سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 49848
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان دلفان پرداخت شده است
Print This Post

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دلفان از پرداخت ۳۸ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان این شهرستان خبر داد .

به گزارش سلام دلفان، ” فرشاد بابایی” روز شنبه درگفت و گو با ایرنا گفت : این تسهیلات به تعداد ۱۰۰ نفر از کشاورزان جهت توسعه مکانیزاسیون کشاورزی در شهرستان دلفان پرداخت شده است .

وی افزود: سهمیه شهرستان دلفان جهت توسعه مکانیزاسیون ۴۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بوده که بیش از ۹۴ درصد آن جذب شده است .

وی ، از آمادگی جهاد کشاورزی شهرستان دلفان برای پرداخت تسهیلات کشاورزی و توسعه مکانیزاسیون در این شهرستان خبر داد و ادامه داد : این مدیریت هیچ گونه محدودیتی برای پرداخت تسهیلات کشاورزی ندارد و از کشاورزان دعوت می نماید جهت خرید ادوات کشاورزی و دنباله بندها برای بهبود وضعیت مکانیزاسیون به جهاد کشاورزی شهرستان دلفان مراجعه نمایند.

وی ، با بیان اهمیت توسعه مکانیزاسیون در توسعه کشاورزی هر منطقه خاطرنشان کرد : مکانیزاسیون در کشاورزی یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش تولید می باشد و از برنامه های مهم مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دلفان به شمار می رود .

وی ادامه داد : میانگین مکانیزاسیون کشاورزی در کشور یک درصد می باشد که این آمار در شهرستان دلفان هفت دهم درصد می باشد که در سال زراعی جاری این آمار به نحو چشمگیری افزایش می یابد .

این مسئول بیان داشت : در شهرستان دلفان ۱۱۷ هزار هکتار اراضی کشاورزی وجود دارد که سالانه ۱۵۳ هزار تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شود .

  1. نام شما... می‌گه:

    بدبخت کشاورزای این شهرستان اگه از خودت چیزی اضافه بمونه، که من چشمم آب نمی خوره

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار