سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48060
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کشف یک تن گوشت فاسد از رستوران‌های آستارا
Print This Post

مدیر شبکه دامپزشکی آستارا از کشف یک تن فرآورده‌های خام دامی فاسد و غیربهداشتی از رستوران‌های سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، بهرام پورضرب در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این میزان گوشت فاسد و غیر بهداشتی طی بازرسی گشت‌های مشترک با حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات، شبکه بهداشت و درمان، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرمانداری، نیروی انتظامی و شبکه دامپزشکی، کشف و ضبط گردید.

وی ادامه داد: در این کشف، مقادیر قابل توجهی گوشت ماهی سفید، ماهی قزل آلا و انواع ماهیان گرمابی از قبیل کپور، مرغ‌های گوشتی تاریخ مصرف گذشته، مرغ‌های تخم گذار صنعتی که به صورت غیربهداشتی پرکنی شده‌اند و به جای مرغ محلی در رستوران‌های داخل شهر و بین راهی عرضه می‌شد، جمع‌آوری شده‌اند.

پورضرب با بیان اینکه از یکم اسفند سالجاری، اجرای طرح تشدید و کنترل نظارت بهداشتی ویژه نوروز ۱۳۹۴ آغاز شده است، توضیح داد: از زمان اجرای طرح تاکنون یک تن از این فرآورده‌ها از ۱۵ متخلف از رستوران‌ها و واحدهای پذیرایی بین راهی، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کشتار و عرضه کلیه فرآورده‌های گوشتی باید با نظارت شبکه دامپزشکی و توسط واحدهای ذیصلاح صورت گیرد، تأکید کرد: فرآورده‌های گوشتی کشف شده جهت معدوم شدن به محل دفن زباله شهرستان منتقل شدند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار