سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50114
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۶۳ نظر
خانه » اخبار برتر » موضوع رفع تحریم ها از منظر طرف مقابل همچنان در ابهام است/ نگذاریم خون شهدای هسته ای پایمال شود
Print This Post
محمد امین رضوانی:

انتظار میرود تیم مذاکره کننده با هوشیاری هر چه تمام تر مراقب حرکات وافکار طرف مقابل باشند و قاطعانه وشفاف از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورند

سرویس سیاسی سلام دلفان- آقای محمد امین رضوانی(مدیر کل سابق سیاسی و انتخابات استانداری لرستان) در گفتگو با سلام دلفان در واکنش به بیانیه سیاسی میان تیم مذاکره کننده ایران و ۱+۵ گفت:

از بدو شروع مذاکرات هسته ای دو موضوع اصلی غنی سازی و تحریم ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و آنچه ملت مقاوم ایران اسلامی به عنوان حق مسلم و مطالبات اصلی خود خواستار شده اند بهره مندی از انرژی هسته ای صلح آمیز و لغو تحریم ها ی ظالمانه بوده است.اما آنچه از تلاش های بی وقفه تیم مذاکره کننده تحت عنوان بیانیه مشترک لوزان (سوئیس) حاصل گردید در رسانه های داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای داشته و مورد تحلیل کارشناسان سیاسی و فنی قرار گرفته که لازم است ضمن قدردانی از تیم مذاکره کننده به اظهارات مقامات آمریکایی توجه ویژه ای نمود چرا که ادعایشان موجب بروز و ظهور برخی تفاوت های محتوایی گردیده از جمله بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا در مورد حفظ معماری تحریم ها و همچنین وزیر دفاع انگلیس که اعلام نموده تحریم ها علیه ایران فعلا رفع نخواهد شد. لذا موضوع رفع تحریم ها از منظر طرف مقابل همچنان در ابهام است و اظهارات گسترده مقامات آمریکایی در خصوص برچیده شدن سیزده هزار سانتریفیوژ ، نابودی ۹۷۰۰ کیلو گرم ذخیره اورانیوم ، ممنوعیت غنی سازی بالای ۳٫۶ درصد ، تغییر کاربری فوردو و تبدیل شدن به یک مرکز تحقیقاتی ، تغییر در طراحی راکتور آب سنگین ، الزام به پذیرش پروتکل الحاقی ، محدودیت در استفاده از سانتریفیوژ ها ی نسل جدید از موضوعاتی است که در سطح وسیعی به عنوان موفقیتی از عملکرد خود بیان می کنند و این نشان از حقانیت نگرانی مقام معظم رهبری از خدعه و نیرنگ و بی اعتمادی به طرف مقابل است. لذا اکنون در شرایطی که بنا برتوصیه مقام معظم رهبری سال دولت ملت وهمدلی وهمزبانی است، انتظار میرود تیم مذاکره کننده با هوشیاری هر چه تمام تر مراقب حرکات وافکار طرف مقابل باشند و قاطعانه وشفاف از هر گونه سوء استفاده جلوگیری به عمل آورند، چراکه نتیجه تلاش دانشمندان هسته ای به ویژه شهدای هسته ای و آنانی که از سالها پیش با صلابت با این دستاورد مهم دست و پنجه نرم کرده اند را دشمنان قسم خورده ملت بی اثر ننمایند. مطلبی دیگری که بایستی مورد توجه قرار گیرد این است که با رفع تحریم ها برخی از مشکلات اقتصادی حل خواهد شد، لذا همچنان با تکیه بر توانمندی داخلی و اقتصاد مقاومتی بایستی به رونق اقتصادی وصنعت یرداخته شود.

 1. محمدرضا می‌گه:

  احسنت بر این تحلیل قوی،شفاف وبه دور از هرگونه محافظه کاری

 2. ali می‌گه:

  سلام آقای رضوانی عالی بود

 3. نام شما... می‌گه:

  احسنت فرزند باصداقت دلفان
  بارک الله برتحلیل قوی وعلمی شفاف وبه دور از ملاحظه کاری شمااصولگرای واقعی

 4. پورحسن می‌گه:

  من هم با نظر ایشان موافقم باید مراقب تحرک دشمنان بود آمریکاییها قابل اعتماد نیستد

 5. علی می‌گه:

  خود بخدا عجب تحلیلی کرده اینو بدونید کسی که از شادی مردم نگران باشد هیچ شانشی برا انتخابات نداره

 6. احمد می‌گه:

  سلام تحلیل بسار خوبی را بیان نموداید چرا که تیم مذاکره کنند تغییر ماهیت را پیروزی می دانند افرین بر شما هکار ارزشی وبا صداقت

 7. محمود می‌گه:

  موضوع رفع تحریمها ازمنظرطرف مقابل همچنان درابهام است!!!لطفااندکی روی این سخن تآمل کنیدوبخندید.

  • علی می‌گه:

   آقا محمود عزیز لطفا بفرمایید موضوع رفع تحریمها از منظر طرف مقابل یعنی از نگاه ۱+۵ برای ملت شریف وحتی تیم مذاکره کننده عزیز خودمان وشما همشهری خوب خودم روشن و واضح است اگر چنین است چرا رییس دیپلماسی کشور تایید نمی کنند از طرفی بفرمایید اظهارات تیم مذاکره کننده ایران اسلامی در خصوص رفع تحریمهامورد تایید آمریکاییهاهست یا خیر واین یعنی ابهام …. اوفتاد

   • محموذ می‌گه:

    ذوستان متآسفم!برداشت اشتباه کردید کامنت رامن گذاشتم منظورم این بودآمریکاییهاوانگلیسیهاو…میدانندچه میکنندبرای آنهاهیچ چیزدرابهام نیست! این سخن ساده لوحانه است .

   • محمود می‌گه:

    موضوع رفع تحریمهاازمنظرطرف مقابل همچنان درابهام است غلط است. بایدگفت:مواضع طرف مقابل درخصوص رفع یک مرحله ای تحریمهاازنظرمادرابهام است.

 8. علی می‌گه:

  مگه شما، کل مردمی، دوست عزیز. اقای رضوانی ضمن. تشکراز هیات. ایرانی در خصوص اقدامات بی اعتمادانه وخصمانه آمریکا وانگلیس فرموده اند مگه غیر از این است در ضمن ایشان صادقانه تحلیل نموده اند نه بخاطر انتخابات یا کار سیاسی

 9. علی می‌گه:

  مگه شمادوست عزیز، کل مردمی،آقای رضوانی درخصوص واقعیت انکار ناپذیر. دشمنی آمریکا وهم پیمانانش بر اساس اظهارات خودشان مطالبی بیان نمودند که مسئولین هوشیار تر از همیشه مراقب باشند. آیا این نظر اشکالی دارد یابه کسی اهانت شده، درضمن ایشان بدون هیچگونه. ملاحظه ایی. ویاطمع انتخاباتی اظهار نظر نموده اند لطفا وارد بحث انتخابات نشوید هنوز زود است

 10. علی می‌گه:

  دوست عزیز، مگه شماکل مردمی، آقای رضوانی ضمن تشکر واستقبال از تلاش های بی وقفه تیم هسته ایی و اظهار نظر ایشان در خصوص آمریکا وهم پیمانا نش واقعیتی است انکار ناپذیر درضمن ایشان بدون ملاحظه وطمع انتخاباتی افکار پلید آمریکایی رامد نظر قرار داده است خواهشا وارد مباحث انتخابات نشوید هنوز زود است،.

 11. محمد می‌گه:

  برای یک نیروی ارزشی انتخابات مطرح نیست رهبری بارها ابراز نکرانی از حقه و حیله امریکایی کردند
  اقای رضوانی هم دقیقا همین دغدغه را دارند
  ایشان اکر فکر انتخابات بود روز ١٣ ابان مثل بقیه عشاق امریکا درخانه مینشست تا حفظ سمت کند اما شجاعانه همراه مردم به ندای مرک بر امریکای رهبر لبیک کفت که به قیمت کنار کذاشته شدن از استانداری برایش تمام شد
  این سند افتخاری برای ایشان است

 12. مهدوي می‌گه:

  به نظر دوستان خطوط قرمزی که رهبری ترسیم نمود در مذاکراترعایت شده
  مگر رهبری نفرمود دو مرحله ای شدن توافق خدعه امریکایی است اکر موضع تند و مستقیم علیه مذاکرات نمیکریم به علت شعار امسال است طرفداران کدخدا دور بر ندارند

 13. امین می‌گه:

  بهتره جناب محمد امین اطلاعات و اخبار و دیدگاه بزرگان نظام را راجع به موضوع هسته ای اندکی عمیقتر ببینند مثل ادمهای کوته نظر و کج فهم رفتار نکنند

 14. دشمن ستیز می‌گه:

  خیلی عجیب است

  تذکری کوتاه و از سر دلسوزی به تیم مذاکره کننده ی هسته ای کشورمان:

  ۱ – عده ای در کشور تیم شما را در مقایسه با تیم قبلی ( جلیلی) قوی تر و مسلط تر و تحصیل کرده در بهترین !! دانشگاههای غرب می دانند.

  ۲ – پس از صدور بیانیه یا توافق نامه ( یا هر اسمی که مایلید رویش بگذارید) مشترک ، تیم آمریکایی به فاصله کوتاهی ، فکت شیت ( تفسیر برگ) خود از بیانیه ی لوزان را منتشر کرد.

  ۳ – جریان رسانه ای غرب با شدت هرچه تمام تر تفاسیر و برداشتهای طرف غربی از بیانیه را منتشر و تبلیغ نموده و می کند.

  ۴ – شما در داخل ، بیانیه ی لوزان را دستاوردی بزرگ در تاریخ مذاکرات هسته ای معرفی کرده و بر این اساس در کشور عده ای به جشن و پایکوبی پرداختند.

  ۵ – شما حقیقت را خالصانه با مردم ایران در میان نگذاشتید اما کم کم به ضعفهای بیانیه اذعان و اعتراف کرده و بالاخره در جلسه ی غیر علنی مجلس در روز سه شنبه ۱۸ فروردین ماه رسماً اعلام کردید که ” این بیانیه حتی پاک نویس هم محسوب نمی شود.( و چقدر دیر اعتراف کردید ولی باز هم خوب است.).

  ۶ – طرفداران بیانیه ، همواره در داخل منتقدین بیانیه ی مشترک را : رقبای کم فکر ، همسویی با نتانیاهو و رژیم صهیونیستی معرفی کردند ، در حالی که در دو مناظره ی صورت گرفته در شبکه ی خبر همه مردم ایران بر خلاف این اتهامات ناروا ، منتقدان را افرادی موقر ، آرام ، باسواد ، دشمن زیاده خواهی های غرب و… دیدند و بر علم و حلم منتقدین آفرین گفتند.

  ۷ – طی این چند روز فقط بطور شفاهی به دروغ گو بودن طرف آمریکایی و غیر قابل استناد بودن فکت شیت آنها پرداختید.

  ۸ – تا کنون هیچ یک از کشورهای عضو ۱+۵ در مقابل فکت شیت (تفسیر برگ) ارائه شده از سوی آمریکا هیچ موضع مخالفی نگرفته اند.

  ۹ – موافقان شما در جریان برنامه ” تیتر شب ” شبکه ی خبر در مقابل ابهامات مطرح شده ، هیچ حرفی برای گفتن نداشتند و مهمترین حرف آنها تاکید بر ان شاءالله لغو همه تحریم ها بصورت یکجا و خروج از فصل هفتم منشور در توافقنامه ی اصلی و نهایی در ۱۰ تیر ماه بوده و اصرار داشتند که به تیم هسته ای اعتماد کنیم.

  ۱۰ – سلمنا ، ما نیز بر اساس رهنمود ها و منویات مقام معظم رهبری تیم مذاکره کننده ی هسته ای را فرزندان انقلاب که در این سنگر بسیار مشکل در برابر ۵ کشور بی منطق و زورگو ، محکم ایستاده و از حقوق کشور دفاع می کنند ، دانسته و به آنان اعتماد می کنیم و در مقابل کسانی که تضعیف شما و ایجاد تفرقه در صفوف ملت را دارند محکم می ایستیم و هرگز شما را در این راه دشوار تنها نمی گذاریم.

  اما سؤالات زیادی از شما داریم که در این مجال کوتاه ، فقط یکی از آنها را مطرح می کنیم:

  تیم شما که و شخص شما جناب آقای ظریف که در برنامه ی نگاه یک مدعی درس دادن به آقای جان کری شدید و الحمدلله از نبوغ و مهارت بالا برخوردارید آیا نمی توانستید مانند حریف تان یعنی آمریکا در همان لوزان سوئیس تفسیر برگ ( فکت شیت) خود را تهیه و ارائه دهید و کاری کنید که آقای جان کری در کنکره عصبانی شده و با صدای بلند خطاب به کنگره بگوید ” به خدا و به عیسی مسیح قسم فکت شیت ایرانیها دروغ است.!!”

  راستی آقای ظریف ، این تیم همراه شما که الحمدلله همگی از دانشگاههای… مدرک گرفته کنار شما چه می کنند ، آیا نمی توانند یک تفسیر برگ ساده را برای شما تهیه کنند

 15. نام شما... می‌گه:

  سلام دوستان
  تقدیم به همه به ویژه استادرضوانی
  امروز می خوام یک داستان بگم از وقتی که پدرم تو روستا زندگی می کرد و پدرم این داستان رابرای من تعریف کرده ومن هم به شما تعریف می کنم فرفره نداشتیم. بچه‌های کدخدا داشتند اما همبازی ما نبودند که دست ما بدهند. مسعود و مجید نقشه‌اش را کشیدند و مصطفی بند و بساطش را جور کرد.
  ما که فرفره‌دار شدیم، لبخند نشست روی لبهای بابابزرگ. گفت: «دیدید
  می‌شود، می‌توانید!»
  از ترس بچه‌های کدخدا، داخل خانه فرفره بازی می‌کردیم. مبادا ببینند و به تریج قبایشان بربخورد. اما خبرها زود در دهکده ما می‌پیچید.
  خبر که به گوش کدخدا رسید، داغ کرد. گفت: «بیخود کرده‌اند. بچه رعیت را چه به فرفره بازی.» و گیوه‌اش را ورکشیده بود و آمده بود پیش عمو محمد به آبروریزی. (بعداً شنیدیم که همان روز، کدخدا دم گوش میرآب گفته: «این اول کارشان است. فردا همین فرفره می‌شود روروک و پس فردا چرخ چاه.» بیشتر موتور پمپ‌های آب ده، مال کدخدا بود.) عمو محمد که صدایمان کرد، فهمیدیم کار از کار گذشته. فرفره را برداشت و گذاشت داخل گنجه. درش را قفل کرد و کلیدش را داد دست بچه‌های کدخدا. که خیالشان راحت باشد از نبودن فرفره.
  رفتیم پیش بابابزرگ با لب و لوچه آویزان. فهمید گرفتگی حالمان را. عموها را صدا زد. به عمو محمد گفت: «خودت کلید را دست کدخدا دادی و خودت پس می‌گیری.»
  عمو محمد مرد این حرفها نبود. همه‌مان می‌دانستیم. بابابزرگ گفت: «بروید و قفل گنجه را بشکنید.» عمو محمود گفت: «کی برایتان فرفره خرید؟ کدخدا؟!» گفتیم: «نه عمو جان! خودتان که می‌دانید، خودمان ساختیم!»
  گفت: «دیگر بلد نیستید بسازید؟» گفتیم: «چرا!» گفت: «بهترش را بسازید.» و رفت در خانه کدخدا به داد و بیداد. صدای بگومگویشان ده را برداشت. این وسط ما، قفل گنجه را شکستیم و بهترش را ساختیم.
  بچه‌های کدخدا فهمیدند. کدخدا گر گرفت. داد زد: «یا فرفره یا حق آب!» و به میرآب گفت که آب را روی زمینهای همه‌مان ببندد. کار سخت شد. عموها از هزار راه ندیده و نشنیده، آب می‌آوردند سر زمین. که کشتمان از بی‌آبی نسوزد. مسعود را گرفتند و کتک زدند. زورمان آمد. مجید به تلافی‌اش، روروک ساخت. کدخدا گفت که گندم و تخم‌مرغ هم ازمان نخرند. مجید و مصطفی را هم گرفتند و زدند. صدای عمو محمود، هنوز بلند بود اما گوشه و کنایه‌ها شروع
  شد. عمو حسن جمعمان کرد و گفت: «این جور نمی‌شود. هم فرفره شما باید بچرخد و هم زندگی ما.» از بابابزرگ رخصت گرفت و قرار شد برود و با خود کدخدا حرف بزند. وقتی که برگشت، خوشحال بود.
  گفت: «قرار شده روروک را خراب کنیم اما فرفره دستمان باشد. آنها هم تخم‌مرغمان را بخرند و هم……
  کمی آب بدهند.» بابابزرگ گفت: «کدخدا سر حرفش نمی‌ماند.» عمو حسن گفت: «قول داده که بماند. ما فرزندان شماییم. حواسمان هست!»
  بچه‌های کدخدا آمدند و روروک را، جلوی خیس ما، خراب کردند. عموحسن آمد و فرفره را گذاشت پیش دستمان و رفت که با کدخدا قرار و مدار بگذارد.
  دل و دماغی نداشتیم برای چرخاندن فرفره. مهدی گفت: «وقت زانو بغل کردن نیست. باید چرخ چاه بسازیم. کدخدا از امروز ما می‌ترسید نه دیروز فرفره و روروک ساختن‌مان.» بابابزرگ لبخند زد.
  عمو حسن هر روز با کدخدا کلنجار می‌رفت. یک روز خوشحال بود و یک روز از نامردی کدخدا می‌گفت. ما می‌شنیدیم و بهش «خدا قوت» می‌گفتیم. بچه‌ها داشتند بالای پشت بام یواشکی چرخ چاه می‌ساختند

  حالا دوستان داستان امرور ما داستان دیروز بچه های روستاست
  امروز ما هم روروک می خواهیم وهم موشک وکدخدا فکر کرده که توافق کرده باما
  ما هم توافق کردیم با کدخدا ولی چون کد خدا همیشه زیر قولش میزد وسابقه اش خرابه ما هم از زیر قولمان کارهای خود را در.زیر زمین وپست بام انجام می دهیم
  کدخدا از امروز ما نمی ترسد بلکه از فردای ما می ترسد
  ولی ما خودمان وقتی بلد باشیم هم فرفره بسازیم وهم.چرخ اب وهم روروک
  صد بارهم کدخدا انهارا بشکند ما باز می سازیم
  مشکل انجا بود که بلد نبودیم وخوشحالی اینجاست که الان بلد هستیم

  داستان زندگی امروز ما فردا می شود قصه ایندگان وبچه های من وتو در ایند می خوانند که
  ………..

  حاج فیروز/۱۷/۱/۹۴/ گزارش۴/ پایگاه اطلاع رسانی مدیران جنگ نرم
  سلام البته

 16. دلسوز می‌گه:

  احسنت درود برسربازان فداکار آقا سید علی امام خامنه ای .درست است باید به دشمن اعتمادنکنیم به گفته حضرت امام خمینی نان پنیر خود را می خوریم منت اجنبی نکشیم

 17. اربابی می‌گه:

  سلام
  نظرمن با نظر رضوانی هماهنگه
  ازسرباز خمینی در زمان جنگ نظامی وسرباز خامنه ای در زمان جنگ نرم ،فرزندپاک وصادق وباتقوا وتعهددلفان همین انتظار را میشود داشت که در تبعیت از رهبر حتی پست ومقام را فدا کند ودر اظهارنظر اصولگرایانه از هیچ چیزی ابا نداشته باشد

 18. اویسا می‌گه:

  با سلام
  تحلیل بسیار هوشمندانه و شفافی بود به دور از هرگونه فضای وهم آلود

  احسنت بر دلیر مرد دلفان
  مرد روزگار جنگ و دفاع از ناموس کشور

 19. رضوانی مرد خداامتحان ایشان در جهبه ها ثابت کرده وهمیشه پشتیبان ولایت بوده اند

 20. امیرمحمد می‌گه:

  سلام بردلاورمرد عرصه های دفاع رزمی و فرهنگی، فرمانده دیروزواستاد امروزوازهمه مهمتر مریدومطیع محض والایت.
  موافق نظرتان هستم قلبناوجاناص

 21. کامیار می‌گه:

  فرزندپاک ایران زمینی،رزمنده روزهای جنگ.
  سربازجان برکف رهبری!
  متن زیبایتان راخواندم لذت بردم.درودبرتو باد.

 22. مصطفی می‌گه:

  جانم فدای رهبر
  سخنان شیوا ومحکم رهبری را شنیدم
  متن وتحلیل جناب رضوانی باسخنان محکم،استوار وبی محابای رهبرقرابت داشت
  احسنت بر این افسرجنگ نرم که شاگرد خوبی در مکتب رهبرش بوده وکلام ونگاه رهبرش را خوب میداند

 23. سامان می‌گه:

  جناب آقای محمدامین رضوانی.
  باسلام .
  ازنگاه دقیقت لذت بردم

 24. مهدی می‌گه:

  امیدوارم سایت محترم سلام دلفان در سایر موضوعات سیاسی،اجتماعی و فرهنگی از نظرات این استادارجمندجناب رضوانی بهره برداری ومحاطبین خود را از تحلیلهای قوی ایشان مستفیض نماید

 25. حاجی میرزا می‌گه:

  احترامابدینوسیله مراتب قدر دانی خودوگروهی ازجوانان بسیجی راکه درحال حاظردرجلسه ای مذهبی گردهم آمده ایم رادرخصوص اعلام نظر اصول گرایانه تان که فارغ ازهرگونه ملاحظه گری بود اعلام میداریم خداشمارابرای جریان اصول گرایان حفظ کند.

 26. محسن می‌گه:

  باسلام خدمت استادم جناب اقای محمدامین رضوانی
  تقدیم به تو که خدایی ثابت کردی بصیرت داری واصولگرای واقعی تویی نه بعضی که دوپهلوحرف زده اند:

  خوب هست کمی بصیرت داشته باشیم

 27. نام شما... می‌گه:

  ,

  تقدیم به دوستان عزیز

  تشکر نامه از رئیس جمهور وکابینه

  ✌۱ ،تشکرمیکنیم از آقای روحانی بخاطراینکه گفتند از ما انتقادکنید و وقتی از دولتشاانتقاد شد منتقدان را تازه به دوران رسیده وبیسواد خواندند.

  ✌۲، تشکرمیکنیم از آقای روحانی که اوج حقارت مردم وایران رابا سبدکالا به تصویر کشاند.

  ✌۳ ،تشکرمیکنیم آقای ظریف که وقتی نشریه فرانسوی به پیامبر توهین کرد و کاریکاتور پیامبر رو کشید،ودولت فرانسه از این کارحمایت کرد،ایشان همزمان در فرانسه بامقامات فرانسوی دیدارکردند و اصلا به روی خودنیاورد.

  ✌۴، تشکرمیکنیم از جناب آقای ظریف که درمذاکرات باشیطان حتی خط قرمز های رهبری را زیرپا کذاشت وبا بستن نیروگاه نطنز و آب سنگین اراک اشک دانشمندانمون رو در آورد و خون شهید احمدی روشن وبقیه شهدای هسته ای رو پای مال کرد.

  ✌۵ ، تشکر میکنیم از خانم ابتکار معاون رییس جمهور وآقای زنگنه وزیر نفت که اعلام کردند بنزین ایرانی آلوده است و جلوی تولید آن را گرفتند وازخارج وارد کردند،که بعدش معلوم شد بنزین ایرانی مشکلی ندارد وشوهر خانم ابتکار وارد کننده بنزین بوده است.

  ✌۶ ، تشکرمیکنیم از وزیر فرهنگ که اجازه خوانندگی زنان راصادر کرد وبه آنان مجوز دادند.

  ✌ ۷،تشکرمیکنیم از وزیرکشور که گفت خزانه خالیه و یه دفعه بوجه وزارت کشور وحقوقشان چند برابر شد.

  ✌۸ ،تشکرمیکنیم از آقای روحانی که باخزانه خالیه و با هزینه کردن ازجیب شخصی سال نو را پیامکی به۷۰ ملیون تبریک گفت.

  ✌۹، تشکرمیکنیم از وزیرمسکن که جلوی ساخت مسکن مهر را گرفت و نگذاشت جوانان ما خانه داربشن.

  ✌ ۱۰ _تشکرمیکنیم از آقای ظریف که گفت آمریکا میتواندبایک بمبش ایران را فلج کنه واز کاربندازه وفراموش کرد که حضرت امام فرمود آمریکاهیچ غلطی نمتواند بکند.

  ✌۱۱_ تشکر میکنیم از وزیر اقتصاد که اقتصاد که قیمت گوجه رابه ۸هزار کشاندو کنترل نکرد و قیمت نان را دوبرابر کرد.

  ✌۱۲ _ تشکرمیکنیم از آقای ظریف که متن مذاکرات ژنو را به کسی نگفتند وبه دروغ گفتند ماپیروز شدیم بعدا ما متن مذاکرات ژنو را از سایت های آمریکا خواندیم و فهمیدم به ما دروغ گفتند و بدترین شکست تاریخ ایران را رقم زدند.

 28. معتبر می‌گه:

  شنیدیم حضورفعال شمادرصحنه هایی که بااصول انقلاب هم خوانی دارد.منجمله راهپیمایی سیزده آبان که علی الظاهربرمذاق برخی آقایون خوش نیامده است،منجربه آن شده موردبی مهری ایشان واقع شوند،مهم نبست جنابعالی درقلب یکایک اصول گرایان واقعی دلفان جادارید.
  صداقت،تقوا،رفتاربی ریاوبی تکبرتان وپاکی وایمانتان زبان زداست.
  (دوستت داریم)

  • همسایه می‌گه:

   اصول گرای واقعی یعنی کی ۴تا نام ببر….

   • معتبر می‌گه:

    نگاهی به همین سایت بندازید

    • همسایه می‌گه:

     جناب معتبر من که نگاه کردم چیزی ندیدم ازروی زمان درج کامنت ها مشخص است همه رایک نفر وشایدخود….نوشته باشد بس کنید ابروی اصول گرایان واقعی که فقط بخاطر رضای خداوانجام تکلیف شرعی این راه را را انتخاب کرده اند نبرید اصولگرای واقعی دروغ نمی گوید.نماز می خواندبه خاطر پست ومقام دست به هر کاری نمی زند در یک کلام اصول گرای واقعی دردلفان گمنام است اهل عمل است اهل نماز جمعه ودعاوبینش عمیق وپزوهش است.

     • معتبر می‌گه:

      همسایه نسبتاًمحترم که همه راغیرمسلمان وفقط خودت راعین اسلام میدانی وفقط فکرمیکنی خودت نماز میخوانی وخودت نمازجمعه میروی
      کدام کارمابه خاطرخدانیست که مال شمابه خاطرخداست؟!
      کامنت گذاشتنمان برای دفاع از کلامی که منطبق برخط رهبری است به خاطر خدانیست یا تاکیدبر حفظ نگاه ونظر رهبر؟!
      گفته ایدبس کنیدآبروی اصولگرایان رانبرید اصولگرای واقعی کسی است که برخلاف نظررییس بزرگش که تأکیدبرعدم حضور کارکنان در راهپیمایی سیزده ابان داردباتمام قوا در راهپیمایی حضور می یابدودوروز بعدعزل میشود،بله اصولگرای واقعی کسی است که برای خارج کردن جنازه شهیدکیانی از دست دشمن به اب وانش میزندزخمی میشود وتا حصول نتیجه از پای نمی نشیند،اصولگرای واقعی کسی است که بعدازجنگ در عرصه علم ودانش غیرازتدریس درکلاس درس جوانان رابه مسجدمی کشاند وبه انها ریاضی رادرمسجددرس میداد،اصولگرای واقعی کسی است که سی سال واسطه مردم با محمدی بود بدون اینکه ذره ای اهل سوء استفاده واستثمارباشد،اصولگرای واقعی کسی است که شبی نیست درنماز جماعت مسجدامام هادی حضورنداشته باشد،اصولگرای واقعی کسی است که درتمام حوادث سیاسی وپایین بالاهایی که اتفاق افتادرنگ عوض نکرد وولایت ولی. را باپست ومقام عوض نکرد
      از دروغ گفته بودی!!!!دروغ کدام است؟!اینکه سیل عظیمی از کامنتهارااز جانب یک نفربدانی وحتی ادعا کنی که شخص خود….بوده است یا اینکه ازصداقت یک مؤمن تعریف کنیم وصحه بر خاکی بودن وبی ریا بودن ومردمی بودنش بگذاریم
      لطفاً تجدیدنظربفرمییدمادروغگونیستیم

      • همسایه می‌گه:

       معتبرجان لطفا بگودر کدام مسجد وکدام مدرسه ریاضی تدریس ودرچه سالی.ثانیافرمودهای سی سال رابط محمدی بودکه مزدش راگرفت از تدریس علوم راهنمایی مدرسه مطهری مدیرکل سیاسی استانداری وهیت بدوی اموزش وپرورش شد.فرموده ای فرمانده جنگ یا گردان تخریب بوده ای.این صحبت ها ممکن است برای تایید صلاحییت ان جناب مشکل ساز شوددرضمن مطیع ولایت امثال ع ع واقای ا م …..رادرراس ادرات ونوامیس مردم قرار نمی دهدازمن میشنوی به درویشی قناعت کن که سلطانی خطر دارد ……

       • خیر خواه می‌گه:

        مقداری مهربانتر اگر شما تابت کردی ایشان دبیر علوم بوده همه حرفهایت درسته در ضمن شهید رجایی نیزمعلم بودندومعلمی بالاتر از هر شغلی است وازافتخارات رضوانی معلم بودن اوست وخدمت در آن شغلها که فرمودی مزد نیست مرد حسابی جز خدمت صادقانه وتجربه ومهارت کسب شده در خصوص جبهه فرمودی میتوانی ازجناب سیدابو القاسم موسوی بپرسی در ضمن اشاعه هر نوع منکردر صورت صحت از مصادیق جرم است مراقب گفتار ونوشتار خود باش اگر مسلمانی

       • خیر خواه می‌گه:

        اقا یا خانم همسایه اولا مشخص است کوچکترین اطلاعاتی از جبهه وجنگ و رزم وشهادت جوانان شهرمان در دفاع مقدس نداری دوما اطلاعات شما در ارتباط باجریانهای سیاسی و کلید وازه های سیاسی انقلات کم است چرا که بسیاری از نیروهای چپ واصلاح طلب نیز همانندبرخی از اصولگرایان اهل مسجد ونماز جمعه اندوشایدافرادی از اهل نماز داریم که فعال سیاسی نیستند چه رسدکه اصول گرا یا غیره باشند ثالثا دراخرین جمله شماارایه تشبیهی بکار رفته که خدمتگزاری ونوکری نمایندگان برای ملت را به سلطان تشبیه نموده ای واین نگاه نگاه ضد انقلاب است

        • همسایه می‌گه:

         خیرخواه عزیزمعتبرجان یاخودمونی تر….جان همانطورکه جنابعالی تشخیص دادیدبنده اطلاع چندانی ازوازه های جبهه وجنگ وانقلاب ازمنظر کسی که بچه مسجدی رابی تفاوت وغیر سیاسی می نامد درست است ولی شما نام مسجدومسجدیانی که توسط …..فیثاغورس شدندند رانگفتی وفقط کلی گویی میفرماییدایشان قبل از اینکه داماد محمدی شود افکار وعقاید خود را بروز نمی داد وشاید این وصلت انجام نمی گرفت مانند رفقای قدیمی ع ر -ع ج معلوم نبود که……خلاصه من زیاد اهل کامنت نیستم واین هم به خاطر غلوی که درکامنتها دیدم بر خود لازم دیدم گوشه ای ناچیز از افتخارات درخشان معظم له را بنیویسم دروغ بسیار بد است.

         • رسواگر می‌گه:

          ۱حاج امین رضوانی معلم علوم نبوده اند
          ۲درمدرسه ش مطهری ریاضی درس می دادند وبنده شاگردریاضی بودم که ما رانماز مغرب مسجدمی بردبعدنماز به ما ریاضی درس میداد
          ۳رییس یکی از واحدهای پرسنلی لشگر شش ویژه
          ۴معاون یکی از گردانهای پارتیزانی در لشگر شش
          ۵معاون گردان حمزه درلشگر ۵۷ابوالفضل
          ۶عضوشورای فرماندهی بسیج دانشگاه لرستان
          ۷معاون یاشاید فرمانده گردان عاشورادر نوراباد
          ایشانرا هرشب در مسجدامام هادی فاز ۱خرم ابادمیتوانیدببینیدواز هیأت امنای مسجدسوال کنیدرضوانی چندسال است فریضه نماز مغرب واعشارا انجا برگزار میکندضمناًدربرخی ایام هفته پرسنل استانداری لرستان به امامت رضوانی نمازجماعت ظهر وعصر را اقامه میکردند
          دوست عزیز مطمیناًشما دروغگونیستید اشتباه کرده اید ایرادی ندارد اگرشماره حضرتعالی یا هر مطالبه گری دیگر اعلام شود تادرفضای مجازی تمام مستندات این امور رااز رضوانی بگیرم وبرایتان ارسال کنم
          مطمئناًشمادروغگونیستیدفقط اشتباهی از سر عدم شناخت داشته اید

         • خودتی می‌گه:

          همسایه حالا شما چرا اینقدر ناراحتی میتونستی تو هم برا خودت کامنت بذاری واز خودت تعریف کنی این دیگه ناراحتی نداره حتما جا موندی بهت بر خورده در ضمن شماقبول نداری در بین نمازگزاران هم اصولگراوهم اصلاح طلب وهم بی طرف وجود داره از طرفی کی کجا ودر چه ساعتی نماز میخونه یا نمی خونه جه ربطی به شما داره در ضمن انتصاب های ع ع یا ام ورفتارهای ع ر و ع ج کلی گویی ومبهم نیست خدا عاقبت همه را از حسادت ختم به خیر کند

 29. روستایی می‌گه:

  دوست وهمکار گرانمایه جناب آقای حاج امین رضوانی.
  دست مریزاد،بارک الله،یارقرآن آفرین.

 30. حمیدرضا می‌گه:

  درودبراهالی دلفان
  ولایتمداران واقعی،دوستداران حریم ولایت
  چه در روزگار جنگ وچه اکنون که نظام به کار فرهنگی در عرصه جنگ نرم نیاز داردسربازانی فداکاراز خاک دلفان برخاستندکه وجودشان غنیمت است
  حاج محمدامین رضوانی شاگردمکتب امام ورهبری از این جمله است

 31. معتبر می‌گه:

  دوست وهمکارگران مایه آقای حاج امین رضوانی.
  دست مریزاد.بارک الله .یارقرآن آفرین.

 32. خطیبی می‌گه:

  حاج امین بسیار درست تحلیل کردید.

 33. نام شما... می‌گه:

  حاج امین بانظرتان در مورد بیانیه موافقم از هرکسی که برای اعتلای نام ایران وایرانی تلاش میکنه سپاسگزاریم

 34. آراد می‌گه:

  جناب آقای رضوانی،درزمان جنگ درلشگرشش پاسداران خدمت شما بودم آنجاهم بارهابرایمان سخنرانی می کردی.
  ومن خیلی چیزهاازشما یاد گرفته ام.خداحفظتان کند.

 35. دلفانی می‌گه:

  رهبر معظم انقلاب امروز در نخستین واکنش به بیانیه لوزان، سخنان مهمی را پیرامون مذاکرات هسته ای مطرح کردند.

  گزیده بیانات مقام معظم رهبری در جمع مداحان به شرح ذیل است:

  * میپرسند چرا فلانی(رهبری) درباره هسته ای موضع نگرفته،جایی برای موضع گیری وجود نداشته.
  * مسئولین میگویند هنوز کاری انجام نشده و چیز الزام آوری نیست،نه موافقم نه مخالف.
  * همه چیز درجزئیات است،ممکن است طرف بدعهد مقابل بخواهد درجزئیات،کشور ما را محصور کند.
  * اینکه حالا به بنده و دیگران تبریک میگویند بی معنیست.
  * آنچه تاکنون انجام شده نه اصل توافق و محتوای آن را تضمین میکند،نه حتی اینکه مذاکرات تا به آخر برسد.
  * من هیچوقت به مذاکره با آمریکا خوشبین نبودم.
  * با اینکه خوشبین نبودم با این مذاکرات موردی موافقت کردم و از مذاکره کنندگان حمایت کردم و میکنم.
  * با توافقی که منافع و عزت ملت را حفظ کند موافقیم.
  * اما توافق نکردن شرف دارد به توافقی که منافع و عزت ملت از بین برود.
  * به مسئولین گفته ایم به طرف مقابل اعتمادنکنید،به لبخنداو فریب نخورید،به وعده نقد و نه عمل نقد او اعتمادنکنید، چون وقتی خر او ازپل گذشت به شما میخندد.
  *دیدید ژست رئیس جمهورامریکا رابعدازانتشار یک بیانیه صرفا مطبوعاتی.

 36. رستمی می‌گه:

  تمام وجودمان برای مملکت
  جانمان فدای رهبر
  دغدغه ما دغدغه رهبری است
  درود وسلام برتو عزیزدل که تعصبت بر جریان رهبری عیان وشفاف وبی رودربایستی است ودر این مورد حاضرنبودی هیچ معامله ای بکنی

 37. سلام وسپاس تقدیم مدیریت عزیزو ارزشی سایت سلام دلفان
  حرکت سازنده وارزشمندشما قابل ستایش است
  احسنت

 38. حسینی می‌گه:

  سایت سلام دلفان حرکت جالبی کردید نظر آقایون بیانگر مواضع اونهاست وهرکه شفاف و واضح وبدون دو دوزه بازی حرفشو زده آدم با صداقتی در مواضع سیاسی هست
  جناب رضوانی به نظرم با صداقتربود

 39. ولایتی می‌گه:

  سلام .دورود خدا بر حاج رضوانی برا این تحلیل هوشمندانه

 40. نام شما...م و می‌گه:

  مرگ بر امریکا نگذارید خون شهدای هستهای پایمال شود

 41. میرزایی می‌گه:

  سلام
  برمدیرمحترم سایت وزین وارزشی سلام دلفان
  سلام بر جوانان فهیم دلفانی
  محمدامین رضوانی فرزنددلفان ؛مثل سایر جوانان نورآبادی در هر موقعیت وجایگاهی که قرارگرفتند از صدق وصفای درونی وتقوی ودرستکاری خوش درخشیدند وافتخاری برای دلفان بودند (جوانان نورآبادی هرکدام برگ افتخاری بر تاریخ این دیارند) حاج امین دردوران دانش اموزی ،چه دهه شصت وزمان دانشجویی وچه زمان جنگ درلشگرشش ولشگرپنجاه وهفت ودوران تدریس ومدیریتهای فرهنگی،اداری وسیاسی باثبات در نگاه ونظر خودخط امام ورهبری رادرتمام رفتارهای اجتماعی وسیاسی سرلوحه خود داشتند
  دراین تحلیل نیز نگاه عمیق ایشان منطبق بر رهنمودهای رهبرفرزانه انقلاب بود وصحه ای بر پیروی محض وولایی بودن این سربازفداکاراست

 42. نام شما...ح-ج می‌گه:

  معلوم است اقای رضوانی همان رزمنده دوران جنگ ویاور بچه های ولایتی است

 43. مطلق می‌گه:

  من هم بانظرآقای رضوانی موافقم خیلی عالی بود.

 44. علی مراد می‌گه:

  من واقعا خیلی ازنظرشمالذت بردم نظرتون خیلی خیلی درست وعالی بود.

 45. کیومرث می‌گه:

  سلام علیکم
  نگاه عمیق رضوانی وانطباق آن برفرمایشات رهبرعظیم الشأن انقلاب را دیدم ولذت بردم
  لیاقتت درجایگاه ملی است

 46. بهروز قاسمی می‌گه:

  با آقای رضوانی موافقم.

 47. احسان بهاری می‌گه:

  دراظهارنظرجناب رضوانی هم رعایت انصاف شده وهم دیدکارشناسانه منطبق بر تجربیات تاریخی که غیر قابل بودن حریف را تأییدمیکندوجودداردلذابدون هیچ تعصبی پذیرفتم وقانع شدم

 48. کیهان می‌گه:

  جناب آقای حاج امین رضوانی درایت تدبیر و تیز بینی شما با نگاه به این تحلیل هوشمندانیتان محرزاست

 49. اکبر می‌گه:

  نظریه منطقی وقابل قبولی بود
  درود بر جناب رضوانی

 50. امیری می‌گه:

  من به عنوان یک اصلاح طلب، این تحلیل را به دقت خواندم و آنرا موافق با منافع ملی و کلان کشوز دیدم. جناب رضوانی به عنوان یک صاحب نظر دلسوز، نظری ملی و نه جناحی دادند. خواهش می کنم از دوستان که منافع ملی را با مسایل جناحی یکی نکنند. آقای رضوانی یکی از سرمایه های استان است و باید قدر ایشان را دانست. براستی وقتی صاحب نظرانی مانند آقای رضوانی اینگونه موشکافانه تحلیل می کنند؛ در نهایت به نفع تیم هسته ای و منافع ملی ما خواهد بود.

 51. سلطان پناهی می‌گه:

  مدیرمحترم سایت سلام دلفان ضمن تشکراز ابتکارجالبتان دراخذنظرات فعالان سیاسی
  بنده از گذشته بانظرات ودیدگاه های حاج امین رضوانی آشنایی کامل داشته ام وتقریباًدوستان رده سنی ما همگی ایشان را به صدق در گفتار ورفتار ،پاکدستی ،ایمان وتقوای الهی،همچنین اعتوال واقعی منطبق بر اسلام می شناسیم
  بهتر است برای معرفی بیشتراین چهره ارزشمندولایی به قشرجوان ترتیبی اتخاذنماییدضمن انجام مصاحبه های بیشتر در زمینه های مختلف با مشارالیه در این زمینه اقدام فرمایید

 52. عقیل می‌گه:

  حاج اقا امین رضوانی عالی بود ما کوچیکتیم

 53. شمس نریمانی می‌گه:

  سلام بر حاج اقا رضوانی در مورد بیانه شما موافقیم

 54. . کولیوند می‌گه:

  جناب اقای رضوانی
  به عنوان یک بازنشسته فرهنگی ازدوران حضورشمادرهیات رسیدگی به تخلفات اموزش وپرورش جزحسن خلق،اعتدال وانصاف قضاوت وبرخورداسلامی چیزی درذهن همکاران نمی باشد.
  خداشماراتوفیق دهد.

 55. شاکری می‌گه:

  جناب آقای رضواین حقا که رهرو ولایتی و بصیرت کافی داری بعضی از دوستان فقط منتظرند ببینند که باد به کدام سو می وزد

 56. امیر حسین می‌گه:

  با سلام خدمت جناب آقای رضوانی.تحلیل موشکافانه و دقیق شما را خواندم و کاملابا شما و تحلیلتان موافق هستم .

 57. محمد می‌گه:

  ای کاش مملکت ما چهار نفر مثل شما داشت

 58. شهریار می‌گه:

  متاسفانه بعضی از مسئولین غیر اعتماد بودن آمریکا رو زود فراموش کردند نباید خیانت های آمریکا رو به این زودی فراموش کنیم .بنده با آقای رضوانی کاملا موافقم.

 59. ع میرزایی می‌گه:

  باسلام ضمن تایید فرمایشات جنابعالی با ارزوی موفقیت برای تیم مذاکره کننده در اینده نزدیک

 60. حامی می‌گه:

  اقای رضوانی
  سلام علیکم
  أجرک الله
  رهبری بسیار قاطع و متقن و دقیق و بسیار ﺑﺎ نکته سنجی مطالب جمع شده این چند روز بعد از بیانیه غیر الزام آور مطبوعاتی ( البته خیلی ها تلاش کردند انرا توافقنامه جا بیندارند)
  تحلیل و تبیین کردند
  ان شاءالله ما لیاقت فهم دقیق بیانات ایشان را از خداوند متعال خواستارین
  همچنین پیروی صحیح از خط امامت و منویات ایشان

  تا سربازان جوانی مثل جنابعالی دارد
  باکی از چیزی نداریم
  یا علی
  سید علی

 61. میرزایی می‌گه:

  ارزو بر جوانان عیب نیست .ببهش رای میدم که شهرمان همچنان در مسیر توسعه گام بردارد اخه حیفه .حاج امین میتونه کارهای ناتمام و وپروزه های نیمه کاره را که از بزرگان مونده تکمیل کنه .حیف نیست از دلفان به این بزرگی کسی نباشه پا جا پای شیخ بزاره . وجاخ کوری دلفانتو دیه تون خدا

  • سلامتی می‌گه:

   دوست عزیزم با مستعارمیرزایی!سلام وعرض ادب
   حضورجناب آقای رضوانی درمرآومنظروارایه تحلیل وتفسیردرخصوص موضوعات مختلف توسط ایشان تازگی ندارد که سریعاًبرداشت انتخاباتی کرده اید شاید واقعاًاینگونه که فرموده ایدنباشد ولی اگرهم باشدمحمدامین رضوانی فرزند مرحوم حاج شیخ حیدر رضوانی وبرادر مرحوم حاج ابراهیم رضوانی که جمعاًبیش از یک قرن خدمتگزاری مردم دلفان را کرده اندبا پیشینه ونفوذخانوادگی وسیعی که بر کسی پوشیده نیست چه چیزی از سایر مطرحین در عرصه کاندیداتوری کم دارندکه حضورشون برای جنابعالی عجیب تلقی و این اقدام را با کنایه تخفیف داده وموردتمسخرقرارداده اید!!!!؟
   ضمناًرضوانی دامادمحمدی است که شانزده سال نماینده مردم بوده وایشان به جهت این ارتباط خانوادگی کانال ارتباطی مردم وگره گشای مردم بوده وهمه میدانند که شخص محمدامین رضوانی بیش از سی سال است در عرصه سیاسی نورابادحضور داشته وهزاران بار باعث حل مشکلات مردم شده وهیچگاه دنبال سوء استفاده ای نبوده است.
   دوست ارجمند آیا تمسخر حضوری که هنوز هم قطعی نیست در انتخابات ،با وجود سالها افتخار خادمی مردم توسط ایشان،پدرش وبرادرش توسط یک همشهری دور از انصاف ودون شأن نورآبادیهای مهرورز نیست؟

 62. lمصطفی می‌گه:

  باسلام خدمت جناب آقای رضوانی احسنت بر جسارت شما که برداشت خود را از بحـث هسته ای این گونه در اختیار مردم قرار داده اید و مردم را از قصد امریکا که جلو گیری ازپیشرفت و توسعه ایران است آگاه ساختید البته جز این از حضرتعالی انتظار نمی رود شخصی با پیشینه سیاسی خود که اعتقادات و باور خود را به پست ومقام نفروخته ودر روز استکبار جهانی با حضور پرنگ وهمیشه در صحنه خود مشت محکمی بر دهان امریکا وحامیانش زدید و از فرزندروحانی مبارز حاج شیخ حیدر رضوانی جز این انتظار نمی رود

 63. مطمئنا دستیابی به توافق هسته ای کاری کاملا مهم و زمینه ای برای از بین رفتن بسیاری از مشکلات مردم است .اما ضمن تایید سخنان جناب آقای رضوانی ،انتظار میرود تا تیم مذاکره کننده همان دقت و موشکافی را که اقای رضوانی در سخنانشان به آن اشاره کرده اند را مدنظر داشته باشند.برای حاج امین رضوانی آرزوی توفیق را داریم

 64. علی رضا می‌گه:

  با سلام به جناب رضوانی حضور شما در عرصه انتخابات ضرورت دارد . حاج آقا دیگر توان جسمی نداشته جا دارد شما یا فرزندشان ادامه دهنده این راه باشید و با وجود بحث صغر سن دیگر آن جایگاه اجتماعی وجود ندارد برای حاج آقا لذا از شما انتظار میرود با تدبیری خاص شخصا به این میدان ورود نمایید

 65. محمود می‌گه:

  این تحلیل ساده لوحانه است وبه هیچ وجه درراستای مواضع رهبری معظم انقلاب نیست!آمریکاییها وانگلیسیهاحیله گرند میدانندچه میکنند ازمنظرآنها هیچ چیزی درابهام ندست!!!

  • منصور می‌گه:

   محمودعزیز به مظرشمادرتحلیل رضوانی چیزی غیراز تأکیدبرحیله گری آمریکا وانگلیس که حضرتعالی نیز برآن اشارتی داشته ایدآمده است؟!؟!
   چگونه نظری را که خودتان هم به آن اذعان داریدرا ساده لوحانه تلقی کرده اید!!!!!!!

  • امیر حسین می‌گه:

   اقا محمود خب آقای رضوانی هم همین رو میگه.یعنی نباید یه ان ها اعتماد کرد .موضع شما چیه؟ دیشب هم که گفتند باید بر تجهیزات نظامی نظارت کنیم که در توافق نامه چیزی ذکر نشده و این دقیقا تاکید تحلیل آقای رضوانیه که مبنی بر در ابهامبودن و غیر قابل اعتماد بودن آنهاست .

 66. با سلام ،
  انشااله که با مجاهدت و تیزهوشی تیم مذاکره کننده و حمایت های بجا و عالمانه رهبر انقلاب ،در توافق نهایی منافع ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران تامین شود.و البته باید در این راه منتظر سنگ اندازی های لابی صهیونیستی و خاندان آل سعود نیز باشیم.جناب آقای رضوانی به خوبی اهمیت این قضیه را درک کرده و با نظر ایشان در این زمینه موافقم.

 67. نادر می‌گه:

  احسنت نظر علمی بر مبنای آمار و اطلاعات تحلیلی بود موفق باشید

 68. برای اقای رضوانی آرزوی توفیق در عرصه سیاسی را داریم .منتظر حضور پررنگ ایشان هستیم

 69. مسعود خسروی می‌گه:

  من در دبیرستان شاگرد شما بودم و به شاگردی شما افتخار میکنم هر چند نمره خوبی از شما نگرفتم استاد ولی همچنان ارادتمندم

 70. نادر می‌گه:

  با سلام ،تحلیلی دقیق و مبتنی بر واقعیت های است که امروزه در موضعگیریها می توان آنرا یافت.توجه به اقتصاد مقاومتی وتلاش نیروی حوان آینده را می سازد زیرا آینده مکانی نیست که به آنحا می رویم بلکه جایی است که خود می سازیم. توافق هسته ای می تواند یک کاتالیزور برای توسعه باشد نه تنها راه توسعه

 71. عزیزپوریان می‌گه:

  همه ما امیدواریم تا هرچه زودتر توافق هسته ای حاصل شود اما نه به هر قیمتی.نکته ای که به خوبی در سخنان آقای رضوانی به ان اشاره گردیده است.برای آقای رضوانی توفیق روز افزون و همراه با پیروزی رو خواستاریم.

 72. وحيد می‌گه:

  بإسلام بر بزرگ مرد دلفان(جناب آقای أمین رضوانی)
  إستاد گرانقدر تحلیل شما بسیار جالب و درک شما اجلاس لوزان بسیار جامع و کامل می باشد.

 73. امیرمحمد. می‌گه:

  من هم بانظرآقای رضوانی موافق هستم

 74. علی می‌گه:

  درودخدابرشمابااین نظرات زیباواصولیتان بایدشماهم درتیم مذاکره کننده میبودید.

 75. سلام بر اقای رضوانی سرباز خدوم و مبارز انقلابی .از تحلیل شما که راجع به تمام نکات فنی بیانیه لوزان بود تشکر و حمایت میکنم امیدوارم همچنان با اشراف کامل بر مسایل سیاسی …کشور حضوری پر رنگ در صحنه داشته باشید.

 76. اصول گرا می‌گه:

  نظرات همگی دوستان را به دقت خواندم وچند نکته را لازم می‌دانم:
  ۱-بعضی بیانیه لوزان راچنان بزرگ دانسته اند که غیرقابل وصف وآن را….که به نظر بنده اغراق ومبالغه است
  ۲-بعضی از افراد نیز محافظه کارانه نظر داده اند به خصوص کسانی که مدعی اصول گرایی هستند که هم خدارا داشته باشند و هم خرمارا که هرچه جامعه ونظام ضربه می بیند از دست این افراد هزلر چهره است
  ۳-و تنها موضوعی که باعث شد که زیر مطلب رضوانی کامنت بگذارم صداقت ایشان در اظهار نظر بود که به آنچه که می‌گوید اعتقاد دارد، وبرای جلب نظر دیگران به دروغ متوسل نشده ونکته دیگری که خیلی برایم جالب بود چند روز قبل از سخنان رهبر مصاحبه با رضوانی انجام گرفته بود و با سخنان رهبر معظم انقلاب مطابقت داشت.

 77. یازهرا می‌گه:

  یاعلی
  سیدعلی
  مریدان ومطیعان ولایت!
  هان به گوش باشید فرزندان مهدولایت در وادی سیاست تنها نمانند،آنانکه تمام قد جان برکف سیدعلی اند که(نکند مکر بنی ساعده تکرار شود/که علی در قفس خانه گرفتارشود)
  شایدفرصتی دست دهدبه یاری تان نیازی باشدتامنسجم وسازمان یافته به عرصه پانهید
  رضوانی عزیز!شاگردامام ورهبری به گوش باش شاید….

 78. صابر می‌گه:

  سلام بر دلفان ومردمانش
  تحلیل دقیق وارزشمندی داشتیدجناب رضوانی
  تبعیت از ولایت وآنچه مدنظرایشان است تنهاراه نجات است

 79. راست گو می‌گه:

  نظر شما از سایر دوستان تحلیلگر که دایه ….را دارند و هنوز قرق بین تقاهم نامه را با عهد نامه و یا قرارداد نمیدانند کاملتر دقیق تر بود که این امر نشان از شایستگی شما از درک موضوعات و…روز دارد .

 80. هاشمی می‌گه:

  شیوایی کلام وعلمی بودن تحلیل مهمترین ویژگی یک متن است که این مهم در نوشتارشمادیده میشودضمناًصدق گفتار،تطابق آن با دیدگاهی که گوینه به آن جریان ودیدگاه منتسب است یاحداقل داعیه آن را داردهمچنین دوری از محافظه کاری در متن جناب رضوانی عیان است/
  احسنت برصاحب این متن علمی شیوا صادق وواقعی

 81. فکت شیت توافق شنگول ومنگول و گرگ ناقلا:

  شنگول به مدت ۱ سال باید در خانه گرگ کار کند.
  به محض امضای توافق منگول با اقا گرگه به صحرا رفته وبا هم یازی برد–برد انجام دهند.
  شاخ های ننه بزی بریده وبه مدت ۱۰ سال محدود می شود.
  ننه بزی پذیرفت که در خانه را باز کرده و اجازه سرکشی سرزده گرگ را به خانه بدهد.
  خانه ننه بزی تخریب وبا همکاری بچه گرگ ها بازسازی میشود.
  در مقابل اقا گرگه اجازه میدهد که ننه بزی برای شنگول ومنگول گیاه تازه ببرد.
  ننه بزی عضو باشگاه الاغهای جنگل می شود.
  اقا گرگه حق شنگول را در تحقیق درمورد دندانهای اقا گرگه به رسمیت بشناسد.
  این توافق الزام اور نیست وجنبه حقوقی ندارد.

 82. هم شهری می‌گه:

  اقای رضوانی یه سوال دارم در تمام طول مدتی که معاون سیاسی نظامی استاندار بودید برای شهر دلفان چکار کردید که الان انتظار دارید مردم شهرتون بهتون رای اکثریت بدن؟
  یا رای مردم براتون مهم نیست و به امیدپارتی قوی اومدید که رای بگیرید!!!

  • دوست می‌گه:

   سلام همشهری عزیزم
   البته جواب شما رو شخص حاج امین بایدخدمتتون توضیح بدن(ضمن سپاس از مطالبه گری شما وتوجه تان به این نکته که گذشته افراد وخدماتشان را درتصمیم گیری دخیل میدانید)
   تاآنجاکه بنده میدانم تااین لحظه آقای رضوانی هیچ تحرک انتخاباتی نداشته اند وفعلاًتا تعیین تکلیف حضور شیخ بزرگ جناب محمدی عزیزنیز حرکتی نخواهندداشت
   ولیکن درصورت حضورایشان بعنوان کاندیدا مطمئناًپاسخگوی سؤال بجا ومنطقی شما خواهند بود آنهم در قالب بولتنهای تبلیغاتی وبا ارائه مستندات

 83. ناصری می‌گه:

  تقدیم به حاج امین رضوانی ودوستدارانش:
  رهبرم قاطع سخن گفت ودلم راشادکرد
  قاطعانه لرزه بر اردوگه بیدادکرد
  سرفرازم ازشکوه واقتدار رهبرم
  قدرت پوشالی دشمن همه بر بادکرد

 84. معتدل می‌گه:

  اقای رضوانی جلوتر از رهبری قدم برندارید لطفا.
  مذاکرات با حمایت رهبر پیش رفته تا حالا غیر از این بود مذاکره ای صورت نمیگرفت رهبر عزیز خودشون حامی بودن.
  درضمن تیم مذاکرت بسیار در زمینه کار خودشون اگها هستند و بعید میدونم نیازی به تجربه نداشته و ناکار اند ما داشته باشن.

  • پاسخگو می‌گه:

   سلام وعرض ادب خدمت معتدل عزیز
   مطمئناًًجلوتراز ولی قدم برداشتن خیانت به ایشان است وممنون از دغدغه ای که شما دراینخصوص دارید ولیکن با انصافی که یک فرد معتدل میشودانتظار داشت به متن تحلیل نگاه مجددی بیاندازید مطمئناًمتوجه خواهید شد واذعان خواهیدکرد که آقای رضوانی فقط اشاره به دغدغه رهبری به غیر قابل اعتمادبودن حریف داشته اندومعنی این جلوترازرهبری نیست بلکه دقیقاًپیرو رهبر بودن است

 85. نوریان می‌گه:

  بسمه تعالی
  هدیه معنوی به رضوانی خوب وعزیز

 86. دانشجو می‌گه:

  خیلی از کامنت های اقای رضوانی رو خوندم متاسفا بیشتر دوستان به جای تحلیل دیدگاه بسته اقای رضوانی اومدن تاج گذری ایشون رو تبریک میگن.
  امیدوارم اقای رضوانی در شرکت در انتخابات تجدید نظر کنن و عامل باخت مجذ شهرستان نشوند و اجازه بدن دوستان با دید بازتر نسبت به مشکلات مردم و با برنامه های جز عزل و نسب مدیران بیان و و خدمت کنن

 87. سینا می‌گه:

  سلام آقای رضوانی از شما بخاطر این تحلیلتان ممنونم. کاش خیلی دیگر از دوستان خون دانشمندان هسته ای برایشان مهم بود. این طرفها غربی در طول تاریخ ثابت کردند خیر خواه هیچ کشوری نبودند. ما که قرار بود توافقی به این شکل انجام بدیم پس چرا اینهمه این چند سال مردم بدبخت و به زحمت انداختیم. به دوستان دیگه آیم. که ذوق زده شدن از این توافق باید گفت روزیم که خیلی از تعهدات ننگین در این کشور بسته شده در طول تاریخ ایران اون موقعها هم عده ای خیلی خوشحال بودند…

 88. نام شما... می‌گه:

  عالی بود آقای رضوانی دست مریزاد

 89. پوریان می‌گه:

  ما هم انتظار داریم تا تیم مذاکره کننده همان مواردی را که آقای رضوانی به آن اشاره کنند را مد نظر داشته باشند.به نکات خوبی اشاره کردند

 90. پوریان می‌گه:

  ما هم انتظار چنین دیدی را که آقای رضوانی به آن اشاره کردند رو از طرف تیم مذاکره کننده داریم.

 91. ......... می‌گه:

  ثبت نمیشود.هرکاری می کنیم.اگر ثبت شد ما با نظرات شما هم عقیده هستیم

 92. لرستانی می‌گه:

  باسلام
  فصل الخطاب تمامی تحلیلها فرمایشات علمدار انقلاب؛ حضرت آقاست اما تبریک میگم به جناب رضوانی که با اظهار نظر مبتنی برعقل والعبر پایبندی خود را به اصول اساسی انقلاب اعلام نمودند . فاعتبروا یا اولی الا بصار

 93. یاسین می‌گه:

  این دوبیت رو اززبان مردمان سرزمینم که مهد فداییان ولایتند میگم که شرق وغرب بدانند که
  ما منتظریم تامحرم گردد هنگامه ی امتحان میسر گردد
  ما میدانیم و تیغ وحلقوم شما یک مو زسر علی اگر کم گردد
  آقای رضوانی بهتون تبریک میگم که با اظهار نظرتون ثابت کردید سرباز ولایتید

 94. محمد طاها می‌گه:

  شیربچه های لرستان به خصوص یلان دلفان در ارتفاعات حاج عمران در جنگ تن به تن و با سنگ وچوب در مواجهه با دشمن ثابت کردند که رهسپارند با ولایت تا شهادت ویادمان نرود که حاج امین رضوانی یادگار آن روزگار است

 95. نام شما... می‌گه:

  تیم هسته ای مورد اعتماد مقام معظم رهبری است و با هدایت ومدیریت ایشان انشاا… آسیبی به مملکت نخواهد رسید

 96. ث.کولیوند می‌گه:

  ضمن تقدیر از دست اندرکاران سایت و تشکر بابت ایجاد فضایی برای بیان عقاید در رابطه با مسائل مهم کشور،عقیده بر این است که بالاخره روزی باید مشکلات هسته ای حل شود اما باید نکات ریزی را که رهبری به آن اشاره داشتند را نیزمد نظر داشته باشیم. به دست اوردن توافق هسته ای به هر قیمتی خواسته مردم ما نیست.آقای رضوانی هم به خوبی به این مسئله اشاره کردند.

 97. Ali می‌گه:

  سلام، من هم با نظرتون موافقم جناب رضوانی، درسته مذاکرات روند خوبی رو داشته ولی هیچ وقت بطور کامل به طرف مقابل نمیشه اعتماد کرد.

 98. hosein می‌گه:

  بنده به شخصه این مذارکات را زمانی اثر بخش میدانم که با برداشتن تحریم ها از سوی طرف مقابل، رفاه اقتصادی را در زندگی مردم عزیز کشورمان شاهد باشیم.

 99. دلواپس می‌گه:

  با سلام
  احسنت رزمنده دلاور در زمان جنگ تحمیلی با حضور در جبهه به امام خویش لبیک گفتی و اکنون نیز با بصیرت ولایی خود با شجاعت به میدان آمدی.

 100. دلواپس می‌گه:

  با سلام
  احسنت بر زمنده دلاور که در زمان جنگ با حضور در جهه به امام خود لبیک گفت و اکنون با بصیرت ولایی خود به ولی امر خود لبیک گفته و ثابت قدم بودن خود را ثابت نمود.

 101. ملکی زندی می‌گه:

  همرزم عزیزم حاج امین درود بر تو خوشحالم که همچنان استوار پای آرمانهای انقلاب ایستادی و مثل بعضی ها با تغییر شرایط رنگ عوض نمیکنی

 102. farzad می‌گه:

  با سلام
  باید در نظر داشت که در این مذارکات انجام شده حقوق هسته ای ملت ابران نادیده گرفته نشود و خون شهیدان هسته ای پایمال نگردد.

 103. یاسمن می‌گه:

  سلام حاج آقا رضوانی احسنت بر این موضعگیری شفافتان انشاالله موفق باشید

 104. لطیفیان می‌گه:

  امید شهر دلفانی
  محمدامین رضوانی

 105. قاسمی می‌گه:

  دوست عزیزدوران کودکیم واقعا کارت درست است.
  مطمعن باش که جامعه به شخصی مثل تونیازمنداست.

 106. مرادیان می‌گه:

  دوست عزیزم حاج امین
  به خدا حتی از دیدن عکست هم شادشدم متن صحبت هایت راخواندم لذت بردم فهمیدم تو همون بچه حزب اللهی هستی که رنگ عوض نکردی ونمیکنی
  امیدواریم درصحنه های مدیریتی نظام وموقعیتهای بالاترشماراببینیم
  سرباز سیدعلی یاعلی

 107. بی صبرانه منتظر اعلام رسمی کاندیداتوری شما هستیم.عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است .دادن سر نه عجب داشتن سر عجب است.

 108. کریمیان می‌گه:

  سلام بر پیروان محض ولایت سربازان خمینی مریدان خامنه ای
  ما نورابادیها افتخارمان به ولایی بودنمان است
  حاج امین یاعلی باسیدعلی

 109. با سلام
  حاج آقا رضوانی خیلی عالی بود

 110. مومنی می‌گه:

  سلام برهمشهریان عزیزم
  مایه افتخاراست وجود افرادی چون محمدامین رضوانی باسوابق دانشجویی بسیجی رزمی پارتیزانی فرهنگی اجرایی ومدیریتی قوی
  همه این توانمندیها در سایه ساراطاعت محض از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای جان بخش است
  امین جان یاعلی
  باسیدعلی

 111. صیاد می‌گه:

  خداوند نگهدارت برادر بسیجی

 112. موسوی می‌گه:

  سلام
  همکارعزیزم ارزشی ام
  درودبرتوکه صداقتت در گفتار وکردار زبان زد همه همکاران است
  پیروی محض از ولایت لیاقتی میخواهدکه خدابه هرکسی عطانمیکندوشمامصداق آنید

 113. م ع می‌گه:

  درود بر فرزند برومند دلفان که تمامی مردم این خطه باید به وجودش افتخار کنند (حاج محمد امین رضوانی)

 114. بیگی می‌گه:

  آنوقت که پرچم آمریکا رو آتیش میزدیم اصتدار بیشتری داشتیم
  تمام دنیایاماجنگیدن واهمه ای نداشتیم چون همه تبعیت از امام میکروند وپشتیبان ولایت بودنداما الان واهمه داریم چون بسیاری ازحاکمان ما به حرف امام که فرمودند پشتیبان ولایت فقیه باشیدتا اسیبی به مملکت نرسد بی توجه شدند وبعدایشان به ولایت پشت کردن
  حاج امین هنوز بازمانده انهایی است که پشتیبان ولایت است تا اسیبی به مملکت نرسد
  حاج امین
  یا علی
  پیروی از سیدعلی

 115. نام شما... می‌گه:

  ماالشتری هاهم به شمانیازداریم.

 116. احمدعلی می‌گه:

  نظرآقای رضوانی منطقی وخود ایشان نیز مورد قبول مردم هستند

 117. هم ولایتی می‌گه:

  سلام ای راست قامتان جاودانه تاریخ ای شهدا
  قسم به قطره قطره خونتان که تنها راه حفظ شأن ومنزلت خونی که ریختیدحلقه بر گردخیمه رهبراست.
  هستندبه جاماندگانی از قافله تان که هنوز بر راه شمایند وبر صراط رهبر وامام ومولایشان
  وامین رضوانی عزیز ومؤمن از شماست
  که دوستش داریم ونظراتش که برگرفته از مکتب رهبر فرزانه راست می پسندیم

 118. حبیب می‌گه:

  سلام خدمت آقای رضوانی مرد سیاست مدار دلفان
  واقعا که نزدیکی تحلیل شما به تحلیل رهبری نشان از هوش و قدرت استدلال بالای شما دارد…تشکر

 119. کارمند می‌گه:

  آقای رضوانی خسته نباشی ما نیز با ایده حضرتعالی موافقیم مذاکرات هسته ای باید حقوق ملت بزرگ ایران را تضمین کند

 120. فلاحی می‌گه:

  جانم فدای رهبر
  جانم فدای سربازرهبر
  درودبردلفان ولایتمدار
  سلام برسلام دلفان
  منتظریم هنگامه وحدت گردد
  نام امین زبین جمع سرگردد

 121. رضا می‌گه:

  سلام بر همگی نکته مهمی که جناب رضوانی بیان نمودند توجه به اقتصاد مقاومتی که از مطالبات مقام معظم رهبری است لذا به بهانه مذاکرات این مهم فراموش نشه یا علی سید علی

 122. فراهانى می‌گه:

  باسلام بانظرشماکاملاموافقم که نظرخودراشفاف دراختیارساىت سلام دلفان قراردادید

 123. آینده نگر می‌گه:

  الحق مع العلی والعلی مع الحق
  ولایت فقیه استمرارحرکت انبیااست
  پیروی از ولایت پیروی از علی وپیروی از رسالت است
  ایران مرکز ثقل تشیع ومردمانش مریدان علی وولایت اند اگرخارج از این دایره خطی ترسیم شود همانا که باشکست مواجه است
  پیروان رهبری دوستداران رضوانی

 124. وطن دوست می‌گه:

  مطمئن باشیداگرسنداراک وفردوونطنز راهم به نام امریکابزنیم بازهم انهابهانه ای دیگربرای دشمنی وخصومت وتهدید وتحریم میتراشندانها درپی غلبه بر دین ما هستند،جنگ انها جنگ نفت نیست انها به جنگ اعتقادی آمده اند انها برخلاف طاهربه اعتقادات دینی وتااش برای رسیدن به موعود مدنظرشان می جنگندوبراساس تفکرات دینی خود در پی غلبه یهود بر خاورمیانه هستند/خام انها نشویم ،از انرژی هسته ای که صرف نظر کنیم که هیچ حتی تمام انرژی فسیلی خود راهم به انها بدهیم باز انها دست از مبارزه با ما برنمیدارن پس چه بهتر ثابت قدم باشیم ودر پی کسب اقتدار
  سوره مبارکه بقره آیه ۱۲۰
  وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ
  (اى پیامبر!) هرگز یهود و نصارى از تو راضى نخواهند شد تا (آنکه تسلیم خواسته آنان شوى و) از آئین آنان پیروى کنى. بگو: هدایت تنها هدایت الهى است، و اگر از هوى و هوسهاى آنها پیروى کنى، بعد از آنکه علم (وحى الهى) نزد تو آمد، هیچ سرور و یاورى از ناحیه خداوند براى تو نخواهد بود.

 125. نام شما... می‌گه:

  لطفا این کامنت ها رایک باردیگر بخوانید!!کارش ایران چهار نفرمثل آقای رضوانی داشت!!!!!!!!!!!!!ماالشتری ها هم نیازمند رضوانی هستیم!!!!!!
  مطمئن باش جامعه به شخصی مثل تونیاز دارد!!!!!!!!!!!!بإسلام بر بزرگ مرد دلفان(جناب آقای أمین رضوانی)
  إستاد گرانقدر تحلیل شما بسیار جالب و درک شما اجلاس لوزان بسیار جامع و کامل می باشد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 126. فاطمه می‌گه:

  سلام حاج آقا باشما هم فکریم انشا الله بحث مذاکرات به نفع ملت شر یف ایران به اتمام برسد وعزت وغرور ملی ایران اسلامی خدشه دار نشود

 127. در مدت نمایندگی شیخ محمدی امین رضوانی نماینده غیر مستقیم مجلس بود ومدتی هم در استانداری خوب است مروری داشته باشیم بر عملکرد این آقایان طی ۴ دوره نمایندگی مجلس یعنی ۱۶ سال وبی خود وبی جهت احساساتی نشویم واز تجربه وعقل بهره بگیریم و از عملکرد مثبت دفاع کنیم وخود را مدیون مردم نکنیم که هم در این دنیا وهم در سرای آخرت باید جواب گو باشیم وبه خاطر دنیای دیگران ورفاه وامتیازات دیگران خود را جهنمی نکنیم اگر خدا را در نظر داشته باشیم ورضایت مندی او برای ما ملاک باشد بی شک پیروزیم.

 128. حسنوند می‌گه:

  باسلام خدمت ولاىتمدار همیشه در, صحنه جناب اقاى رضوانى وقدردانى از نقد قاطع وجسورانه شما از توافقات لوزان که نشىت گرفته ازبینش, سیاسى بالاى شما ودیدگاه واقع بینانه شما ازبحث هسته اى که نمایان کننده غیرقابل اعتماد بودن امریکا وانگیزه غیر واقعى امرىکا وحامىانش, ازانرژى صلح امیز هسته اى است اى کاش, مردم ومسىولین فریب شیطان, بزرگ رانخورند وازروشنفکرانى چون شما درعرصه سیاسى کشوراستفاده کنند وازان بهره مند شوند همانطورى که سناتور دلفان از ان بى بهره نبوده وتاکیدایشان برحمایت مردم دلفان از شما درنبود سناتور انتخابی بسیار شایسته وبجا باتشکر از مدیرسایت وزین دلفان دراگاه ساختن مردم از وجود, چنین روشنفکرانى

 129. سلطان پناهی می‌گه:

  قطعا دغدغه مهندس رضوانی از بی اعتمادی طرف مقابل دغدغه مردم میباشد و کاملا بجا و در قاعده اصول اعتقادی ما ایرانیهاست جناب رضوانی از رزمندگان و دلسوزان نظام میباشد وبنده یقین دارم که ایشان آنچه خیر وصلاح دین و دنیای مردم است را سر لوحه کارش قرار میدهد چون ایشان شناخته شده است ودر مواقع سخت وحساس عمر خویش را در سنگرهای مختلف وقف نظام کردند

 130. امیر می‌گه:

  جناب رضوانی از این که همانند برخی اصولگرایان که بسته به شرایط روز واقتضای منافع، عمل نمی کنید وبر مواضعتان استوارید،شمارا قابل تحسین می دانم،چون داریم افرادی که از منهی الیه سمت چپ به منهی الیه سمت راست گردش کرده واخیرا با چرخشی ۹۰ درجه در حال رایزنی با لیست اصلاحاتند،که این اصلا زیبنده مردی ومردانگی نیست ونشات از پایبندی به اعتقاد است
  در خصوص بیانیه لوزان هم چه نیک اشارت فرمودید و با مطالعه وآگاهی اظهار نظر نموده اید،الان هم دم خروس طرف مقابل آشکار شده وهم قسم های حضرت عباسشان که همه را تو روز روشن انکار کردند. بعد از موضع گیری صریح ومنطقی ومستدل مقام معظم رهبری،اوباما اعلام کرد اصلا ما چنین قراری نداشتیم که دفعتا رفع تحریم کنیم این امر بسته به راستی آزمائی است که ممکن است ۱۵سال نیز طول بکشد پس قرار ایشان مرحله ای بوده نه دفعتا

 131. فتحی می‌گه:

  سلام
  بر مرد عرصه های فرهنگی در انجمنهای اسلامی دانش اموزی ودانشگاهی ،رزمنده دلاور واحدتخریب لشگرشش ویژه پاسداران،معاون گردان پارتیزانی در جنگهای نامنظم،عضوبسیجی بسیج دانشجویی وگردانهای عاشورا،معلم دلسوز ،کارشناس موفق تکنولوژی اموزشی،نماد واقعی مردمسلمان عادل در هیأت رسیدگی به تخلفات آموزش وپرورش که اعتدال را عملی کردی نه چون بعضی ها
  فقط شعاراعتدال سر دادند، دبیر کمیسیون کارگری استان،دبیر کمیسیون دانشجویی استان،عضوفعال شورای تحول اداری استان ،عضو فعال مجمع بررسی وتحلیل سیاسی سپاه ومدیرکل موفق ،سالم ،امانتدار وباتجربه سیاسی وامور انتخابات استان
  درود بر تو که پرافتخار ترین عنوانی که زیبنده توست این است(سربازجان بر کف آقا سیدعلی)۷

 132. اسکندری می‌گه:

  حاج امین رضوانی:::::::خدایی آدم مدیری است
  بی هیچ تعصبی بگویم ایشان هم خودش توان فردی ونفوذخانوادگی دارد هم ازپشتیبانی پدرخانمش برای حل مشکلات منطقه میتواندبهره ببرد
  به امیدتوفیقش

 133. شیبانی می‌گه:

  با عرض سلام
  احسنت تحلیل بسیار عالی و بی نظیری بود با این درایت
  درایت ان شالله شما را در قامت نمایندگی و دفاع از حقوق مردم مظلوم دلفان ببینیم.

 134. نورمحمدی می‌گه:

  رضوانی عزیز مطالب ارائه شده شماوتحلیلهای زیبایتان را قبلاًهم در سایت روزنامه جوان انلاین خوانده بودم شما استادمسلم ودارای بنیه علمی قوی مبتنی بر تجربیات مدیریتی هستید که ان شاالله سلسله ودلفان به شکلی دیگر ازوجودشمابهره مند ودر موقعیتهای بالاترتصمیم سازی نظام وجودتان راببینیم

 135. شریفی می‌گه:

  درودبرامین رضوانی پیرو راستین وبی کلک خط ولایت

 136. حاج امین تورا به روح حاج شیخ حیدر قسمت میدهیم اگرمحمدی نیامد اجازه کسی غیر از خودت در گروه وپیروان محمدی ادعای کاندیداتوری کند /فقط توشایسته ای تجربه،تقوا،تعهد به خط رهبری،سابقه اجرایی پاک و کارنامه درخشان وضریب نفوذ خانوادگی وسیع دلایلی است که بچه مذهبی های شهر به تو دل بسته اند

 137. جانی دارم ناقابل که به خداوندی خداقسم میخورم بااشتاق تمام در راه سلامتی رهبرم تقدیم میکنم
  حاج امین رضوانی سرباز سیدعلی
  تا پیروزی تو یعنی پیروزی خط ولایتمداران باتوپیمان بسته بر سر پیمان می مانیم

 138. فرهنگی می‌گه:

  باسلام واحترام اگر حاج آقا در انتاتخابات شرکت نکردند اجازه ندهید یه کوهدشتی که چند سال پیش به واسطه زحمات بی دریغ حاج آقا در لرستان پست گرفتند جایگزین ایشان شوند شما داماد بزرگوارشون پسر ارشدشون حاج حسین میتونید جایگزین ایشان شوید بعضی ها هستند هیچ فامیلی با ایشان ندارند میگن ما با حاج آقا فامیل هستیم به جای ایشون انتخاب بشیم فعلا شما وپسرهاش زنده اید

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار