سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 51691
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درب‌های نمایشگاه کتاب باز شد
Print This Post

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رسما از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز به فعالیت کرد و درهای مصلای امام خمینی به روی علاقه‌مندان باز شد.

به گزارش سلام دلفان، نمایشگاه کتاب تهران از امروز (۱۶ اردیبهشت) کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و پذیرای علاقه‌مندان کتاب است.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح روز گذشته با حضور حسن روحانی، رییس جمهوری، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی، رییس نمایشگاه افتتاح شد اما بازدید برای عموم از امروز چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۲۶ همین ماه ادامه خواهد یافت.

نمایشگاه امسال با شعار «خواندن گفتگو با جهان» از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب در مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان کتاب است.

۲ هزار و ۴۵۰ ناشر داخلی در دو هزار و ۱۶۰ غرفه و بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ ناشر خارجی کتاب های خود را در نمایشگاه امسال در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند. همچنین بر اساس آمار اعلام شده، در نمایشگاه بیست و هشتم بیش از ۳۰۰ هزار عنوان کتاب داخلی و ۱۶۵ هزار کتاب خارجی عرضه خواهد شد.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با شعار «خواندن، گفتگو با جهان» برپاست.

فارس

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار