان به منظور برخورد با افزایش احتمالی قیمت ها صورت می گیرد.

ناصر ناصری افزود ، تکریم مشتری، رعایت نکات ایمنی، درج قیمت، صدور فاکتور و … از جمله مواردی است که تمامی واحدهای صنفی و عرضه کننده کالا و محصولات موظف به رعایت آن هستند.

وی به انتظارات بحق شهروندان اشاره کرده و گفت : مردم انتظار دارند، کالای با کیفیت و با خدمات نرخ گذاری شده با قیمت مصوب در دسترس آنها باشد که تلاش همکاران ما در راستای تحقق تمامی این موارد است.

ناصری اضافه کرد ، اکثریت مطلق متصدیان محترم واحدهای صنفی ( واحدهای دارای پروانه ی کسب) همواره رعایت مقررات موضوعه را مدنظر قرار داده و بعضا تخلفات حادث نیز، متوجه محل های کسبی بدون پروانه می باشد.

به گفته وی ، طرح تشدید بازرسی، کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی هرساله در زمانهای متفاوت و از جمله روزهای پایانی سال اجرا میشود، برای سال جاری نیز از اسفند ماه طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی در شهرستان دلفان آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی نیز ادامه خواهد داشت.

رییس اتاق اصناف دلفان ادامه داد: امیدواریم با تشدید نظارت جدی مسئولان در قالب گشت های مشترک بر واحدهای صنفی و همکاری اتحادیه های مربوطه بتوانیم همانند سالهای گذشته با اتخاذ این تدابیر و تنظیم بازار، آرامش ، امنیت و رفاه حال شهروندان عزیز را در عید نوروز فراهم سازیم.

وی افزود: البته در این زمینه گزارشات مردمی می تواند کمک کننده بازرسان باشد و در این راستا سامانه ۱۲۴ اداره صنعت معدن تجارت و شماره تلفن۲۸۱۶ ۳۲۷۲ واحد بازرسی اتاق اصناف آماده دریافت شکایات و انتقادات مردم می باشد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار