سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52010
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » برخوردقاطع با کمپ های غیرمجازدر دلفان
Print This Post
فرماندار دلفان

در شهرستان دلفان تنها سه کمپ مجاز ترک اعتیاد وجود دارد و سایر کمپ ها بصورت غیرقانونی فعالیت دارند که نه تنها به پیگیری و درمان معتادان کمکی نکرده اند بکله خود مانع مهمی در زمینه ترک معتادان به شمار می رود .

به گزارش سلام دلفان، علی باقری فرماندار دلفان گفت: یکی از مشکلات شهرستان دلفان وجود مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد است که مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است .

وی افزود: در کمپ های ترک اعتیاد می بایست مسوول فنی با مدرک دکترای پزشکی ، مددکار اجتماعی حضور داشته باشد و بر فرایند ترک اعتیاد نظارت داشته باشند.

وی بیان داشت : در شهرستان دلفان تنها سه کمپ مجاز ترک اعتیاد وجود دارد و سایر کمپ ها بصورت غیرقانونی فعالیت دارند که نه تنها به پیگیری و درمان معتادان کمکی نکرده اند بکله خود مانع مهمی درزمینه ترک معتادان به شمار می رود .

وی ، با اشاره به اجرای طرح امنیت اجتماعی اظهار داشت : این طرح یکی از طرح هایی است که در سطح کشور به اجرا در خواهد آمد که همکاری دستگاههای اجرایی بانیروی انتظامی در این زمینه ضروری است .

به گفته وی ، 6 مرکز ترک اعتیاد در شهرستان دلفان فعالیت دارد.

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: محمد قبادی
    اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۹

    سلام…اعتیاد؟؟؟؟معتاد؟؟؟؟نه نه نه این یه بیماریه اره. بیماری که از دنیا بریده ….منم یه سوال دارم چرا جوانای ما تا سن 18 سالگی ورزشکارن بعد ی دفعه ی قول شما معتاد میشن؟؟؟؟؟جواب اینو برام بفرستید ممنون میشم……سوالیه که برمیگرده ب مسولین

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار