سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 48936
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ساخت سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میر باقری
Print This Post

تهیه‌کننده «سلمان فارسی» گفت:‌ برای ادامه کار و ساخت این سریال منتظر پاسخ مدیرکل امور نمایش سیما هستیم تا کار را ادمه دهیم.

به گزارش سلام دلفان، تهیه‌کننده «سلمان فارسی» گفت:‌ برای ادامه کار و ساخت این سریال منتظر پاسخ مدیرکل امور نمایش سیما هستیم تا کار را ادمه دهیم.

بهروز خوش رزم تهیه‌کننده سریال فاخر«سلمان فارسی» درباره سریال سلمان فارسی گفت: کار تحقیقاتی و پژوهشی این سریال به پایان رسیده است و فیلمنامه این سریال در حال نگارش است.
وی افزود: تا به امروز نگارش ۶۰ درصد این پروژه انجام شده است.

خوش‌رزم اضافه کرد: در حال حاضر طرح را به علی‌اصغر پورمحمدی معاونت سیما و محمدرضا تختشید اداره کل امور نمایشی سازمان صداوسیما ارائه دادیم و منتظر پاسخ مدیران سیما هستیم تا با تصمیم‌گیری آنها و در صورت نیاز ادامه کار را دنبال کنیم.

وی تاکید کرد: فیلمنامه نویس و کارگردان سریال «سلمان فارسی» داود میرباقری هستند و هیچ تغییری در این زمینه ایجاد نمی‌شود.

میرباقری پیش از این در اظهارنظری درباره مجموعه «سلمان فارسی» گفته بود: ساخت «سلمان فارسی» چهار برابر «مختارنامه» گستردگی دارد و کار سختی است. من به زندگی سلمان علاقمندم. او به من کمک کرد و در پاره‌ای اوقات از پرتاب‌ها و سقوط‌هایی نجاتم داد.

در این سریال به زندگی «سلمان فارسی» از بدو تولد تا زمان مرگ و به ویژه مقطع مشرف شدن او به دین اسلام و همراهی وی با پیامبر (ص) توجه می‌شود. شخصیتی که سه دین بزرگ زرتشت، مسیحیت و در کنار آن یهودیت و در پایان اسلام را تحلیل می‌کند و در کنار علی (ع) آرام می‌گیرد.

سریال «سلمان فارسی» قرار است که در ۴۰ قسمت ۵۵ دقیقه‌ای به سفارش معاونت سیما به کارگردانی داود میرباقری تولید ‌شود.

تسنیم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار