سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 4937
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ۸۰۰۰ نفر در دلفان تحت پوشش بهزیستی هستند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، مراد خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: 675 خانوار با هشت هزار نفر جمعیت در شهرستان دلفان از خدمات ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از  فارس، مراد خدایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد گفت: ۶۷۵ خانوار با هشت هزار نفر جمعیت در شهرستان دلفان از خدمات بهزیستی بهره‌مند هستند که این افراد ماهیانه ۳۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را تحت عنوان مستمری دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دلفان گفت: ۱۴۳ فرصت شغلی جدید در یک سال گذشته برای به‌کارگیری و اشتغال معلولان زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه سهمیه تعهدی بهزیستی برای اشتغال‌زائی در سال گذشته ۹۷ شغل بوده، گفت: همچنین این سازمان برای اشتغال‌زائی مددجویان تحت حمایت خود تسهیلات ویژه اشتغال‌زائی را نیز به ۴۰ نفر از مددجویان و معلولین پرداخت کرده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دلفان با اشاره به اینکه ۴۴ دانشجوی معلول نیز تحت پوشش بهزیستی شهرستان هستند، گفت: برای هزینه‌های تحصیلی این افراد سال گذشته ۸۵۶ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در خصوص تأمین مسکن مددجویان اظهار داشت: ۲۰۰ پرونده دریافت مسکن مهر برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در شهرستان تشکیل شده و ۱۵۰ نفر نیز در سامانه مسکن مهر ثبت نام کرده‌اند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار