سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47655
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نتانیاهو:لغو تحریم‌ها باید به تغییر رفتار ایران منوط شود
Print This Post

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: گزارش های رسانه ای که نشان می دهد آمریکا قصد دارد به کشورهای عربی حمایت در برابر برنامه هسته ای تهران را پیشنهاد دهد می تواند به این معنا باشد که واشنگتن موضع خود در برابر ایران را تغییر داده است.

به گزارش سلام دلفان
نتانیاهو: سیاست آمریکا در قبال برنامه هسته‌ای ایران تغییر کرده استه گزارش مشرق، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با سی بی اس نیوز در خصوص گزارش های منتشر شده مبنی بر اینکه آمریکا قصد دارد به کشورهای عربی یک “چتر هسته ای” را برای دفاع در برابر ایران پیشنهاد دهد که این کشورها نیز به دنبال فناوری مشابه نباشند، تاکید کرد: این مساله نشان می دهد که سیاست آمریکا برای جلوگیری از یک ایران هسته ای به محدود کردن آن تغییر یافته است و این مساله خوب نیست.
وی در ادامه افزود: اگر اطلاعات درست باشد، این بدان معناست که ایران سلاح های هسته ای داشته است، در غیر این صورت چرا پیشنهاد حمایت به کشورهای خلیج فارس داده شده است.

مذاکره کنندگان بین المللی عضو گروه 1+5 و ایران در حال مذاکره برای دستیابی به توافق جامع بر سر برنامه هسته ای ایران هستند. هدف اصلی از این توافق، اطمینان حاصل کردن کشورهای غربی نسبت به صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران و لغو تحریم های اعمال شده علیه تهران است.

ضرب الاجل نهایی برای دستیابی به توافق جولای 2015 میلادی تعیین شده است.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار