سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54194
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مهناز افشار برای تولد فرزندش به آمریکا سفر نکرده
Print This Post

خبر سفر مهناز افشار به آمریکا برای به دنیا آوردن فرزندشان چند روز قبل از درج یادداشت مشرق برای اولین بار توسط یک سایت خبری منتشر شده بود که پس از آن بسیاری از رسانه ها اقدام به انتشار آن کردند.

سلام دلفان- به دنبال درج یادداشتی در سایت مشرق با عنوان “شناسنامه آمریکایی، حق مسلم فرزندان ماست” یکی از نزدیکان خانم افشار در گفتگو با مشرق ضمن تکذیب اطلاعاتی که در یادداشت آمده بود عنوان کردند: خانم افشار هیچ سفری به آمریکا نداشته اند و صرفاً به دلیل توصیه های پزشکی ناگزیر بودند به دوسلدورف آلمان سفر کنند و فرزند ایشان نیز همانجا به دنیا آمده است.

همچنین خانم افشار روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود به خبر تولد فرزندش در آمریکا اینگونه واکنش نشان داده است:

خانم مهناز افشار برای تولد فرزندش به آمریکا سفر نکرده است

عزیزانم تا الان ترجیح دادم سکوت کنم و فقط نگاه کنم و بخونم هر آنچه که نوشته میشود …. !!!!عجب روزگاری شده و عجب فرهنگی و عجیب تَر عجب مردمی شدیم !!!! این پاسخ اول به احترام همراهان خوبم است که پرسش هایشان از روی احترام بود و دوم خطاب به اون دسته افرادی است که بسیار دغدغه وطن پرستی شان بیشتر از من و بقیه است و همینطور افرادی که از روی حدس و گمان چه نسبتها که نبستند و چه قضاوتها که نکردند …. با احترام به همراهان خوبم که منصفانه کنارم بودند ، خدمت این دسته أفراد عرض میکنم اینجانب در آمریکا زایمان نکردم و در آنجا هم نیستم چون نخواستیم . که البته اگر دلیل محکم و لازمی میدیدم با اجازه همه در مورد مسئله کاملا شخصی این کار را میکردم …. اما دلیلی ندیدم …. و حالا میتوانید موضوع دیگری را برای إیجاد حاشیه مجدد پیدا کنید … در اخر من از همه شماهایی که واقعی هستید و بسیار شریف تشکر میکنم و خدارو شکر که شما هستید تا من و أرام و خوب باشم.

پی نوشت : لطفا و برای هزارمین بار عزیزانم اگر نقد و پرسشی از آقای محمد علی رامین بابت ایدئولوژی و سیاستهای ایشان دارید ، آن را به فضاهایی ببرید که مال ایشون یا طرفداران ایشون هست نه اینجا … راه و روش اعتراض و نقد را بهتر یادبگیریم

لازم به ذکر است، خبر سفر خانم مهناز افشار به آمریکا برای به دنیا آوردن فرزندشان چند روز قبل از درج یادداشت مشرق برای اولین بار توسط یک سایت خبری منتشر شده بود که پس از آن بسیاری از رسانه ها اقدام به انتشار آن کردند.

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار