سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5331
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۱
تعداد نظرات: ۱۳ نظر
خانه » اخبار برتر » یک غیربومی دیگر آمد!
Print This Post
سیر تغییر و تحولات در دستگاه های دولتی اینبار به بخشداری مرکزی رسید. به گزارش خبرنگار سلام دلفان در حالی که دور جدید عزل و نصب ها با انتصاب مدیران غیربومی ...

سیر تغییر و تحولات در دستگاه های دولتی اینبار به بخشداری مرکزی رسید.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان در حالی که دور جدید عزل و نصب ها با انتصاب مدیران غیربومی همراه بوده است بخشدار مرکزی شهرستان دلفان تغییر یافت و “خنجری” که از نیروهای غیربومی محسوب می شود (اهل سلسله) جایگزین “میربگ” شد.

گفتنی است وی سابقه بخشداری کاکاوند در دولت اصلاحات را نیز دارد.

 1. نسیم می‌گه:

  آقای فرماندارهیچ می دانی این بخشدار۸سال تمام نیروی اصلاح طلب ها بوده اگه این روند ادامه داشته باشه ازشهر…

 2. منطق می‌گه:

  مسئول جدید اموراب دلفان اهل روستای تملیه سلسله روستای همجوار نماینده می باشد

 3. نورآبادی می‌گه:

  باسلام خدمت مدیرمحترم پایگاه اطلاع رسانی سلام دلفان
  یک پیشنهاد:لطفادرصورت امکان درگوشه ای ازصفحه نخست مکانی رابرای پیشنهاد،انتقادو…ازکارفرماندارکه خوداستاندارهم آنرابه صورت آنلاین موردبررسی قراردهدراطراحی نمایید.که این خودخدمتی بسیارصادقانه وبزرگ به شهرمان می باشد.اگرکسی منکربود،بدان که ضعفی درکارش موجودمی باشد.

 4. ع.ن می‌گه:

  آگاهان به مسائل سیاسی و اکثر شهروندان دلفانی واقفند که آقای خنجری در زمان حاکمیت هشت ساله اصلاح طلبان به عنوان بخشدار افراطی و پرحاشیه ی بخش کاکاوند شناخته و بارها از تفکرات تند و مغرضانه جریان چپ و بعدها فتنه حمایت و همراهی کرده و همواره به عنوان مدیری اصلاح طلب با نگاه تند جناحی مشهور می باشند. حال چرا استاندار لرستان و نماینده شهرستان که داعیه ی اصولگرایی دارند متوجه این موضوع مهم نشده اند سئوالی است که مسئولین اجرایی بایستی پاسخگو باشند.

 5. الف.ش می‌گه:

  آقای دهمرده و نماینده به اصطلاح اصولگرای شهرستان(سوری) آیا شهرستان ۱۵۰ هزار نفری دلفان شخص لایقی نداشت که یک نفر از شهرستان الشتر به عنوان بخشدار مرکزی دلفان منصوب شود ؟ ؟؟؟؟
  آن هم فردی با آن سابقه ی منفی سیاسی که اکثر نیروهای ارزشی شهرستان را متاثر نموده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. امیر می‌گه:

  از ماست که بر ماست جهت استحضار عزیزانی که با افتخار تمام خود را منتسب به نماینده برنده می دانستند حالا بیاین لذت ببرید وبا افتخار دادبزنین که سوری فرا جناحی عمل می کند

 7. ر - ص می‌گه:

  با سلام خدمت تمام همشهریان عزیز
  در ابتدای عرایضم میگم که بنده در مورد گذشته جناب خنجری هیچ اطلاعی ندارم هر چند اگر موردی بود از فیلترینگ بسیار سخت سیبستم وزارت کشور عبور نمیکرد ولی بد نیست با یه روایت از امام علی(ع) ادامه بدیم:خطاب از امام علی(ع) به مالک اشتر هنگام اعزام وی به عنوان فرماندار مصر،ای مالک اگر شب هنگام کسی را را در حال ارتکاب به گناه دیدی فردای آن روز به روی او نیاور،شاید صبحگاه هنگام نماز توبه کرده باشد.
  جناب م . م که بخشدار بومی بود چه گامی برای این شهر برداشت که ما اکنون تعصب نیروی بومی را بکشیم؟
  چرا تعصب کور کورانه می کشید؟
  پس لطفاً به جای انتقادای بی پایه و اساس و حاشیه سازی مغرضانه اجازه دهید بخشدار جدید به وظایف خود برسد و همه با حمایت از ایشان گامی گرچه کوچک ولی موثر برای شهرمان برداریم.

 8. نام شما... می‌گه:

  چهل نفرتوغاری بودند داد میزدند آهااااااااااااااااای مردیم ازبی کسی . باوجودجمعیت ۱۷۰هزارنفری یه شهر ،دوسه تاالف بچه آوردن اینجا که هم کاره این شهرشدن وشاید کاریادبگیرن وبده بستان کنن .اینو بذار اونجا تامن هم اون کارو از اونجا برات درست کنم .شهرماآزمایشگاه یه مشت…خاک برسرتان

 9. بهمنن می‌گه:

  دوستان بیایید مغرضانه پیش داوری نکنیم . آقای خنجری از حدود دو ماه پیش در گزینش….و حراست استانداری بوده و از این فیلترها تائیدیه گرفته است پس مسئولین امنیتی از من وشما به این امر واقف تر هستند . بیخود جو سازی نکنید .

  • دل ارام می‌گه:

   سلام محضر مدیر و کارکنان سایت سلام دلفان
   طبق اخبار موثق بخشدار محترم نیامده تشریف بردند . و این هم از شاهکارهای نماینده محترم بود که فردی را که ار سردمداران و حامیان دوم خردادو غیر بومی بود را به عنوان بخشدار دلفان معرفی کردند . کجا رفت شعار اصولگرایی نماینده محترم با چتر اصول گرایی وارد میدان شدند و الان گل میکارد.جناب نماینده لطفا در افکار و ارمانهای پیش رو تجدید نظر بفرمایید.

 10. ر.م می‌گه:

  جهت اطلاع ر.ص
  ما که ناسیونالیسم نیستیم که موضوع بومی بودن مدیران را بوق و کرنا کنیم اما تاسف ما شهروندان دلفانی این است که چرا با وجود خیل نیروهای متدین، متخصص ، ولایی و بومی از افرادی مسئله دار سیاسی استفاده شود که سبب نگرانی آحاد مردم و خصوصا طیف طرفدار نظام و رهبری در شهرستان گردد لذا می طلبد مسئولین اجرایی و شخص نماینده محترم (سوری) با حساسیت ویژه ای به این موضوع توجه کرده و بیشتر از این باعث حاشیه های داغ سیاسی در شهر نشوند… خداوند همه امورات را اصلاح فرماید.

 11. عبدالله می‌گه:

  سلام . شخصی که حتی …. .. و با تحصیلات ….بخشدار بود ترجیح می دهید بر فردی با شخصیت و با سواد و ارزشی و با سابقه ای درخشان در عرصه خدمت به مردم با انگ اصولگرا و اصلاح طلب خدارا شاهد و گواه می دانم که بسیاری از اصلاح طلبان ارزشی تر از افرادی هستند که به اسم اصولگرا برای اموال بیت المال کیسه دوخته اند پس بیایید معیار انتخاب را ضوابط و حقیقت قرار دهید تا کشور ترقی یابد و خودم و شماها را توصیه می کنم به خوب اندیشیدن ٰ خوب گفتن و خوب دیدن …

 12. الف.شو می‌گه:

  قابل توجه آقای عبدالله
  بی انصافی ست نیروهای خوب و متعهد اصولگرا را متهم به غارت بیت المال نمود، چرا که مردم ایران اسلامی فراموش نمی کنند که گروهی مغرض به بهانه واهی تقلب در انتخابات ۸۸ خون به دل مردم کردند و حال چه چیزی تغییر یافته که افرادی که در زمان فتنه ۸۸ نوید سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی را می دادند و تحت فضا سازی رسانه های بیگانه عمل می کردند، بایستی به پست های حساس و کلیدی دست پیدا کنند….. به هر حال از اقدام انقلابی و قابل تحسین فرماندار بسیجی و استاندار محترم در عزل سرپرست چند روزه بخشداری مرکزی دلفان که باعث حساسیت شهروندان دلفانی گردیده بود نهایت تشکر و قدردانی به عمل می آید.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار