سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4912
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۱۵ نظر
خانه » آخرین عناوین » سرپرست فرمانداری دلفان تغییر یافت/ همچنان خبری از فرماندار نیست
Print This Post
سلام دلفان- در حالی که مردم دلفان منتظر هستند تا فرماندار جدید شهر خود را بشناسند، سرپرست جدید فرمانداری این شهر منصوب شد. به گزارش خبرنگار ما، دقایقی پیش با حضور ...

سلام دلفان- در حالی که مردم دلفان منتظر هستند تا فرماندار جدید شهر خود را بشناسند، سرپرست جدید فرمانداری این شهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ما، دقایقی پیش با حضور حسن شریعت نژاد معاون سیاسی – امنیتی استاندار لرستان  “رضا دریکوند” به عنوان سرپرست جدید فرمانداری دلفان منصوب شد.رضا دریکوند

وی پیش از این سمت مدیر کل اداری و مالی استانداری لرستان را بر عهده داشته و در سوابقش سمت هایی همچون مدیرکل نهاد کتابخانه های لرستان،مشاور استاندار لرستان و مسئول پیگیری های ویژه استانداری لرستان نیز به چشم می خورد.

گفتنی است از بهمن سال گذشته و با تغییر حجت الله نصیری پور، مهدی پازوکی تا کنون به عنوان سرپرست فرمانداری دلفان حضور داشت.

 

 1. نورآبادي می‌گه:

  اين بارگفتيم نورآباد يك فرماندارحسابي داشته باشد(پازوكي)ولي نه متأسفانه نورآبادمكان خوبي براي تست وكارآموزي مديران آينده شده است.

 2. دلفاني می‌گه:

  حالاپازوكي بعداز10سال مي خواست فازسه فرهنگيان راآزاد كندشانس نحس وبدماتغييروتحول شروع شد.

 3. محمد می‌گه:

  بهترين خصلت آقاي پازوكي كه بااين حركت اقتدارخودرانشان داد
  درزمان تبليغات مجلس كانديداهاراملزم كرده بودكه هيچ گونه پوسترويااعلاميه اي رابه در وديوار شهروحتي روستانچسبانند. انصافا نورآبادتنهاشهري بودكه هيچ گونه پوستري بردروديوارشهرمشاهده نشدشهرخرم آباد را اگرالان هم نگاه كنيدآثارش روي درو ديوارمشاهده مي شود.

 4. نسيم می‌گه:

  امیدواریم که زمانی فرارسد که مردم فهیم نورآباد هم بتوانند فرمانداری ازخودشان داشته باشند(که محیطی برای کارورزی دیگران نشود)

 5. رضا می‌گه:

  سردبيرسلام دلفان دوستت دارم . خداوكيلي نظرات راپخش كن نه اينكه گلچين كني هرچه به مصلحت پست دارها نيست حذف كني

 6. آقای دهمرده باید به مردم نوراباد توضیح دهد که آیا ما کسی در حد این آقا نداریم . ایشان دانشجو بوده و هنوز هم در حال تحصیل است
  این آقا یک جوان 31ساله و کم تجربه است و چندی پیش ایشان را به ازنا فرستادند که مردم اعتراض کردند و عودت داده شد .
  بیچاره نورآباد که بیکس است

  • علی دوست می‌گه:

   آقایی که خودت را بسیجی حاج عمران معرفی کردی ،چرا قبل از لغو ابلاغ از این حرفها نمی زدی -چرا اون موقعی که برای حفظ ابلاغ کذایی ات با آقای سوری به کاکاوند می رفتی تا در فاتحه خوانی با ایشان همراه شوی واز این طریق خودت را به وی نزدیک کنی فکر نورآباد نبودی-چرا دوست 30ساله ات را دور زدی و جایش را گرفتی -اگه راست می گی بسیجی هستی بسم الله خودت را نشون بده و از اصولت دفاع کن-بنده خدا تو که بی مدیریتی و غرورو افاده ات بیچاره ات کرد ،چرا امروز به یاد اصول افتادی -دریغا که زمان به عقب بر نمی گردد تا جبران مافات کنی

 7. مهرابیان می‌گه:

  شهری که بعد از گذشت چندسال مسکن مهرش در مرحله پی است و بعد از سی سال هنوز یک پروژه حسابی در آن اجرا نشده هنوز هم لیاقت یک فرماندار خوبم نداره

 8. شهروند می‌گه:

  با سلام خدمت خوانندگان ارجمند و مدیریت محترم سایت سلام دلفان
  عرض شود با برسی وضعیت فعلی و شایعات موجود وضعیت اسفباری در انتظار این شهر میباشد . متاسفانه افرادی که از طرف بعضی اشخاص به منظور ریاست برخی از ادارات مطرح میشوند و به نماینده محترم معرفی میشوند بعضا به نوعی دارای مشکلات خاصی میباشند . امید است با شعاری که نماینده محترم در راستای خط سیر سیاسی در ابتدای انتخابات بیان داشتند به ان جامه عمل بپوشاند نمیشود خود را اصول گرا معرفی اما خط مشی وی 180 درجه اختلاف داشته باشد . در هر صورت افرادی از اصلاح طلبان نیز وجود دارند که برای انقلاب زحمات زیادی کشیده اند که نباید زحمات انها را نادیده گرفت اما در هرصورت بوی فتنه گران از افراد احتمالی برای ریاست بعضی از ادارات به مشام میرسد.
  من انچه شرط بلاغ بود …. تو خواه… خواه ….

 9. علی دوست عزیز
  خداوکیلی منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی
  تو عمرم هم رئیس نبودم و به سوری هم رای ندادم
  این کامنت را برای سایت استانداری ارسال کردم
  با سپاس

 10. لرستانی می‌گه:

  به نظرم خیلی هم فرماندار خوبی می شه

 11. دلفاني می‌گه:

  همين چاپلوسي ها عاقبت نورآبادرابه اين روزكشانده.
  خوبه خداازت نگيره

 12. یه دلفانی می‌گه:

  ماهنوزاندرخم یه کوچه ایم……..
  چه انتظارهای داریم؟ماکه هنوزحق انتخاب نداریم.ماکه هنوزیه اشتباهی روسی ساله تکرارمی کنیم.ماکه هنوزفکرمی کنیم قحط رجاله وبایداقای محمدی نماینده مون باشه.ماکه هنوزشهرمون بوی محرومیت اوایل انقلاب رومیده.
  ازماست که برماست……
  چرااین سوژه روبایدفرماندارنورابادمی کنند.چرا؟
  چرا {من وتو} (ما) نمیشیم وفرهنگ سازی نمی کنیم که دیگه این اشتباهات روتکرارنکنیم؟
  هرموقعی تونستیم دست ردبه سینه کدخدامنش هاوریش سفیدهای مصلحت طلب بزنیم وخودمون انتخاب کنیم وبه توصیه حاجی ….وفلان پولدارورئیس فلان اداره که فقط وفقط مصلحت خودشونودرنظرمی گیرند توجهی نکردیم می تونیم شاهداین جورسوژه هانباشیم.

 13. یه دلفانی می‌گه:

  یادش بخیرچقدرکیفورشدیم از افاضات جناب اقای فرماندار درمراسم معارفه اقای کاظمی رئیس اموزش وپرورش…..
  ایشان بدون اینکه سن کم خودشون رودرنظربگیرندشروع کردن به نصیحت فرهنگیانی که قریب به تمام اونا ازاقای فرماندارازلحاظ سن وتحصیلات و…….ازایشان بالاتربودند
  نکنه خدای نکرده ایشان خودشونوازهمه…..می دونستند؟
  شاید این تفکر غالب مسئولان بالاست که باعث میشه …….
  ازاین تفکربترسید…….همشهری های عزیزدیگه اجازه ندید….
  ماصاحب تمدن کهنی هستیم که نبایدفقط بهش افتخارکنیم بلکه بایدزنده اش کنیم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار