سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5147
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » آخرین عناوین » شهرستان های دلفان و کوهدشت به هم متصل می شوند
Print This Post
نصرت الله فلاحی روز یكشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر كل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم ...

نصرت الله فلاحی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : این طرح در جلسه ای با حضور مدیر کل راه و شهرسازی و مسوولان قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء مورد بررسی قرار گرفته که اجرای آن به تصویب رسید .

وی افزود : کل محور ارتباطی نورآباد به کوهدشت ۱۳۰ کیلومتر است که از طریق ادامه راه ارتباطی شهر نورآباد دلفان به امامزاده ابراهیم و اتصال به منطقه چم آستان کوهدشت احداث می شود .

وی اظهار داشت : هم اکنون ۲۳ کیلومتر از محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم آسفالت شده و ۳۰ کیلومتر دیگر نیز توسط قرارگاه سازندگی خاتم انبیاء در دست ساخت است .

فلاحی اضافه کرد : مسیر ۲۲ کیلومتری بابابزرگ تا چم آستان کوهدشت نیز به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود که با تکمیل آن کوهدشت به نورآباد متصل می شود .

به گفته وی ، اعتبار مورد نیاز برای ۲۲ کیلومتر بابابزرگ چم آستانه که توسط قرار گاه سازندگی خاتم انبیاء اجرایی می شود بیش از ۱۰ میلیارد ریال است .

محور ارتباطی کوهدشت به چم آستان به طول ۵۵ کیلومتر هم اکنون آسفالت شده است .

با تکمیل این طرح محور ارتباطی علاوه بر ارتباط دو شهرستان کوهدشت و دلفان تردد زائران از استانهای کرمانشاه و ایلام به امامزاده ابراهیم تسریح می شود .

امامزاده ابراهیم در ۵۳ کیلومتری غرب نورآباد و ۷۵ کیلومتری شرق شهرستان کوهدشت قرار دارد .

  1. فرهادی می‌گه:

    باسلام وخسته نباشید ارزوی طوایف ایتیوند اولادقباد نورعلی میربگ شاهیوندچواری وشایدتمام مردم دوشهرستان این جاده است زیرا این دوشهرستان قرابت وفامیلی گسترده ای باهم دارند که احداث این جاده ارزوی دیرینه مردم دلفان وطرهان است امیداست مسولین نظام این کاررا عملی کنند خدا قوت دهد

  2. خدارا شکر که دو شهربا قرابت فرهنگی و هم زبان دلفان وکوهدشت (( ایلاخ و گرمسیر )) به هم وصل می شوند

    به دیار مهرورزی ( دلفان ) خوش آمدی
    هتین خوش هتین و ای دیار
    پات ار سر چم ی ملک یار

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار