سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54545
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شرط عجیب نفت برای استقلالی شدن منصوریان
Print This Post

دبیر کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت گفت: تماسی از سوی باشگاه استقلال با ما درباره منصوریان صورت نگرفته است.

به گزارش سلام دلفان، حسین آل اسحاق از نظر درباره اینکه بهرام افشارزاده امروز از علیرضا منصوریان به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری استقلال برای فصل آتی یاد کرد اظهار داشت:مذاکره با منصوریان از نظر شرعی و عرفی غلط است. ما یک باشگاهی هستیم و مطابق اصول حرکت می کنیم و بر اساس همین اصول قرارداد نفت با منصوریان دو ساله است.

وی ادامه داد:باشگاه نفت می تواند این روند را پیگیری حقوقی کند.ما به هیچ گزینه ای جز منصوریان فکر نکرده ایم و امیدوارم دوستان اجازه بدهند باشگاه نفت به مسیر بی حاشیه اش ادامه بدهد.

مدیرعامل نفت درباره اینکه آیا از سوی باشگاه استقلال تا به امروز تماسی با باشگاه نفت درباره حضور منصوریان در جمع آبی پوشان گرفته شده است یا نه گفت:خیر،هیچ تماسی نبوده است.

وی ادامه داد:یک اتفاق ممکن است رخ دهد تا ما اجازه بدهیم منصوریان به استقلال برود.اینکه رییس جمهور دستور بدهد و بگوید که اجازه بدهید منصوریان به استقلال برود.جز این واقعا راه دیگری وجود ندارد.

مدیر حقوقی باشگاه نفت خاطرنشان کرد:ما در جلسه ای که چهارشنبه شب با منصوریان داشتیم به او گفتیم که می تواند در نفت روند موفقیت آمیزش را ادامه بدهد.او طاقت حیاکن رحاکن را ندارد و در استقلال دچار مشکل می شود.

آل اسحاق درباره وضعیت باشگاه نفت در فصل نقل و انتقالات بازیکنان گفت:ما از فردا روند جذب و تمدید بازیکنان را آغاز می کنیم.

منبع: کاپ

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار