سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50781
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » آغاز طرح جمع آوری قلیان در دلفان
Print This Post
فرمانده نیروی انتظامی دلفان خبر داد

سرهنگ علی نجات کرمی از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیز و برخورد با عرضه کنندگان قلیان در دلفان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، پس از ماهها اما و اگر سرانجام پاتوق هایی که سالها میزبان جوانان بودند شناسایی و پلمپ گردیدند و دیگر نمی توانند به صورت رسمی با قلیان از میهمانان خود پذیرایی کنند! هرچند بحث ممنوعیت عرضه دخانیات در اماکن عمومی موضوع جدیدی نیست و از تصویب آن در مجلس شورای اسلامی سالها میگذرد، اما در طی این مدت به طور متناوب و به دلیل عدم شفافیت قانون بحث جمع شدن قلیان از قهوه خانه ها و سفره خانه ها مطرح و در موارد نیز اجرایی شده و دوباره همه چیز به حالت عادی برگشته است!
118206_788
درهمین زمینه سرهنگ علی نجات کرمی فرمانده انتظامی شهرستان دلفان در تشریح این خبر افزود: مامورین اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی با همکاری مرکز بهداشت و اتاق اصناف شهرستان، در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده وجرم خیز و برخورد با عرضه کنندگان قلیان، در قلیان سراها تعداد ۷ واحد متخلف قلیان سرا در سطح شهر و تعداد ۲ واحد قلیان سرا در روستاهای اطراف شهر شناسایی و پلمپ گردیدند که در این طرح تعداد ۱۲۶ عدد قلیان و ۱۰۰ بسته تنباکوی غیر مجاز کشف گردید.DSC02309
این مقام انتظامی با اشاره به این که این طرح باهدف مقابله باتخلفات و پیشگیری از آسیب های اجتماعی انجام شده است،تأکید کرد:برابرقانون جامع کنترل و مبارزه بادخانیات مصوب سال ۸۵ و آئین نامه اجرایی مصوب سال ۸۶، عرضه قلیان در اماکن عمومی از جمله قهوه خانه ها ممنوع می باشد.

سرهنگ کرمی در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با کسانی که بخواهند به هر نحوی آسایش شهروندان را سلب نمایند برخورد قانونی و جدی خواهد کرد گفت: اجرای این طرح ها با تعامل و مشارکت مردم با پلیس امکان پذیر خواهد بود.DSC02383قلیان 2786acb1dfce3bb79d499a57963f66128

 1. همشهری می‌گه:

  از نیروی انتظامی بهداشت و اتاق اصناف دلفان متشکریم و امیدواریم ادامه داشته باشد

 2. سکوت می‌گه:

  با سلام
  قلیانو از این جوون بیکار گرفتی که همه سر گرمیش بود
  با توم ای مسئول حالا چی میخوای جایگزین این قلیان کنی که اون جوونی که نه کاری براش فراهم کردی و نه آینده ای .اگه رفت سراغ چیزی خطرناک تری چی؟
  به نظرم خوب بود اول پیش زمینه ای براش اماده میکردی و بعدش ازش میگرفتی

  • رضا می‌گه:

   سلام مطمئن باش اگر لقمه آماده هم بذارن تو دهنشون باز دنبال کار و درآمد نمی گردند. مگه برای فرهنگیان و کارمندای دیگه شرایط فراهم کرده اند که به یک لقمه نون رسیدند؟آدم خودش باید جوهر داشته باشه و یادگاری خوب جا بذاره نه این که عده ای را نیست کنه. اگه مسئولین زمینه فراهم کنند و بیان سراغ تک تک افراد اونوقت دیگه رقابتی نمی مونه و پیشرفتی وجود ندارد.

 3. دلسوز می‌گه:

  به برادران نیروی انتظامی خسته نباشی میگم برای این قضیه جمع کردن این معضل .آسیب شناسی شدیا نه چرا بیشتر قشر نوجوان وجوان به سراغ این بدبختی کشید میشوند اول اینکه ورزش دراین شهرستان خصوصی سازی شد یعنی هرکه پول دارد ورزش بکند آقای رئیس تربیت بدنی گفته سروسامان دادم کجا را.دوم-جایی را ندارند که خودشان را نشان بدهندچون این دو قشر دربحران وسرکشی سنی خود بسر میبرندسوم -وظیفه مئسولین فرهنگی این شهرستان چی ایا
  دراین شهرستان جلسه ای باز برگذار شد تاحرف دل خودرا بزنند ومئسولین
  محترم فرهنگی گوش بدهندو هزاران چرایی دیگر؟

 4. علی طهماسبی می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید. چرا کسی نمیگه مغازه های فراوان فروش انواع سیگار، تنباکو وقلیان از کجا مجوز گرفتن؟

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار