سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 50846
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » وزارت کشور: شهرستان دلفان عضو ۱۰ شهر آسیب پذیر مسائل اجتماعی در کشور است
Print This Post

اولین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلفان در سال ۹۴ با حضور اعضاء در سالن جلسات  فرمانداری  شهرستان دلفان برگزار شد.

به گزارش سلام دلفان، اولین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دلفان در سال ۹۴ به ریاست باقری فرماندار شهرستان و با حضور اعضاء شورا در سالن جلسات  فرمانداری  شهرستان دلفان برگزار شد.

DSC00107

فرماندار دلفان در این جلسه از شیوع اعتیاد در بین جوانان و رو به افزایش بودن درصد گرایش آنان به این پدیده خانمانسوز ابراز نگرانی کرد و آنرا زنگ خطری برای همه مسئولان خصوصا اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر دانست و از اعضای شورا خواست تا تمامی همت و تلاش خود را برآن دارند تا از رسوخ مواد مخدر در بین افراد سالم و خانواده های سالم جلوگیری کنند و برای پیشگری از آن برنامه ریزی شود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه بنا بر گزارش وزارت کشور شهرستان دلفان عضو ۱۰ شهر آسیب پذیر مسائل اجتماعی در کشور است که این همت جهادی مسئولین را برای سر و سامان دادن به این مسائل می طلبد.

باقری ادامه داد: در جلساتی متعددی که در وزارت کشور داشتیم بنا شد که از این ۱۰ شهرستان حمایت های ویژه از جمله در مسائل زیرساختی و اشتغال زایی بعمل آورند که امیدواریم این حمایت ها هر چه سریعتر به مرحله اجرا در آیند.

وی همچنین  اظهار داشت: متاسفانه گسترش دامنه مصرف موادمخدر در جامعه امروزى به حدى است که حتى قشر متفکر و تحصیل کرده را نیز به سمت خود کشانده است و مسئولین نهادهای فرهنگی شهرستان باید با جدیت، آگاه سازی و اطلاع رسانی را در مدارس، دانشگاه‌ها و خانواده‌ها پیگیری و در این زمینه کوتاهی نکنند و برنامه ریزی های لازم را در جهت  فراهم آوردن امکانات ورزشی و تفریحی برای جوانان و بالا بردن روحیه نشاط آن ها را در نظر داشته باشند.

منبع: دلفان امروز

  1. دلفان نشین می‌گه:

    با سلام خدمت مسئولین محترم شهرستان دلفان بخصوص فرماندار گرامی دلفان که همشهری ما بوده وبه دردها ومشکلاتی که دامنگیر شهرستان دلفان را در مورد معضل اعتیاد فر اگرفته به خوبی اشراف دارند وهمچنین با تشکر از مدیر پایگاه خبری سلام دلفان به خاطر زحماتشان در اطلاع رسانی .بنده حقیر به عنوان مسئول روابط عمومی واطلاع رسانی انجمن معتادان بهبود یافته NAسلسله ودلفان که هدفمان پاکسازی وبهبود جامعه از مصرف کنند گان مواد مخدر میباشد.در راستای این هدف مقدس حاضر به همکاری با تمام نهادها ادارات ونشریات جهت خدمت به اقشار مختلف وخانواده ها واعضایی که از بیماری اعتیاد رنج میبرند میباشد ودست یاری به سوی تک تک شما بزرگواران داریم.با امید به جامعه ای پاک از مواد مخدر.با تشکر اطلاع رسان انجمن NAسلسله ودلفان ۰۹۱۶۷۰۹۳۳۵۶

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار