سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50461
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » بهره مند شدن 19 روستای شهرستان دلفان ازنعمت آب شرب
Print This Post

رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان دلفان گفت: در سال گذشته 19 روستای این شهرستان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند .

به گزارش سلام دلفان، علی فاضلی رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان دلفان گفت : برای اجرای این طرح ها مبلغ 54 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که با بهره برداری از آنها تعداد روستاهای زیرپوشش این شرکت به 182 روستا افزایش یافت .

وی ، با بیان اینکه از محل اعتبارات بودجه سال 93 نه میلیارد ریال پیش بینی شده بود افزود: این اعتبار جهت اجرای نه پروژه و آبرسانی به 33 روستا تعریف شده است که تاکنون توانسته ایم 19 روستا را از نعمت آب شرب بهره مند سازیم.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال مالی 93 ’ 14 روستای دیگر شهرستان دلفان از نعمت آب شرب بهره مند سازیم.

وی ، طرح های مجتمع های پیردوستی ، ده فیروزوند ، نورمحمد زمانه ، یارولی آباد ، کمانه میرزابیگی و حیدرآباد دولیسکان ، میرآخور ، ملک آباد ، شترخفت و قلندر و مرحله اول پروژه شهدای میزبگ ، گاودانه پا فاز دوم مجتمع هزار خانی را از مهمترین طرح های به اجرا در آمده در سال 93 عنوان کرد .

رییس شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان دلفان، از در دست ساخت بودن دو مجتمع بزرگ در شهرستان دلفان خبر داد و بیان داشت: هم اکنون مجتمع آبرسانی چم حصار با 35 درصد و مجتمع آبرسانی هزارخانی با 80 درصد پیشرفت کاری در دست اجرا است که با بهره برداری از آن 36 روستای دیگر شهرستان دلفان از نعمت آب شرب بهره مند می شوند.

 

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: صیدعزیز مهدوی
    شهریور ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۰

    باسلام وخسته نباشید خدمت همه دست اندرکاران ومدیران دلسوز وشایسته انصافا” درامرآبرسانی به روستای جعفرآباد نیز همکاری لازم راارائه بفرمائید اززحمات همه عزیزان سپاسگزاریم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار