سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54495
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
خانه » اخبار برتر » متن سخنان شهردار جدید نورآباد در مراسم معارفه + برنامه ها
Print This Post

صبح امروز محمدحسین ستاری شهردار جدید نورآباد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شرکت کننده در مراسم معارفه به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان، صبح امروز ۲۳ خرداد ماه در آئین معارفه شهردار جدید نورآباد با حضور اصلانی معاون عمرانی استاندار لرستان، نصیری مدیر کل امور شوراهای استان ، امام جمعه شهرستان، فرماندار، اعضا شورای شهر و سایر مسئولین شهرستان برگزار شد، محمدحسین ستاری شهردار جدید نورآباد ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شرکت کننده در مراسم به ایراد سخن پرداخت که متن سخنان ایشان به شرح ذیل می باشد.DSC00378

خداوند را شاکرم که نعمت خدمتگزاری به مردم عزیز ، شریف، مومن، با وفا، صبور، ولایت مدار و عاشق نظام مقدس جمهوری اسلامی را به بنده عطا فرموده است.

 موجب فخر و مباهات بنده است که مسئولیت خدمتگزاری در شهری را به دست آورده ام که مهد دلیران، سرداران و فقیهان بزرگ بوده است، امیدوارم با استعانت از ذات اقدس الهی و با تکیه بر دوستی و تعامل با مردم به تکلیف خود عمل نموده و در اتخاذ هر تصمیمی ، خداوند متعال را ناظر و شاهد خود بدانم و در مسیر سخن رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی “دولت، ملت ، همدلی و همزبانی” گام برداریم که شرط عملیاتی شدن ظرفیت ها و تحقق آرزوها ست.

در این مسیر سعی خواهم کرد که از تجربیات و توانمندی های شهرداران و اعضای شورای شهر در ادوار مختلف، افراد نخبه و صاحب نظر استفاده کرده و همواره در اتخاذ تصمیمات مهم نظرات شهروندان را اخذ و تحلیل و بررسی علمی کنم و درمسیر اجرای طرح ها به کار بندم.

در این دنیای رقابتی شهر هایی موفق خواهند بود که مدیران و تصمیم سازان آن، مسائل کلان جهانی و ملی را درک کرده و ضمن برقراری تعامل با شهروندان از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی بهره جسته و درکمترین زمان ممکن، بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.

 در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر نورآباد به عرصه رقابت با سایر شهر های همتراز فراهم شود.

 عمده ترین اهداف بنده در جهت بهبود کیفیت زندگی در شهر نورآباد شامل این موارد خواهد بود:

*ارتقای سیمای ظاهری و مبلمان شهری

*بهبود وضعیت معابر شامل آسفالت خیابان ها و کوچه های شهر، بهبود وضعیت پیاده رو ها

*رسیدگی به وضعیت پارک های محله ای و ایجاد امکانات لازم در آنها به منظور گذراندن اوقات فراغت

*تکمیل و ادامه پروژه های نیمه تمام شهری از قبیل ساختمان شهرداری

*احداث سایت گردشگری در مسیر تپه های شهدای گمنام شهر

*بهبود وضعیت ترافیکی شهر در گره گاههای شهری از قبیل چهار راه ولیعصر

*استفاده مطلوب از امکانات انسانی و مالی شهرداری

*تلاش در جهت آموزش شهروندان و آشنا نمودن  با مسائل و مشکلات شهری

*نگاه برابرعدالت محور به تمام محله ها و بخش های شهر

*استفاده از نظرات علمی و کارشناسی به منظور اجرای طرح های شهری و رفع مشکلات و مسائل درون شهری

*تلاش جهت احداث شهربازی

*تلاش در جهت  تکلیف زمین شهرداری و اقع در میدان امام(ره)

*تلاش در جهت تعیین تکلیف زمین شهرداری واقع در خیابان مدرس

*ساماندهی گورستان اولیه و جانمایی  گورستان جدید و فراهم سازی زمینه استفاده از آن

*زمینه سازی برای ایجاد در آمدهای پایدار شهری( پرورش و فروش گل و گیاه، پارکینگ عمومی، بازارهای محلی، روزانه و هفتگی، ورورد به تاسیسات شهری، ساماندهی املاک تجاری شهرداری، ساماندهی وضعیت کارخانه آسفالت و شن و ماسه)

*ایجاد توسعه بازار روز شامل میوه و سبزیجات در مرکز شهر مطابق با معماری ایرانی-اسلامی

*تلاش در جهت تفکیک زمین های الحاق شده به شهر در محلات بهارستان، فاز چهارم فرهنگیان، نیروی انتظامی و دادگاه

*تلاش در جهت ایجاد سامانه شهری در شهر نورآباد

*انتقال صنوف آلاینده به حاشیه شهر

دکتر ستاری به فضای رقابتی  شهر ها اشاره کرد و گفت: در این دنیای رقابتی شهر هایی موفق خواهند بود که مدیران و تصمیم سازان آن، مسائل کلان جهانی و ملی را درک کرده و ضمن برقراری تعامل با شهروندان از ایده ها و افکار خلاقانه نخبگان محلی بهره جسته و درکمترین زمان ممکن، بهترین تصمیمات را اتخاذ نمایند.

وی در پایان بیان داشت: در دوره تصدی شهرداری توسط اینجانب تلاش خواهد شد تا ضمن ارتقای کیفیت زندگی شهروندان، زمینه لازم برای ورود شهر نورآباد به عرصه رقابت با سایر شهر های همتراز فراهم شود.

 1. مهاجر می‌گه:

  جناب دکتر باسلام وتبریک وآرزوی توفیق برای جنابعالی .برنامه ای که ارائه نمودید خوب وقابل دستیابی است وچون قول دادید شده تعهد وقول مردانه لطفا ریز آن را باخط درشت بنویس وجلویت قراربده وهروز به آن نگاه کن وپیگیر باش تا به تک تک آنها عمل کنی که هم پیش خدا وهم مردمی که قول دادی به آنها خدمت کنی روسفید باشی انشا اله

 2. صبح ظهور می‌گه:

  سلام خدا کمکش کنه.
  آدم خوبیه امیدوارم به تعهداتش عمل کنه

 3. الفت آّبادی می‌گه:

  تبریک به آقای ستاری عزیز,,,, امیدوارم شما که در برنامه ات نگاه عدالت محور به تمام محلات شهر را عنوان کرده اید، به “کاوریال” محروم وفراموش شده هم توجه ویژ بنمائیئ. ایشالا که موفق و سربلند باشید

 4. نام شما... می‌گه:

  تبریک آقای ستاری از اینکه یکی از بندهای برنامه هایتان تلاش جهت احداث شهر بازی است تشکر میکنم ولی جناب دکتر تلاش کافی نیست چون بعداً جای آن را دارد که بگید آقا تلاش کردیم نشد . این کار باید انجام گیرد زیرا شما مدیون کودکان این شهر هستید و کودکان در اینجا واقعا از ابتدایی ترین وسایل محروم هستند مگر نصب چند تاب و سرسره آن هم از جنس فایبرگلاس که به راحتی در همه جا هم نصب میشود قدر است که شهرداری در انجام آن ناتوان است . چه بسا شما با انجام همین یک کار به عنوان محبوبترین شهردار شهر هم قرار گیرید

 5. برنامه های خوبی رو گفته ولی اظهار نداشتند منابع مالی از کجا تامین شود این مهم است چرا که عوارض نوراباد چقدر است که بتواند این همه موارد را دنبال کند
  وی باید بندبال تشویق مردم یه شهر و حمایت مسئولان کشوری در حمایت از شهر دلفان باشند

  تا ببینیم زود دیر می شود

 6. سید می‌گه:

  با عرض سلام وتبریک خدمت شهردار محترم جناب آقای ستاری اینجانب قبلا بارها موضوع سد معبر خیابانهای اصلی شهر را مطرح نموده ام ولی تا کنون به جایی نرسیده ظاهرا شهر ما قرار نیست سیمای خوبی داشته باشد .بعنوان مثال در خیابان شهید رجایی نه تنها پیاده روها بلکه یک سوم خیابان از هر طرف متعلق به مغازه دار است .باز صد رحمت به اهالی خ امام که فقط پیاده رو ها را تصرف نموده اند عابرین پیاده هم از خیابانها جهت عبور و مرور استفاده کنند گوااهینامه رانندگی هم نیاز نیست رانندگان حواسشون هست که مردم را زیر نگیرند . با آرزوی توفیق برای شهردار محترم

 7. فلاح می‌گه:

  برادر عزیز وگرامی ،فرهنگی فرهیخته، جناب دکتر ستاری بسیار خرسندم در شهری زندگی می کنم که شهردارش لیاقت اداره شهر را دارد واین انتخاب باعث محبوبیت شورا خواهد شد .امید است در وهله اول شورا کمال همکاری وهمیاری را با ایشان بنماید مردم هم با پرداخت عوارض به زیبایی شهر کمک می کنند .به مردم، شورا و شخص شهردار تبریک ویژه می گوییم .

 8. معلم می‌گه:

  سلام جناب آقای ستاری تصدی حضرت عالی در این عرصه را تبریک گفته و از خداوند منان آرزوی موفقیت برای حضرت عالی را خواهانم
  امیدوارم همم چنان ” معلم “باقی بمانی انشاالله

 9. شهروند می‌گه:

  ضمن عرض تبریک
  یکی از مهمترین پروژه ها که میتواند شهر را مدرن و شیک کرد تعین تکلیف گوداله میدانه امام و برج اسکلتی ارواح ۴راه است!ایشالا با تعین تکلیف این موارد شهر در جهت مدرنیته شدن پیش برود!
  شهرداران سابق نتوانستند انشالا شماتوانایی خویش را نشان دهید!

 10. خدمت برادر ورزشکار دکتر ستاری تبریک عرض میکنم و در خواست دارم در برنامه هایش توجه ویژه ای به فراهم نمودن امکانات ورزشی و اماکن ورزشی و به طور کلی حمایت از ورزش داشته باشد .

 11. وحيد می‌گه:

  ضمن عرض سلام ،أدب و تبریک خدمت جناب آقای ستاری
  شهردار محترم یک سری مسائل باید مطرح شود که امیدوارم در همان ابتدای شروع فعالیت خود وارد چنین عرصه هایی نشوید امیدوارم هدفی جزء خدمت به این مردم ساده وصادق و همیشه در صحنه نداشته باشید .جناب آقای ستاری شما منتخب مردم هستید چون با رأی مستقیم این مردم به شورا راه یافتید پس وامدار هیچ طیف یا گروه،جناح ،یا اشخاص نباشید و از اعمال فشارهای که ممکن است چه از داخل شورا وچه خارج از شورا از سوی أفراد سودجو ممکن است به جنابعالی وارد شود واهمه ای نداشته باشد زیرا شما منتخب مردم هستید.بگذارید بدون تعارف بگویم که پست شهردار و شهرداری محل آزمون و خطا نیست شما زیر ذره بین مردم هستید هرگونه فعالیت شما بدون شک رصد می شود پس خواهش ما از شما این است در زمان تصدی خود فقط به فکر آبادانی و مبلمان شهری باشید متاسفانه در طول ادوار گذشته شهردارانی بودند که واقعا خالصانه کار می کردند ولی دست خوش یک سری مسائل شدند که ناگزیر از ادامه خدمت به مردم باز ماندندحال سخن ما با شما این است اگر قصد خدمت دارید که بدون شک اینچنین است شما رو به خون شهدا قسم می دهم به فکر جیب خود و سایر أعضاء شورا نباشید به فکر این مردم بدبخت شهر باشید که همیشه با مسولین صادق بودند و هستند مجددا این مسأله رو تکرار می کنم شما زیر ذره بین مردم هستید مردم دیگر تحمل اشتباهات اعضای شورای شهر فعلی وأسبق را ندارند پس هدفتان به غیر از خدمت چیز دیگری نباشد با تشکر و احترام شهروند دلفانی

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار