سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48062
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استاندار فارس به تهران فراخوانده شد
Print This Post

قائم مقام وزیر کشور از واقعه شیراز و حمله به علی مطهری ابراز تاسف کرد و از تاکید وزیر کشور بر برخورد هرچه سریعتر با عوامل حادثه و قاصران احتمالی دولتی و نیز فراخوان استاندار فارس به تهران خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، حسینعلی امیری سخنگو و قائم مقام وزیر کشور از حادثه شیراز و حمله به علی مطهری ابراز تاسف کرد و از تاکید وزیر کشور بر برخورد هرچه سریعتر با عوامل حادثه و قاصران احتمالی دولتی و نیز فراخوان استاندار فارس به تهران خبر داد.
وی گفت: وزیر کشور از آنچه برای این نماینده مجلس در شیراز پیش آمده ابراز تاسف کرده و از معاون امنیتی و انتظامی این وزارتخانه خواسته است هرچه سریع‌تر عوامل این واقعه شناسایی شوند.

قائم مقام وزارت کشور خاطرنشان کرد: همچنین استاندار فارس برای توضیح چگونگی رخداد این اتفاق به تهران فراخوانده شد.

امیری با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در راستای شعارهای انتخاباتی دکتر روحانی رییس‌جمهوری خود را متعهد به ایجاد امنیت و آزادی برای تمامی اشخاص، تشکل‌ها، شخصیت‌ها و احزابی که در درون نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند می‌داند، افزود: وزارت کشور نیز در راستای انجام وظایف ذاتی خود در موضوع سیاست داخلی هیچگونه اقدام غیرقانونی را نمی‌پذیرد و به گروه‌های خودسر اجازه خدشه‌دار کردن امنیت شهروندان را نخواهد داد.

وی حمله به نماینده مجلس در شیراز را امری قبیح خواند و افزود: این اتفاق در حالی رخ داده است که آقای مطهری سخنرانی نکرده بوده است تا محتوای صحبت‌های ایشان مورد اعتراض قرار گیرد.

قائم مقام وزیر کشور همچنین حمله و ضرب و شتم به نماینده مجلس را غیرقانونی و غیرشرعی برشمرد و افزود: مشروعیت قوانین مجلس توسط فقهای شورای نگهبان تایید می‌شود. بنابر این هر اقدام غیرقانونی در نظام جمهوری اسلامی امری مذموم و غیرشرعی به حساب می‌آید.

امیری همچنین اعلام کرد: تاکید وزیر کشور آن است که هر چه سریع‌تر با عوامل این اتفاق و یا قاصرین دولتی و کسانی که در ایجاد امنیت، تعلل و مسامحه کرده‌اند برخورد قانونی صورت گیرد.
منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار