سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52523
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات جدید دعواهای دربی در تونل رختکن
Print This Post

دعواهای دربی یک یا دو تصویر نبودند و با فروکش کردن نسبی تب اتفاقات تبریز هر روز پرده جدیدی از دعواهای دربی رو می شود.

جزئیات جدید دعواهای دربی در تونل رختکنبه گزارش سلام دلفان، ته فصل ناکام دو تیم استقلال و پرسپولیس با بزن بزن بازیکنان شان سر ۳ امتیاز به پایان رسید. کری های مسخره بین هواداران دو تیم حالا دیگر بهانه ای برای جنگ میان بازیکنان توی زمین شده است. دعواهایی که از واکنش عجیب سوشا مکانی برای استقلالی ها آغاز شد. او رو به جمعیت عدد ۶ را نشان داد و این جرقه ای بود برای دعوایی بزرگ . حنیف عمران زاده و سوشا همان وسط زمین به جان هم افتادند و هر لحظه بر تعداد آنهایی که بزن بزن می کردند افزوده می شد.

تصاویر نشان می دهد از خرسندنیا تا علی علیپور ۱۹ ساله ، هر کدام یا مشتی زدند و یا خوردند. جدیدترین تصاویر اما از درون رختکن است. در تونل منتهی به رختکن که امید عالیشاه و امیرحسین صادقی با هم درگیر شدند و صادقی می خواسته عالیشاه را خفه کند.

درگیری امیرحسین صادقی و امید عالیشاه کنار زمین بعد از پایان بازی استقلال و پرسپولیس با دخالت بازیکنان دو تیم در ظاهر ختم به خیر شد

اما وقتی استقلالی‌ها امیرحسین را از صحنه دور کردند و به سمت رختکن فرستادند، صادقی در راهروی منتهی به رختکن منتظر عالیشاه ماند و همین که بازیکن پرسپولیس به راهرو رسید، صادقی با دست گلوی او را فشار داد و شروع به خفه کردن عالیشاه کرد که در این صحنه هاشم بیک‌زاده و خسرو حیدری مانع جنجال بزرگ شدند. یکی از آنها عالیشاه را از صحنه درگیری دور کرد و دیگری هم قدم به قدم با صادقی سمت رختکن رفت تا ماجرا ختم به خیر شود. البته صادقی در حین رفتن به رختکن چند حرف رکیک هم نثار امید عالیشاه کرد.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار