سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48239
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » پروژه چهار خطه خرم‌آباد – نورآباد ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
Print This Post
دبیر شورای فنی لرستان:

دبیر شورای فنی لرستان گفت: پروژه چهارخطه خرم‌آباد ـ نورآباد با طول ۷۹ کیلومتر۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش سلام دلفان، علیرضا خرمی در جلسه شورای فنی لرستان که در سالن جلسات معاونت هماهنگی و امور عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در استان لرستان ۲۷۵ کیلومتر پروژه چهارخطه وجود دارد که ۱۰۴ کیلومتر آن اجرا ، ۱۲۴ کیلومتر در دست اجرا و ۴۷ کیلومتر آن در حال مطالعه است.
وی با اشاره به پیشرفت ۵۰ درصدی پروژه چهارخطه خرم‌آبادـ نورآباد، عنوان کرد: طول مسیر چارخطه‎ خرم‎آباد– نورآباد ۷۹ کیلومتر است که تاکنون ۱۸ کیلومتر آن اجرا شده و ۶۱ کیلومتر آن در حال انجام است.
دبیر شورای فنی استان لرستان با اشاره به پروژه خرم‌آبادـ پلدختر با طول مسیر ۷۵ کیلومتر، تصریح کرد: هفت کیلومتر پروژه خرم‌آباد ـ پلدختر اجراشده، ۲۷ کیلومتر آن در دست اجرا و ۳۵ کیلومتر آن در حال مطالعه است.
خرمی بیان کرد: پروژه چهار خطه پلیس‌راه به فیروزآباد که از سال ۹۱ آغاز به‌کار کرده تاکنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طول مسیر آن ۲۴ کیلومتر است.
وی گفت: پروژه چهارخطه رباط ـ کاکارضا با طول ۱۳ کیلومتر توسط شرکت زاگرس‌راه در دست اجرا قرار دارد.

 1. مهندس می‌گه:

  از قدیم و ندیم گفته اند که کار را باید به کاردان سپرد.
  پیمانکار این پروژه ی بزرگ…….، در کارنامه ی هفت ساله خود، چیزی جز ساخت چند ساختمان اداری ندارد و با کنکاشی ساده در ماهیت شرکت، خواهید فهمید که شرکت ……، اصولا سابقه و تخصصی در پروژه های راه سازی نداشته است و به علت فقدان همین فاکتور مهم یعنی تجربه و تخصص، در این پروژه، با یک سردرگمی بزرگ روبرو شده و نتیجتا با شکستی بزرگ مواجه گردیده که هنوز خود شرکت ….. هم حاضر به قبول این شکست و حتی باور کردن آن نیز نیستند.
  در این میان باید برای مسئولانی متأسف بود که بدون در نظر گرفتن شایستگی و توانایی انجام کار، فقط به محض چرب و چلیک شدن سبیل….. ، کارهای بزرگ را به آدمهایی کوچک و نالایق میسپارند و نه از خدا میترسند و نه از آه و نفزین مردم ابایی دارند و نه از ……. می هراسند .

  انشاءالله تعالی والرحمان.

 2. نام شما... می‌گه:

  ۵۰ درصدیشرفت خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 3. کاردان می‌گه:

  درود بر شرکت ………، پیمانکار این پروژه عظیم.

 4. نام شما... می‌گه:

  با کدام اصول ریاضی ۱۸ کیلومتر از ۷۹ کیلومتر ،۵۰ درصد میشه؟!

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار