سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52582
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ده‌نمکی: شوخی شوخی استقلالی هستم
Print This Post

مسعود ده‌نمکی که با ساخت اخراجی‌ها بر سر زبان‌ها آمد و برای خود دارای جایگاهی شد با وجود مشغله کاری نظرات جالبی در خصوص حرکت مهدی طارمی در بازی با النصر عربستان، مشکل فوتبال کشور و بازی استقلال و پرسپولیس داشت که در گفت‌وگو با ۹۰ آنها را مطرح کرد.

به گزارش سلام دلفان، مسعود ده‌نمکی که با ساخت اخراجی‌ها بر سر زبان‌ها آمد و برای خود دارای جایگاهی شد با وجود مشغله کاری نظرات جالبی در خصوص حرکت مهدی طارمی در بازی با النصر عربستان، مشکل فوتبال کشور و بازی استقلال و پرسپولیس داشت که در گفت‌وگو با ۹۰ آنها را مطرح کرد.

*بازی استقلال و پرسپولیس را تماشا کردید؟
با آن که بسیار فوتبالی هستم و اتفاقات آن را دنبال می‌کنم موفق به دیدن این بازی نشدم به همین دلیل نمی‌توانم ندیده در خصوص این بازی اظهارنظر کنم.

* طرفدار استقلال هستید یا پرسپولیس؟
من استقلالی هستم (می‌خندد). شوخی کردم، نمی‌توانم بگویم طرفدار کدام تیم هستم چرا که در هر دو تیم دوستان خوبی دارم و به همین دلیل نمی‌خواهم متوجه شوند طرفدار کدام تیم هستم.

* شرایط فوتبال کشور را چطور ارزیابی می‌کنید؟
به هیچ عنوان شرایط خوبی نداریم. شرایط فوتبال ما شده مثل بورس و با یک باد این ور و آن ور می‌شود و این به هیچ عنوان زیبنده نیست. البته این تنها مختص به فوتبال نیست و همه رشته‌ها نیز از این بی‌ثباتی رنج می‌برند.

* بیشتر توضیح می‌دهید؟
استعدادیابی در هیچ رشته‌ای به صورت علمی و آکادمیک وجود ندارد، استعد‌ادهای زیادی در مدارس و محلات وجود دارد که متاسفانه دیده نمی‌شوند و این موضوع به طور قطع آینده ورزش کشور را تهدید خواهد کرد.

* جای کفاشیان بودید چگونه این مشکل را حل می‌کردید؟
من جای کفاشیان بودم به رده‌های پایه توجه زیادی می‌کردم و بهای زیادی به آنها می‌دادم. متاسفانه این مهم در فدراسیون فوتبال رعایت نمی‌شود و همه‌چیز در تیم بزرگسالان خلاصه شده است. باید با توجه به رده‌های پایه زمینه را برای رشد و پرورش آنها و تزریق این استعدادها به تیم‌های بزرگسالان فراهم کنیم.

* حرکت طارمی و شادی گل او در بازی مقابل النصر عربستان را چگونه می‌بینید؟
من اعتقاد دارم شادی گل او یک پیام دیپلماتیک داشت، فوتبال امروزه نقش زیادی در سیاست پیدا کرده و به خوبی می‌توان از آن استفاده کرد. من اعتقاد دارم شادی گل او به خاطر تعصب ملی او بود و در همین حد اشکالی ندارد. او حرکت آنها را به نوعی تلافی کرد و من در این حد می‌پذیرم نه آن که این موضوع تبدیل به یک فرهنگ در ورزش کشور شود.

* پس موافق این حرکات در فضای ورزش هستید؟
اعتقاد دارم در حد این که یک زهر چشمی گرفته باشند خوب است و نباید این موضوع به یک اصل در ورزش تبدیل شود.

* در خصوص اتفاقات بازی تراکتور و نفت چه نظری دارید؟
تمام حاشیه‌های بعد از بازی را دیدم و اعتقاد دارم این یک مورد را باید از تبریزی‌ها ندیده گرفت. تبریزی‌ها آد‌م‌های شریفی هستند. ۹۰: حال و روز سرخابی‌ها هم خوب نیست. متاسفانه فوتبال ما حساسیت خود را از دست داده و تنها دلیل آن عدم نتیجه‌گیری مناسب آن است. به تبع آن حال و روز استقلال و پرسپولیس نیز خوب نیست و به همین دلیل دوست نداشتم این بازی را ببینم.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار