سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 52875
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » بیمارستان ابن سینا شهر نورآباد در بدترین شرایط ممکن به سر می برد
Print This Post
استاندار لرستان مطرح کرد:

استاندر لرستان در سفری چند ساعته به نورآباد در حاشیه بازدید از بیمارستان ابن سینا گفت: این بیمارستان در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان باید هر چه سریعتر به این اوضاع اسفبار رسیدگی کنند.

به گزارش سلام دلفان، ظهر جمعه ۳۱ اردیبهشت، استاندار لرستان به همراه جمعی از معاونانش در سفر چند ساعته ای جهت بازدید از زمین محل احداث گاوداری ۵۰۰۰ هزار راسی که قرار است به زودی کار ساخت و ساز آن شروع شود به شهرستان دلفان وارد شدند.

بازوند در این سفر برای بازدید و در جریان قرار گرفتن از روند طرح مطالعاتی و ساخت ساز این مجموعه به روستای سالیانه در بخش خاوه  که در مسیر جاده اصلی نورآباد به نهاوند قرار دارد رفت.

این طرح با مشارکت شرکت قیام و بنیاد مستضعفان بعنوان مجری و سرمایه گذار در زمینی به وسعت ۵۲ هکتار از اراضی روستای سالیانه که میتواند برای ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم شغل  ایجاد کند  ساخته می شود.

علاوه بر آن این مجموعه  میتواند نقش مهمی در خرید محصولات کشاورزی،پویایی، رونق و افزایش سرانه درآمد کشاورزان را بهمراه داشته باشد.

این واحد دارای طرح های فرعی و صنایع تبدیلی است که نقش مهمی در تامین فراوردهای لبنی مورد نیاز استان خواهد داشت.

71774958126724455978

استاندار لرستان سپس راهی بیمارستان ۹۶ تختخوابی ابن سینا نورآباد شد.

بازوند ضمن عیادت از بیماران و بازدید از بخش های مختلف در جریان نحوه خدمات دهی و امکانات بیمارستان قرار گرفت.

استاندار لرستان در حاشیه این بازدید  گفت: این بیمارستان در بدترین شرایط ممکن به سر می برد و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان باید هر چه سریعتر به این اوضاع اسفبار رسیدگی کنند.

وی خواستار تشکیل جلسه ای  اضطراری در دانشگاه علوم پزشکی استان برای رسیدگی به اوضاع این بیمارستان شد و گفت:بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی مردم در بیمارستان ابن سینا باید در سریع‌ترین زمانن ممکن صورت گیرد.  وی خاطرنشان کرد: ارائه راهکارهای مطلوب مدیریتی برای ارتقای وضعیت این بیمارستان باید به عنوان برنامه‌ای اولویت‌دار محسوب شود.  بازوند تاکید کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لرستان بایستی حداکثر تا هفته آینده نسبت به سرکشی از بیمارستان و برنامه‌ریزی برای رفع سریع‌تر مشکلات بهداشتی و درمانی مردم اقدام کنند.

لازم به ذکر است هم اکنون حدود یک ماه است که بیمارستان ابن سینا پس از استعفای دکتر جهانگیری بدون هیچ مدیری اداره می شود.

منبع: دلفان امروز

 1. نام شما... می‌گه:

  واقعا اوضاع بیمارستان تاسف باره. ضمن تشکر از استاندار محترم و نظر درست شون درباره بیمارستان بهتر بود در روز غیر تعطیل از بیمارستان بازدید می نمودند تا اوضاع وحشتناک درمانگاه تخصصی رو می دیدند. بیمارستان نه نظافت داره نه دکتر داره نه نظم داه هیچ نداره فقط اسمش بیمارستانه.

 2. كاركنان می‌گه:

  بله زمانی که مدیران توانمند و خوش فکر و دلسوز مانند آقای سهرابی کنار گذاشته می شود انتظاری بیش از این نیست

 3. نام شما... می‌گه:

  هربار که به این بیمارستان مراجعه کردم هیچ توفیقی جهت بهبودی نیافتم شک دارم تو مدرک کسایی که اسم دکتر رو یدک میکشن اما از حداقل اطلاعات عمومی پزشکی هم سر در نمیارن. بجز معدودی ازشون که توهین نباشه بقیه فقط یه اسم جا انداختن وگرنه دست راست و چپشون را از هم تشخیص نمیدن.
  نمیدونم تو حیطه کارهای رییس یا مدیره اما یه پارکینگ داره هر وقت میرم وارد پارکینگ میشم یاد کشورهای جنگ زده میوفتم . این همه پول از مردم بدبخت میگیرید چهار ماشین آسفالت بخرید. البته داخل بیمارستان که دیگه باید بری نگاه کنی شنیدن کی بود ماندن دیدن…

 4. شفیعی می‌گه:

  باسلام افسوس من روز جمعه دربیمارستان بخش خراب شده مردان بستری بودم ولی اقای استاندار راندیدم درد دلم رابهش بگم اقای .. اونجا پرستاره بخدا دارویی که دکتر فصیحی برای من نوشته بود تزریق نمیکرد به التماس خانمم تزریق کرد اقا اگر به این شغل احتیاج نداری خیلی ها باسواد ولی بی شغلند .نه بهداشت نه دارو نه نوبت . باید ۱۰بار بری تا نوبت متخصص بگیری دادهم به سرپرستار سوپر وایزر بردیم کاری نکرد اقای رییس بیمارستان کجایی ؟

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار