سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5309
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیدار رئیس و کارکنان پیام نور واحد دلفان با امام جمعه
Print This Post
به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور لرستان  در این دیدار ابتداء رئيس دانشگاه پيام نور واحد دلفان به ایراد سخنرانی و ارائه گزارش از فعالیتهای دانشگاه پيام نور پرداخت ...

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان  در این دیدار ابتداء رئیس دانشگاه پیام نور واحد دلفان به ایراد سخنرانی و ارائه گزارش از فعالیتهای دانشگاه پیام نور پرداخت .

مهندس امیری در ادامه خاطر نشان کردند: مجموعه پرسنل و اعضای علمی دانشگاه پیام نور واحد دلفان باتمام نیرو وامکانات درجهت تحقق منویات مقام معظم رهبری آماده هستیم واظهار داشتند مجموعه دانشگاه پیام نوربه عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان با وجود مشکلات و محدودیت های فراوان در زمینه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و تخصصی درجهت برطرف نمودن این موانع ومشکلات با استفاده از تمامی پتانسیل و استفاده از راهنمایی و رهنمودهای امام جمعه محترم و دیگر صاحب نظران و مسئولین شهرستان  تلاش می کند و از هیچ کوششی جهت ایجاد بستری مناسب برای جوانان و دوست داران علم و دانش در مقاطع دانشگاهی این شهرستان فرو گذار نخواهد بود .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین صرفی پور، امام جمعه شهرستان دلفان ضمن تبریک و اعلام حمایت از انتصاب آقای مهندس امیری به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور واحد دلفان از حضور رئیس و پرسنل این دانشگاه در بیتشان تقدیر و تشکر نمودند .

امام جمعه شهرستان دلفان افزوند: به حق دانشگاه پیام نور یکی از نهادهای برخاسته از انقلاب است که باهدف ایجاد امکان ادامه تحصیل در مقاطع آموزش عالی برای قشر طبقه پایین جامعه  است که الحمدالله در رسیدن به هدف خود بسیار موفق می باشد.

ایشان در ادامه گفت : ماهم امیدواریم ،اساتید ودانشجویان ضمن درآموختن علم وعمل ،ایمان کارآیی ودانش رادر منطقه بالا ببرندودربحث آموزش نیز افرادی کارآمد تربیت نمایند .

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار