سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50456
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » سند راهبردی توسعه شهرستان دلفان تدوین می شود
Print This Post

معاون فرماندار شهرستان دلفان از تدوین سند راهبردی توسعه این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، خداکرم غلامی در جلسه شورای اجتماعی شهرستان دلفان گفت : در قالب این سند از نظرات کارشناسان و نخبگان در بخش های مختلف استفاده می شود.

وی، اعتیاد ، طلاق و بیکاری را سه آسیب مهم در شهرستان دلفان عنوان کرد و بیان داشت : برای پیشگیری از آسیب ها باید بصورت علمی عمل کرد تا شاهد پیشگیری از آن باشیم .

غلامی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در شهرستان دلفان بسیاری از آسیب ها را ناشی از بیکاری عنوان کرد و اظهار داشت : بنود شغل مناسب و نبود واحدهای تولیدی در این شهرستان موجب شده که نرخ بیکاری در این شهرستان افزایش یابد .

معاون فرماندار شهرستان دلفان بر فعال کردن هسته های مشاوره در مدارس تاکید کرد و اظهار داشت : این هسته ها با توجه به کارکردی که دارند می توانند نقش مهمی در آگاه سازی خانواده ها و پیشگیری از جرم داشته باشند.

منبع: ایرنا

 1. کاظمی می‌گه:

  درود بر جناب غلامی امید است پرتلاش و سربلند باشید

 2. رضا می‌گه:

  درود خدا بر شما افتخار می کنیم که مدیر لایق و شجاع و از همه مهمتر راستگو داریم خداوند نگهدار شما باد

 3. ضمن آرزوی موفقیت برای آقای غلامی،پیشر فت وآبادنی شهرمان بدون شک در گرو مدیرانی بومی وبا انگیزه می باشد که حامی دولت بوده ودر این مسیر قدم بر می دارند والا با مدیران فعلی که نه تنها طرفدار دولت تدبیر وامید نبو ده اند بلکه هیچ گونه سخییت وهم نوایی با دولت نداشته اند وبر ساز مخالفت ونا امیدی می زنند چرا که کا ندیدای مورد نظرشان رای نیاورده واین یک امر طبیعی می باشد که شامل تمام گروها می شود ومسبوق به سابقه است ولذا انتظار این است زودتر دست به کار شوید.

 4. نام شما... می‌گه:

  سند راهبردی پیشکش/ چرا قیمت نان سنگگک در نهاوند550 تومان است ولی در نورآباد 800 تومان؟/اگر راست میگید به فکر مردمید اقدام کنید/ درود بر احمدی نزاد که وقتی نون رو گرون میکرد یارانه رو زیاد میکرد .

 5. نام شما... می‌گه:

  چرا در دولت تدبیر صحبت از خدمتهای وسیعی که احمدی نزاد به روستاییان داشت وجود ندارد؟ آیا اینان به اقشار محروم جامعه توجهی ندارند؟

 6. بصير می‌گه:

  … براي خدا و مردم كار كنيد

 7. امیر می‌گه:

  با سلام جناب آقای غلامی فرزند دلسوز دلفان . از برخورد قاطعانه جنابعالی با مسئول … که به مردم دلفان توهین کرده بود تقدیر می شود.
  واز اینکه دستورساخت ساختمان پزشکی قانونی دلفان را مسئولین استان گرفتید تشکر میشود.

 8. امیر می‌گه:

  خدا نکندروزی اعتماد مردم به دولت مردان وقولها وشعار هایشان کم رنگ شود مردم به تعهد خود عمل کردند ورای دادند اما تغییرات مدیران چه شد مردم به نسیم دولت تدبیر وامید هم امیدوار وهم باور دارند

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار