سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4770
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۱
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » جلسه بررسی و هم اندیشی، وضعیت بهداشت و درمان در دلفان برگزار شد
Print This Post
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی؛
به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، در نشست هم انديشي دكتر اردشير شيخ‌ آزادي رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان و اعضاء هيأت رئيسه دانشگاه ...

در نشست هم اندیشی دکتر اردشیر شیخ‌ آزادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه که با حضور حجت اله سوری نماینده مردم شریف  دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات بیمارستان ابن سینای نورآباد برگزار شد

به گزارش سلام دلفان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان،

در نشست هم اندیشی دکتر اردشیر شیخ‌ آزادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه که با حضور حجت اله سوری نماینده مردم شریف  دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات بیمارستان ابن سینای نورآباد برگزار شد اعتباری به میزان ۲۰ میلیارد ریال جهت احداث ساختمان جدید اداری شبکه ی بهداشت و درمان نورآباد و همچنین ساخت ۶ واحد منزل مسکونی جهت اسکان پزشکان متخصص اختصاص یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ،با تاکید بر اینکه حوزه بهداشت لرستان در رتبه‌بندی و شاخص‌های بهداشتی تیپ یک شناخته شده است، گفت: حوزه بهداشت دلفان نیز در بین سایر شهرستان‌های استان از حوزه‌های موفق و برتر لرستان شناخته شده است.

دکتر شیخ آزادی

در ادامه حجت اله سوری نماینده مردم شریف دلفان وسلسله در مجلس شورای اسلامی که به منظور بررسی وضعیت بهداشت و درمان این شهرها در نشست هم اندیشی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و اعضاء هیأت رئیسه دانشگاه در بیمارستان ابن سینای نورآباد حضور یافته بود در جمع مسئولان دوائر مختلف دولتی نورآباد و کارکنان بیمارستان ابن سینا گفت: تأمین بهداشت و درمان در جوامع بشری امری مهم، ضروری و حیاتی است که در کشورهای توسعه یافته با فراهم کردن زیر ساخت های لازم و افزایش سرانه بهداشتی و درمانی بطور ویژه به آن توجه شده و ایران اسلامی هم که دارای سابقه ی تمدنی درخشانی است و مردم نیز به باورهای عمیق دین مبین اسلام اعتقاد راسخ دارند باید به مقوله سلامت و بهداشت و درمان توجه ویژه ای بعمل آید که خوشبختانه در سنوات گذشته و پس از انقلاب اسلامی در این زمینه اقدامات بسیار خوبی انجام شده که نباید به این خدمات اکتفا کرد و باید در جهت ارتقاء آنها تلاش نمود.

 حجت اله سوری ضمن درخواست از رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای توجه بیشتر به مناطق محروم و رعایت عدالت در توزیع امکانات درمانی را خواستار شد.

در ادامه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان،ضمن ارائه گزارش از عملکرد مدیریتی، خواستار اخذ مجوز تاسیس دانشکده پرستاری در  شهرستان دلفان از سوی مسئولین ذیربط شد.

و در ادامه این مراسم  سالن اجتماعات بیمارستان ابن سینای نورآباد و دستگاه بی خطر ساز  زباله های عفونی بیمارستان ابن سینای نورآباد افتتاح و به بهره‌برداری رسید.گفتنی است برای  احداث ساختمان و خرید دستگاه بی خطر ساز زباله های عفونی این بیمارستان مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است .

افتتاح سالن اجتماعات بیمارستان ابن سینا

افتتاح سالن اجتماعات بیمارستان ابن سینا

افتتاح دستگاه بی خطر ساز  زباله های عفونی بیمارستان ابن سینای نورآباد

افتتاح دستگاه بی خطر ساز زباله های عفونی بیمارستان ابن سینای نورآباد

در پذیرایی از مهمانان  متاسفانه شاهد  اسراف وریخت و پاش اضافه بودیم (۳ نوع میوه و شیرینی و رانی و آب معدنی)هر چند این هزینه ها نسبت به خیلی از مراسمات مشابه که در سراسر کشور برگزار می شود حداقلی است اما همین مقدار هم زیبنده ی مرکز درمانی نیست که مثلا در بخش مردان آن از چند ماه قبل تا کنون از یک ویلچر پنچر برای حمل ونقل بیماران استفاده می شود.

 

  1. نام شما... می‌گه:

    با سلام
    ممنون از حساسیت شما در امر بیت المال …..امیدوارم موفقیتهای بیمارستان هم گزارشی تهیه بفرمایید…. جذب ۹ متخصص….کسب رتبه برتر استانی….افزایش ۴۰ تخت …و…

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار