سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47317
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قول عربستان برای رفع مشکل زائران ایرانی
Print This Post

رئیس سازمان حج و زیارت از قول مساعد وزیر حج عربستان مبنی بر حل مشکل صدور روادید زائران ایرانی عمره تا هفته آینده خبر داد.

به گزارش سلام دلفان
سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت که هم اکنون در عربستان به سر می برد، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به روند مذاکرات برای رفع مشکل صدور روادید زائران ایرانی اظهار کرد: در ملاقاتی که با وزیر حج عربستان و معاونین وی صورت گرفت، وزیر حج عربستان نگرانی خود را از شرایط به وجود آمده اعلام کرد.

وی در ادامه افزود: همچنین توضیحاتی در خصوص اقدامات اخیر وزارت امورخارجه کشورمان برای رفع مشکل کمبود نیروی انسانی سفارت عربستان در تهران و صدور روادید مورد نیاز آنان داده شد.

اوحدی فضای مذاکرات با مسئولین عربستانی را مثبت و صمیمی ارزیابی کرد و تاکید کرد: وزیر حج عربستان هفته آینده برای پیگیری موضوع از نزدیک عازم ایران است.

رئیس سازمان حج و زیارت در پایان از قول مساعد وزیر حج عربستان مبنی بر حل مشکل صدور روادید زائران ایرانی عمره تا هفته آینده خبر داد و گفت: بر اساس اظهارات وزیر حج عربستان، وی تمام تلاش خود را رفع مشکل به وجود آمده و بازگشتن روند صدور روادید زائران به روال عادی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار