سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 54833
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » تحت هر شرایطی باید از عزت و سربلندی ملت ایران دفاع کرد وتسلیم زیاده خواهی های ظالمانه مستکبران نشد
Print This Post
پیام شهدای غواص به تیم مذاکرکننده در گفتگوی سلام دلفان با علی چراغیان

علی چراغیان معاون اسبق استانداری لرستان با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان، این روزها فضای کشور تحت تاثیر عطر بهشتی ۱۷۵ شهید غواصی و خط شکنی است که پس از سال ها دوری از خانه به آغوش میهن بازگشته اند و جنب و جوشی وصف ناپذیر را در جامعه به راه انداخته اند. در این میان شخصیت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی خود را از این قافله جدا ندانسته و هر یک با پیامی نظر خود را بیان کردند.3278216_472

علی چراغیان معاون اسبق استانداری لرستان با بیان دلنوشته ای به مقام شاخص این شهدا ابراز احساس نمود و نظر خود را پیرامون پیام این شهدا به مذاکره کنندگان هسته ای اعلام کرد.

باصلوات بر روح همه شهدای عزیز اسلام مخصوصاً شهدای غواص و خط شکن که فداکاری آنها یاد آور حضرت عباس(ع) در کربلاست، پیام این شهیدان عزیز این است که تحت هر شرایطی باید از عزت و سربلندی ملت ایران دفاع کرد وتسلیم زیاده خواهی های ظالمانه مستکبران نشد.

امید است راه عزت و سربلندی ایران که امام شهیدان آن را ترسیم کرده و عملاً پیمودند و مقام معظم رهبری عزتمندانه و حکیمانه بر آن تاکید دارند همچنان در همه صحنه ها استمرار یابد، زیرا هیچ جیز نمی تواند بهای از دست دادن این عزت باشد.

 

  1. رضا می‌گه:

    با سلام و درود بر این شیرمردان و قدیسان و سلام بر شما سردار رشید خدا حفظتان کند.

  2. میلاد می‌گه:

    آری!درودبرشهیدان راه خدا،مستدام باد عزت ایران اسلامی.

  3. اصغر میگه می‌گه:

    اری چه زیبا فرمودند استاد چراغیان : امید است راه عزت وسر بلندی ایران اسلامی بر پایه ی منویات مقام معظم رهبری در همه ی زمینه ها استمرار یابد

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار