سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 47697
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اتصال دوربین‌های پلیس و سازمان راهداری به یکدیگر برای اولین بار
Print This Post

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به همکاری مشترک پلیس و راهداری برای داشتن جاده‌ای ایمن گفت: برای اولین بار دوربین‌های این ۲ نهاد به یکدیگر متصل شده‌اند.

به گزارش سلام دلفان، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز در دومین روز نشست فرماندهان پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور با اعلام این مطلب افزود: در حال حاضر و با توجه به اطلاعات موجود ۱۶ میلیون خودرو در راه های کشور در حال تردد هستند.

وی افزود: این حجم بالای تردد خودروها موضوع ایمنی راه‌ها را در اولویت قرار داده و باید در مرحله طراحی راه ها این حجم تردد مورد توجه قرار گیرد.

آخوندی گفت: راه ایمن محصول مشترک همکاری پلیس و سازمان راهداری است و برای اولین بار تمام دوربین های پلیس و سازمان راهداری به هم متصل شد
وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در راستای افزایش ۱۸۰۰ دوربین در راه های شریانی تامین اعتبار کرده ایم و مقرر شد تعداد ۴۵۰ دوربین فعلی را به ۲۲۰۰ دوربین افزایش دهیم.

وی گفت: در این راستا مذاکرات مفصلی را در چند ماه گذشته با یک شرکت برای قبول این مسئولیت داشته ایم.
آخوندی افزود: برنامه ما این است که با هماهنگی پلیس بتوانیم به طور میانگین هر ۲۰ کیلومتر راه شریانی یک دوربین نصب کنیم و به دنبال این هستیم که اطلاعات دوربین ها در اختیار مردم قرار گیرد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این مطلب که به دنبال این هستیم با یک شماره همه دستگاه ها از بروز حوادث مطلع شوند افزود: به صورت پایلوت ۶ ماه است که این کار در قم انجام شده است.
وی افزود: از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ دهه ایمنی راه ها از سوی سازمان ملل اعلام شده است و برای مدیریت ایمن راه به راه ایمن، خودرو ایمن، انسان با رفتار کم خطر و اقدامات امدادی نیاز داریم.

 

منبع: فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار