سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 55682
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نیاز ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در لرستان
Print This Post
معاون زندان‌های استان لرستان:

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان گفت: مجموع بدهی‌های زندانیان جرائم غیر عمد استان لرستان ۳۰ میلیارد تومان است.

گلریزان

به گزارش سلام دلفان، ابراهیم علی پور شامگاه شنبه در جشن گل‌ریزان آزادسازی زندانیان بروجردی اظهار داشت: عمده زندانیان جرائم غیر عمد استان لرستان مربوط حوادث کارگاهی و به تعداد ۳۶ نفر هستند.

وی بابیان اینکه جرائمی همچون تصادفات غیر عمد دومین جایگاه در آمار زندانیان جرائم غیر عمد استان را به خود اختصاص داده است، افزود: این‌گونه زندانیان با بدهی ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی در زندان‌های استان لرستان دوره محکومیت خود را سپری می‌کنند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۱۴ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‎های لرستان به سر می‌برند، عنوان کرد: از مجموع این تعداد ۴۵ زندانی به دلیل عدم پرداخت مهریه و نفقه که این میزان در حدود ۱۱ میلیارد تومان است در زندان‌های لرستان به سر می‌برند.

علی پور از بدهی ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی ۲۳۳ بدهکار مالی غیرکلاهبرداری در زندان‌های استان خبر داد و خاطرنشان کرد: از تعداد این زندانیان بیش از ۷۰ نفر زندانیان مربوط به بروجرد و اشترینان هستند.

وی گفت: مجموع بدهی‌های ۱۱ نفر از زندانیان محبوس در زندان‌های بروجرد و اشترینان یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان، مجموع بدهی‌های ۷۰ زندانی جرائم غیر عمد و غیرکلاهبرداری بروجرد مبلغی در حدود ۳ میلیارد تومان است و همچنین ۲ نفر از زندانیان به واسطه بدهی مهریه و نفقه با مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان در زندان‌های این شهرستان به سر می‌برند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان افزود: ۵۷ زندانی بروجردی به واسطه بدهی مالی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی در زندان‌های این شهرستان محبوس هستند.

علی پور با تشریح گوشه‌هایی از فعالیت ستاد دیه از ماه مبارک رمضان سال گذشته تاکنون، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۳۰۸ زندانی جرائم غیر عمد و غیرکلاهبرداری در استان لرستان باهمت ستاد دیه لرستان و کمک‌های خیرین استان آزادشده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

وی از آزادی ۸۷ زندانی بدهکار دیه در استان لرستان از سال گذشته تاکنون خبر داد و افزود: از تعداد زندانیان آزادشده جرائم غیر عمد استان، ۲۹۸ نفر مرد و ۱۰ نفر زن بوده‎اند.

معاون مدیرکل زندان‌های استان لرستان بیان کرد: همچنین یک‌صد و ۷۱ زندانی بدهکار مالی و ۵۰ زندانی بدهکار مهریه و نفقه بوده‎اند.

علی پور با اشاره به اینکه از این تعداد زندانی آزادشده ۴۷ نفر مربوط به شهرستان بروجرد و اشترینان بوده‎اند، عنوان کرد: در سال گذشته نزدیک به ۳۸ میلیون تومان کمک‎های خیرین جمع‌آوری‌شده و برای آزادسازی این زندانیان به کار گرفته شد.منبع: تسنیم

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار